Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 12 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast
Results 141 to 160 of 236

Thread: FIFA 20

  1. #141 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    La cat de expert esti ar trebui sa stii ca acum ei toti au zero la suta.

  2. #142 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Quote Originally Posted by PS4&PS3 View Post
    La cat de expert esti ar trebui sa stii ca acum ei toti au zero la suta.
    Ești prea prea să înțelegi.

  3. #143 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    La mine pe consola asa apare.
    Attached Images Attached Images 20190928_171828.jpg

  4. #144 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Ai stricat jocul , O fi vreun glich. Este Silver normal atât trebuie să dea. Gold Rar 3% Silver Rar 2% Bronz Rar 1%.

  5. #145 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    E gold rare. Nu vezi numele antrenorului?

  6. #146 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    După aproximativ 200 meciuri pot spune ca asta e cel mai bun fifa din ultimii ani
    Mai are câteva probleme dar per total sau orientat cum trebuie iar ce au facut ai -ului in aparare e foarte bine si ca au mers pe manual
    Chiar si in ultimate team imi place ce au schimbat ,cu obiective de facut la care primesti experienta si pachete,jucători etc apoi faci level si iar deblochez multe lucruri
    Acum iti poti face echipa buna fara sa bagi bani mult mai usor

  7. #147 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Toata lumea joaca numai UT? Nu de alta, dar nu zice nimeni ca jocul e lansat si nu are transferurile la zi, team sheet-urile si aparent e plin de BUG-uri in Career mode.

  8. #148 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Da, career mode este bugged. De asta e campania #fixcareermode trending in comunitatea FIFA. E ceva hilar, toate echipele mari "isi menajeaza" titularii, joaca doar cu rezervele sau tineretul. Ajung echipe mici sa ia campionatul, alea mari retrogradeaza, transferurile sunt bulite si ele...

    Dar nu e important, deja stii asta. Nu scot bani din career mode. Lasa prostiile si baga cardul acolo sa cumperi niste ghetute in Volta sau pachetele

  9. #149 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am un prieten care se joaca Ultimate Team , are versiunea Ultimate Edition și încă nu a primit niciun pachet care apare în descrierea acelei editii. Ar trebui sa mai facă ceva?

    PS: FIFA 20 Ultimate Edition includes:
    • Up to 20 Rare Gold *** Packs - 2 per week for 10 weeks
    • Loan Icon Player Pick - choose 1 of 5 loan icon items (mid version) for 5 *** matches
    • Special Edition *** Kits

  10. #150 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Daca are share account cu cineva, bonusurile le primeste doar cel care cumpara jocul, nu si cealalta persoana, desi se downloadeaza in ambele locuri.

    Daca nu e vorba de share account, ar trebui sa contacteze sony/microsoft sau ceva de genu...

  11. #151 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu are jocul împărțit cu nimeni

  12. #152 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda, dubios. Jocul e digital sau fizic? Oricum ar trebui sa contacteze support EA, pt asa ceva.

  13. #153 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Nu primeste pachetele, daca are jocul fizic luat din RO si se joaca pe cont de US.
    Daca joaca le cont de RO sau EU, atunci sa contacteze pe cei de la support de la EA si va rezolva.
    Pentru mine, care joc 99% offline, e dezamagire maxima Fifa 20. L-am luat si il tin pe raft sa updateze astia echipele si sa repare Career Mode. Se pare ca cei de la EA nici macar Fifa nu mai sunt in stare sa o lanseze fara probleme majore. Mi-e teama de ce o sa iasa si cu Star Wars.

  14. #154 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    O sa fie un mare flop Star Wars, dar turma o va cumpara oricum ca sunt batuti in cap.

  15. #155 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    https://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/csa...ta-578835.html

    ---------- Post added 01-10-2019 at 17:54 ----------

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Mda, dubios. Jocul e digital sau fizic? Oricum ar trebui sa contacteze support EA, pt asa ceva.
    Varianta Ultimate e doar digital. Pachetele se dau exact pe contul de pe care s-a cumparat jocul.

  16. #156 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Nu primeste pachetele, daca are jocul fizic luat din RO si se joaca pe cont de US.
    Daca joaca le cont de RO sau EU, atunci sa contacteze pe cei de la support de la EA si va rezolva.
    Pentru mine, care joc 99% offline, e dezamagire maxima Fifa 20. L-am luat si il tin pe raft sa updateze astia echipele si sa repare Career Mode. Se pare ca cei de la EA nici macar Fifa nu mai sunt in stare sa o lanseze fara probleme majore. Mi-e teama de ce o sa iasa si cu Star Wars.
    Se joacă pe cont RO, digital

  17. #157 SP
    Banned PS4&PS3's Avatar
    Daca a luat jocul de pe alt cont, degeaba. Nu conteaza unde se joaca, ci unde a cumpărat jocul.

  18. #158 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Joc luat pe cont românesc, consola setată primary...

  19. #159 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Clar e de la ei. Am vazut pe forumul EA ca se plangeau unii ca nu primesc pachetele, dar nu am urmarit subiectul ca nu ma interesa.
    Sa vb cu supportul lor pe chat. Am avut si eu o problema o data si a decurs f rapid treaba pe chat.
    Va trebui sa le dea mail-ul cu factura de la PSN si PSN ID-ul.

  20. #160 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Imi place fifa 20 am jucat cu o echipa din liga 1 dar nu are comentariu in romana cum trebuia sa puna.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 12 FirstFirst ... 6 7 8 9 10 ... LastLast

Similar Threads

  1. FIFA 18 By Melo in forum Console Club
    Replies: 236 Last Post: 02-08-2018, 20:47
  2. Vand Fifa 16 + Fifa 17 - PS4 By mihaixpp in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2017, 12:02
  3. FIFA 16 By enachesil in forum Console Club
    Replies: 793 Last Post: 27-02-2017, 16:22
  4. Replies: 0 Last Post: 23-12-2014, 19:45
  5. Licitatie: FIFA 05 si FIFA 06 GBA By Khan in forum Licitatii
    Replies: 3 Last Post: 14-06-2009, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts