Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 113

Thread: Black Friday 2019

  1. #21 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Aparent vor fi doar 250 de B8-uri, deci vor aparea direct cu stoc epuizat de dimineata.

  2. #22 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Castile astea sunt BAE, doamne ce pret...
    https://www.avstore.ro/casti-hi-fi/b...fOS8BRLs#tab-5

  3. #23 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    Aparent vor fi doar 250 de B8-uri, deci vor aparea direct cu stoc epuizat de dimineata.
    Daca te misti repede prinzi. Asa am zis si eu anii trecuti si anu trecut am prins iPhone X in primele cateva secunde si dupa aia s-a dus. Important e sa-l ai in cos si cum au dat drumu sa dai direct comanda.

  4. #24 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A prins un prieten TV-ul, Oled, deci se poate

  5. #25 SP
    Member VictusG's Avatar
    Eu nu l-am apucat si am stat cu tel in mana...

  6. #26 SP
    Member bdevil's Avatar
    Eu nu am prins imediat cum s-a deschis aplicatia... era pe stoc, l-am pus in cos si apoi out of stock. 7:27

  7. #27 SP
    Member mladin86's Avatar
    ghinion

  8. #28 SP
    Member enemigo's Avatar
    Si eu l-am prins, OLED-ul B8 la 3500.

  9. #29 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Puteam lua OneX la 1400. Dar am zis pas in cele din urma ca mai bine stau sa vad ce e next gen

  10. #30 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Unde a fost în banii ăia?

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Experienta mea cu eMag. Voiam sa iau 2 aspiratoare (1 noi si unu altcineva), care nu erau la oferta, dar voiam in rate + GoPro Hero 8, la fel, fara reducere.
    Am zis ca iau eu GoPro-ul si ia sotia aspiratoarele. Nu poate pune 2 produse identice la comanda. Ok, mai da o comanda. Nu se poate sa ai comanda duplicat.
    Ok, iau eu aspirator. Intru, comand, desi abea luasem GoPro-ul, nu mai merge tranzactia. Comanda procesata, dar tranzactia refuzata. Anulez comanda si incerc din nou. La fel. Anulez si comanda aia si incerc din nou. LA FEL. Sun la banca, nu e de la ei si nu se poate anula prima tranzactie.
    Sun la eMag, nu e de la ei ci de la PayU si o sa-si revina in 2-3h si cand o sa-si revina, o sa primesc iar link de procesare comanda, dar pe prima, pentru ca am anulat-o, nu o pot reactiva si va trebui sa rezolv cu banca. Asa ca o sa stau cu - 40 mil pana pot anula prima tranzactie

    Cum mah sa ai probleme ca operator de plati, cand tu nu faci efectiv nimic, niciodata, in singura zi din an cand se fac tranzactii calumea?

    Anywho, eu mi-am luat tot ce am vrut (obiectiv de la F64, goPro de la eMag si aspirator de la Flanco tot prin eMag), dar nu am prins nici telefonu ala la 200, nici B8-u si nici un parfum. Si am fost in aplicatie absolut in prima secunda, ca si anul trecut si era direct stoc epuizat pe ele

    Iar in rest, oferta eMag...ori nu e de mine, ori nu e nimic wow. Efectiv as vrea sa mai cumpar ceva (pt cadouri) si nu am ce...

  12. #32 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Emag. Daca te duci pe White cu adaptor EU o sa oto apara banner ca a fost la 1400

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si l-ai vazut tu pe stoc la banii aia? E ciudat, reducerea ar fi fost destul de mare si sigur l-ar fi promovat cumva

  14. #34 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Da, l-am vazut. Si pe mine m-a surprins pt ca nu a fost pe frontpage.

  15. #35 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Retardațiscreenshot_2019-11-15-08-43-02-485.jpg

  16. #36 SP
    Member mladin86's Avatar
    penibil ! luam la anu next gen console si cu oledurile mai asteptam ...
    stam tristi acuma ca nu am castigat la tombola voucherelor emag (pacanele)?
    felicitari castigatorilor !bagati si duminica la loto, e report

  17. #37 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ideea e ca au fost. Am un prieten care a prins si B8-u si A10-le la 200 lei si laptop la 500 lei. Deci nu a fost doar un mit

    Sunt curios cat de repede se vor misca ei cu procesarea comenzilor si predarea lor catre curierii interni (pt transfer in showroom) si externi.

    La F64 deja au procesat comanda (data aseara pe la 23:00) si azi dimineata la 7 a fost predata curierului. Dar tot zice "pana la 5 zile lucratoare" pentru livrare

  18. #38 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Culmea, eu anul asta nu m-am mai agitat. M-am trezit tarziu... m-am uitat dupa 2-3 produse, gasit la o reducere decenta... cumparat si gata. Neaparat cu plata la livrare, tocmai sa pot da reject daca intarzie prea mult. Minune, a fost mai OK decat in anii nedormiti in care stateam in fibrilatie sa dau o comanda.

    Ca idee:
    Router wireless ASUS RT-AX88U, Dual-Band, cu suport MU-MIMO si OFDMA la 1199 RON (cel mai mic pret la care a fost, ever)
    Mouse gaming Logitech G502 Hero 16K DPI, Negru la 179 RON
    Solid State Drive (SSD) Kingston A400, 480GB, 2.5", SATA III la 189 RON
    Tastatura mecanica gaming Logitech G513, Romer G red, Negru la 399 RON

  19. #39 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    La mine cred ca a fost primul an in care n-am mao stat dupa BF pana de dimineata. Nu prea ma atrage nimic momentan.
    Astept anul viitor pt PS5 si la BF un LG C10, sa inlocuiesc batranul B6.
    Oricum cn a prins B8-ul cu 3500 chiar e pret f bun, chiar daca are 1 an jum TV-ul.

  20. #40 SP
    Junior Member tehnosoftex's Avatar
    Pe acel ssd l-am luat si eu. A mai fost unul de 480g de la adata parca la 99 lei, cred ca era mai mult teaser pentru ca nu stiu daca l a prins cineva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2018 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 164 Last Post: 23-11-2018, 09:41
  2. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  3. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  4. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  5. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts