Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 41 to 50 of 50

Thread: Need for Speed Heat

  1. #41 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Nu mi-am facut sperante prea mari pentru el de cand l-am vazut, era de atunci destul de clar cam ce fel de joc este, si anume pe acelasi calapod ca precedentul. Payback l-am incercat abia la EA Access pentru ca, efectiv, nu ma atragea, si am avut dreptate sa nu il cumpar. Pacanale la upgrades si alte cele...bleah. Prost gust, nu altceva.

    @razvanrazy Nu stii cat ma bucur ca ai zis de faza cu alergatul de colo colo pentru curse. Deja imi era scarba de orasul anost si plin de "incepatori" care intrau deliberat in tine in putinele momente in care erau pe strazi. De asta am si folosit fast travel in draci, pana cand am abandonat de tot. Nu mentionez actingul care era gen "amateur hour".

    Nu mai am sperante ca aceste NFS-uri care ies acum sa rupa gura targului cand vina vorba de personaje, poveste, acting, chiar si coloana sonora etc. Nici grafic vorbind nu mai astept pentru ca oricum ei au "avantajul" de a face un joc ce se bazeaza pe viteza, so...in cele mai multe cazuri nu vei fi atent sa observi neajunsurile. Eu mi-am pierdut orice fel de speranta. Cred ca si daca ar face un remake sau chiar remaster la Underground 1 sau 2...tot ar reusi sa strice cumva.

    Codemasters, help!

  2. #42 SP
    Manager paul's Avatar
    Sa nu parasim ograda EA. Criterion Games, help!

    P.S.: A jucat cineva ultimul GRID? Nu avem thread si are acelasi scor pe Metacritic (la User Score sta mai bine Heat).

  3. #43 SP
    Member Mishy's Avatar

  4. #44 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post

    N-am prea inteles ce trebuia sa fac si cum. Mi-a zis tipa aia la un mom dat ca mi-a instalat o aplicatie pe telefon, dar nu stiu ce telefon si cum pot accesa aplicatia respectiva.
    Tipa ți-a zis ca ți-a instalat o aplicație pe telefon pe care o folosesc toți ca sa le arate pe hartă unde se afla mașinile poliției. Nu trebuie sa faci nimic, din acel moment iti apar si tie pe minimap toate echipajele de poliție.

  5. #45 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  6. #46 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Alte impresii?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  7. #47 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Am vazut ca este EA Play (o luna) 6 lei si ma gandeam sa joc Heat (platinez) sa nu mai dau banii pe el, inca este scump si la reducere (pe disc).
    Cunoasteti sau sunteti membru crew (level 50) pentru a primi si eu o invitatie sa fac trofeul All For One?

    Am inteles ca s-ar gasi destul de greu crew.

  8. #48 SP
    Member morphine's Avatar
    Nu am folosit niciodata ea play. Vad ca pe store e 20 de lei abonamentul pe o luna.

  9. #49 SP
    Senior Member dark18's Avatar
    @ConuGeo: Eu am reusit sa il fac destul de repede trofeul. Prin aprilie 2020 am inceput jocul si la o luna dupa, am reusit si trofeul. Fara prea mult efort.

    @morphine: este o oferta de 6 lei pana pe 30 septembrie. Si dupa aceea ti se retrag 20 lei pe luna.

  10. #50 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Dacă mai joacă cineva, am nevoie de un player sa fac mai repede trofeul pentru cele 25 de curse online.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 19-12-2012, 12:59
  2. Replies: 9 Last Post: 08-08-2011, 14:46
  3. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:11
  4. Need for Speed SHIFT By Dj Mo in forum Console Club
    Replies: 250 Last Post: 02-02-2010, 13:05
  5. Need for Speed Nitro By siNcE in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 29-05-2009, 23:51

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts