Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 41 to 60 of 113

Thread: Black Friday 2019

  1. #41 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Da. Eu mi am luat teapa tipic marca Altex...produs redus cu 50% fictiv... intre timp am gasit un Ssd 860 evo la un pret decent. Pot cumva anula comanda la Altex?
    Si mi am cu.parat si o periuta electrica la un pret ok.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  2. #42 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Salutare ! A văzut cineva tv-uri de gaming la prețuri bune și poate sa-mi recomande ceva ? Minim 116 cm diagolanala

  3. #43 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by keanustar View Post
    La mine cred ca a fost primul an in care n-am mao stat dupa BF pana de dimineata. Nu prea ma atrage nimic momentan.
    Astept anul viitor pt PS5 si la BF un LG C10, sa inlocuiesc batranul B6.
    Oricum cn a prins B8-ul cu 3500 chiar e pret f bun, chiar daca are 1 an jum TV-ul.
    Nu este model 2019?

  4. #44 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Stiam ca B8 era model 2018.

  5. #45 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Pret super !
    Attached Images Attached Images 34e58a02-7145-44a5-8d90-94ab953ae78b.jpeg

  6. #46 SP
    Admin MonkY's Avatar
    @Andrei260191: desigur ca poti anula (e si motivul pt. care recomand sa alegeti plata ramburs la chestii gen Black Friday).
    @IsNotMe: da, l-am pus si eu mai devreme. Oricum, in caz ca se epuizeaza stocul, il gasiti si pe Flanco.ro cu 10 lei mai scump. Best Logitech selling mouse ever (seria G502, care la Hero are Omron si chipset mai destept).

  7. #47 SP
    Member ymess's Avatar
    Nu imi place loteria emagului dar anul asta am fost printre norocosii la Macbook Air.
    Ce face emagul e sa aibe un numar de cateva sute de produse la pret special si atat, pe restul la pretul obisnuit.
    Ce a facut iStyle mi se pare mai bizar. Dimineata erau modele gri si rose reduse cu 1500 lei care s-au epuizat si ele imediat. Ce mi se pare bizar e ca modelul silver a aparut pe site (cu ore intarziere) redus doar 700 de lei, abia acum recent a fost si el epuizat. Oare sunt singurul care considera ca nu e normal ce se intampla? Sa faci giveaway pe batch-uri de la ora la ora cu reduceri mai mici?

  8. #48 SP
    Member bdevil's Avatar
    F64 au avut cele mai consistente reduceri si pe bune din ce am urmarit... la obiective, etc, chiar erau reduceri semnificative. Si eMag a avut cateva reduceri foarte ok, ASUS ROG Strix Radeon™ RX 5700 XT OC, 8GB GDDR6, 256-bit de la 2750 lei la 2000 lei, masina de spalat de la LG redusa la 1700 pe care eu am achizitionat-o anul trecut, era si anul acesta la 1700 de la 2500, cu pretul umflat bine in ultimele zile.

    P.S. : Ce ma deranjeaza la eMag este ca daca imi pun in cos/favorite un produs vandut de ei la un pret X, ei peste noapte imi schimba vanzatorul si pretul produsului care la mine era in cos (daca produsul se termina si nu mai e pe stock). Pe mine asta ma deranjeaza maxim. Fiecare produs ar trebui sa fie cu link unic si cand nu mai e, sa fie si sa ramana out of stock si aia e. Daca vreau acelasi produs de la Flanco, il pun si pe ala in favorite, nu trebuie sa mi-l bagi pe gat in cosul de cumparaturi.

  9. #49 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu e asa. Anul trecut imi pusesem de seara iPhone X in cos iar dimineata era acelasi produs cu noul pret pe care l-am si achizitionat.

    De data asta la fel am facut cu A10, B8 si ce alte numere mai erau si erau toate in cos la noul pret.

    Eu sincer ma asteptam ca produsele vandute de terti sa aibe alt SN, dar chiar nu este cazul. Cel putin nu din ce am incercat/verificat eu.

  10. #50 SP
    Member dinamovistu's Avatar
    Si eu am pus de ieri in cos Samsung-ul 4K care era la 10 mil la Emag. Dimineata l-am comandat de cum a inceput sa mearga aplicatia.
    Citeam statistici: 1000 de bucati s-au dat in 42 de secunde.

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk

  11. #51 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Btw, comanda data la un produs la 7:30, primit mesaj acum ca a ajuns in showroom si pot merge sa-l ridic.
    De mentionat faptul ca nu facea parte din oferta sau nu avea niciun fel de reducere. Dar totusi...

  12. #52 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Am iesit acum din casa si observ mai multe masini de la Sameday decat taxiuri pe strazi

  13. #53 SP
    Member ccheep84's Avatar
    Quote Originally Posted by dinamovistu View Post
    Si eu am pus de ieri in cos Samsung-ul 4K care era la 10 mil la Emag. Dimineata l-am comandat de cum a inceput sa mearga aplicatia.
    Citeam statistici: 1000 de bucati s-au dat in 42 de secunde.

    Trimis de pe al meu SM-N960F folosind Tapatalk
    Eu l-am ratat.Il ochisem cu o seara inainte,iar dimineata m-am trezit cu cosul de cumparaturi gol si "lipsa stoc".Ca sa-mi mai indulcesc frustrarea,mi-am comandat asta: https://www.ziuaconstanta.ro/diverti...zi-631100.html de peste drum,cu reducere de Black Friday

  14. #54 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Ce ziceți merita https://emag.page.link/VY7fc o sa folosesc un ps4 pro pentru jocuri online fifa cod etc

  15. #55 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    Ce ziceți merita https://emag.page.link/VY7fc o sa folosesc un ps4 pro pentru jocuri online fifa cod etc
    Nu e rau. Dar pentru PS4, nu mai bine iei un TV 4K de diagonala mai mare? Ca oricum la asta ai Freesync care e useless... Acum, daca te joci de la 50-100cm (adica exact ca la PC), n-ar fi rau. Pentru orice altceva, 4K pe 28" e... irelevant. Parerea mea.

  16. #56 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    Pentru celelalte jocuri am un oled c8
    Ma interesa in special pentru fifa sa imi meargă mai bine

    ---------- Post added 15-11-2019 at 17:38 ----------

    Am vazut ca toti fifistii buni se joaca pe monitoare

  17. #57 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Preturi de la JRC. Dar nu inteleg cum, pentru ca pe site sunt inca preturile full.
    Attached Images Attached Images jrc.jpg

  18. #58 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Scrie ca doar din 16.11 in poza atasata de tine .

  19. #59 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am vorbit cu cineva de la ei si mi-a zis ca a fost o greseala si preturile sunt putin mai mari toate. Aia prima, Gears 5 edition o sa fie la 1899 spre ex.

    LE: se pare ca au vorbit "mai sus" si continua cu preturile de mai sus, de maine, ca sa nu dezamageasca clientii

  20. #60 SP
    Member parazitu86's Avatar
    Cum stați cu, comenzile de la emag? Eu de vineri dimineață de când am platit comanda la 8:06 nu am mai primit nici un status. Am dat cu didicare din Titan că să nu maistau după curieri, dar văd ca degeaba.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 6 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2018 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 164 Last Post: 23-11-2018, 09:41
  2. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  3. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  4. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  5. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts