Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 145

Thread: Discutii despre JRC.RO

  1. #21 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Da, cei de la DPD nu lucreaza in weekend. Am comandat prin Fan Courier. O sa va spun daca va ajunge in ziua lansarii, daca nu macar in depozitele din Cluj de ar ajunge asa as putea sa merg dupa el sambata in caz ca ei nu se obosesc sa vina.

  2. #22 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Pana la urma mi-am cumparat jocul(COD:MW, PS4) digital de pe store-ul US. Cei de la JRC abia astazi pe la ora 17:00 au modificat statusul comenzii in "Expediat" iar cand dau pe linkul de urmarire pachet, ma trimite pe site-ul "Slovenska Posta" si nu mai am optiune de anulare comanda. Asa ca, in caz ca ajunge maine o sa refuz coletul.

    PS: Daca este vreun doritor in Cluj, ma poate contacta si in caz ca vine maine, o sa il ridic sau rezlvam cumva si ne intalnim si il voi da la pretul de 266 Lei, editie standard de PS4 cu steelbook bonus.

  3. #23 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    sunt curios daca iti ajunge totusi astazi , parca oficial in 25 se lanseaza . Codul de tracking poti incerca sa il bagi aici https://www.coletaria.ro/urmareste-coletul .


    Din experienta mea cu ei , prima data se preda celor de la coletaria care apoi predau DPD sau Fan .

  4. #24 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    Am primit ieri mail de la coletaria.ro si cand intru pe link-ul din mail, imi deschide site-ul lor. Acolo sunt detaliile din poza atasata.
    Am primit si un numar de AWB ce se gaseste pe fancourier insa la status expeditie scrie doar "AWB-ul a fost inregistrat de catre clientul expeditor."

    O sa anunt daca voi fi contactat de catre curier astazi.
    Attached Images Attached Images colet.jpg

  5. #25 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    In cel mai fericit caz vei fi contactat maine .

  6. #26 SP
    Member TravisPastrana's Avatar
    De 20 de minute am primit mail de la fan courier cum ca au ridicat coletul de la colataria.ro si ca o sa mi-l livreze in 1-2 zile lucratoare.

    Măcar acuma nu o să mă mai simt prost când o sa refuz coletul și mă bucur că l-am luat digital.

  7. #27 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #28 SP
    Member SeCeX's Avatar
    A mai facut cineva precomanda la jedi fallen order + steelbook gratis? a disparut de pe site, plus ca au scumpit jocul cu 30 de lei.

  9. #29 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Suna la un magazin si cere detalii despre joc. Sigur precomanda ramane la pretul initial si cu bonusul initial si a fost scos pentru ca se pregatesc sa-l introduca "in stoc" sau ceva de genu.

  10. #30 SP
    Member SeCeX's Avatar
    am fost pana la park lake , baiatul de acolo nu stia nimic despre precomanda/steelbook/cand ajunge / numerele de pe site nu functioneaza.
    Mi a dat el un alt numar de telefon si a zis ca daca e de la EA poate ajunge astazi, ca vin cu o zi inainte. Legat de pret, scrie in mailul de precomanda ca pretul/continutul nu este final, de aia intreb.

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda, ciudat. Stiu ca bonusurile de precomenzi le ajung mai greu. Eu am avut precomanda la Concrete Genie la ei si oricum nu voiam poster si insigna sau ce dadeau, dar cand a ajuns jocul (la vreo 4 zile de la lansare), mi-a zis ca oricum nu avea ce bonus sa-mi dea

  12. #32 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Precomenzile la Jedi fallen cu steelbook sunt trimise de ieri. Nu mai sunt pe stoc din motiv ca s-au onorat acele precomenzi.

  13. #33 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Precomenzile la Jedi fallen cu steelbook sunt trimise de ieri. Nu mai sunt pe stoc din motiv ca s-au onorat acele precomenzi.
    intr un final am dat de ei si la telefon, a incercat baiatul ala sa mi spuna ca nu exista varianta cu steelbook si ca probabil au pus "din greseala pe site ", wtf ,in fine, sper totusi sa fiu placut surprins, e prima comanda facuta la jrc.
    Multumesc frumos pentru ajutor

  14. #34 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Trebe sa existe. Ia legatura cu ei pe facebook. Cel mai probabil vrea ala din magazin sa ramana cu steelbook pe care sa le vanda separat pe undeva.

  15. #35 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Mersi de sfat,am sa incerc.

    ---------- Post added 15-11-2019 at 10:48 ----------

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Trebe sa existe. Ia legatura cu ei pe facebook. Cel mai probabil vrea ala din magazin sa ramana cu steelbook pe care sa le vanda separat pe undeva.
    Am facut cum ai zis,exista steelbook,nu a ajuns inca din cehia,sper sa pun mana pe el pana la urma.Raman dator pentru sfat .

  16. #36 SP
    Member tudort's Avatar
    Primit acum de la JRC prin FanCourier

    Sent from my Phone 2 using Tapatalk

  17. #37 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    Mersi de sfat,am sa incerc.

    ---------- Post added 15-11-2019 at 10:48 ----------



    Am facut cum ai zis,exista steelbook,nu a ajuns inca din cehia,sper sa pun mana pe el pana la urma.Raman dator pentru sfat .
    Deci e clar de mai sus ca exista steelbook si trebe sa vina. Ai dat precomanda cu ridicare din magazin?

  18. #38 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Deci e clar de mai sus ca exista steelbook si trebe sa vina. Ai dat precomanda cu ridicare din magazin?
    Mi au zis ca au venit direct din cehia , pentru cei ce au favut comanda cu livrare,man,ai crede ca ridicare inseamna ca rezolvi mai repede.

  19. #39 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    A ajuns Star wars azi cu steelbook. Comanda online acasa. Ultimile 4 precomenzi au ajuns in ziua lansarii si nu in Bucuresti... Jrc sunt super in regula in ultima vreme. Sper sa nu si-o ia in cap insa cred ca va fi opusul, vor vedea ca suntem o piata destul de serioasa daca se comanda mult si o sa avem si noi servicii mai bune, editii de colectie, reduceri etc. Mai amintesc de bonusuri care nu au lipsit la nici un joc. Death stranding cu steelbook, tricou,,poster si desfacator, Concrete genie cu poster si un breloc, acum Star wars cu steelbook. Sa nu mai spun ca precomenzile la emag sau altex, nu ca intarzie, unele nu au mai aparut niciodata pe site, Wreckfest spre ex care a fost precomanda de 1 an, Outer worlds care pe emag este inca status precomanda dupa 2 sapt de la lansare.

    Scuze pt pozitia la poze, nu stiu cum sa le postez corect(inca)
    Attached Images Attached Images b982b279-df8d-421f-922f-b2b7c9a120cb.jpeg e126773e-ce45-47a4-8378-1fb75d619fe3.jpeg

  20. #40 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Sunt pe site ofertele de BF. Practic pt cine isi doreste Star wars care este inclus in pachet, cumpara consola xbox x la 1350ron.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 8 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Discutii despre box (pugilism) By tudyniuz in forum Health, Food & Sports
    Replies: 195 Last Post: 29-08-2017, 09:37
  2. Discutii generale despre scoala By AndRewqp in forum Offtopic
    Replies: 1401 Last Post: 07-07-2015, 18:26
  3. Discutii despre SSD-uri By MonkY in forum Hardware
    Replies: 14 Last Post: 05-12-2014, 22:17
  4. Discutii despre Electronic Arts By GS0Ls in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 21-07-2011, 18:03
  5. Discutii generale despre fete By Malach HaMavet in forum Offtopic
    Replies: 26 Last Post: 01-06-2011, 11:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts