Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6
Results 101 to 113 of 113

Thread: Black Friday 2019

  1. #101 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Eu am verificat si nu am nimic.

    Ai contul pe US? Eu am pe UK si poate d-aia...

    LE: acum am vazut ca ai primit £5 deci tot pe UK ai si tu... nu inteleg.

    In cazul in care primeste cineva acest discount si nu-l foloeste si vrea sa faca o fapta buna, l-as vrea eu
    Este un joc redus pe care l-as lua, dar care tot mi se pare scump si ar fi super ok cu inca £5 reducere

  2. #102 SP
    Manager paul's Avatar
    Se pare ca se trimit coduri la intamplare, in diferite regiuni, de diferite valori. Unii au spus ca au primit $3, $5 sau $10 pe US. Daca a mai primit cineva sa scrie.

    Black Friday pe Epic Games Store:

  3. #103 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Poate sa-mi spuna si mie de ce americanii sunt tot timpul mai favorizati si au preturi mai bune decat tarile mai putin dezvoltate economic? Acum e vorba de ofertele de pe Playstation Network si jocuri care pe PSN USA costa 9.99 USD la noi costa 74.90(17.28USD), toate ofertele de BF la noi au reduceri considerabil mult mai mici.

    Avem si noi PS Store dar eu sunt nevoit sa cumpar carduri valorice si sa cumpar tot de pe PSN USA. Oare stie cineva o tara unde is mai ieftine jocurile ca si pe PS Store USA?

    Se mai poate platii cu card romanesc pe store-uri straine?

  4. #104 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Hong Kong.

  5. #105 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Hong Kong pare sa fie mai scump ca si USA! Am gasit site-ul asta, un search engine de PSN Store-uri www. psn4.com Turcia pare să fie cea mai ieftină, exemplu ar fi Metro Exodus vine 14.7 USD spre deosebire de USA 20.99 USD si HK la 27.86 USD

    Acu de unde fac rost de carduri valorice de turcia că se pare ca nu sunt! Se mai poate platii cu card romanesc pe store-uri straine?

  6. #106 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Mai este cineva care a dat comanda de consola Playstation Classic de la Gamerland si a primit-o? Am pus comanda pe 16 Noiembrie si de atunci...crickets.

    Am ales ramburs, pentru ca Romanica, dar chiar si asa. Nu am niciun fel de tracking number, nimic in mail. Le trimit acum o sesizare pe mail, dar eram curios daca doar eu sunt "norocos" sau e de la ei.

  7. #107 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    In caz ca e cineva interesat de subiectul de mai sus, am primit un mail de la ei abia dupa mailul meu catre ei (si oricum cu delay de vreo 2 zile), in care imi spun scurt ca nu e in stoc. Si m-au mustrat un pic, ca ei au trimis mail chiar de atunci

    So...yeah. ANPC si la gara.

  8. #108 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pt ce ANPC? Pt ca n-au avut stocul actualizat, probabil din greșeală? Scrie undeva ca au vreo obligație sa-ti dea produsul dacă nu-l mai au pe stoc? Ai plătit cumva si nu ti-ai primit banii? Nu cred ca e cazul sa săriți imediat cu reclamații. N-am nimic cu magazinu', da' lucrez si eu din păcate cu clienți și-s sătul de "Vă fac reclamație! " pt orice mizilic.

  9. #109 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Sunt vinovati la fel ca toti ceilalti care au produse "in stoc" si dupa ce pui comanda, afli ca nu sunt in stoc. Este reclama mincinoasa, cel putin. Ei isi fac trafic si reclama pe niste iluzii. Probabil ca nu aveau produsul deloc sau doar cateva bucati speriate , dar oamenii pun botul si dau comanda, in speranta ca ei isi vor onora acest angajament. Am pus comanda, am primit mail de confirmare. Consumatorul nu are nicio vina daca tu, ca business, nu ai uneltele necesare sau nu vrei sa investesti intr-un sistem care sa fie fluid, transparent si corect cu clientii cand vine vorba de stoc. Daca as fi facut plata in avans era mai ok? Sa stau cu banii blocati ma facea mai vrednic de produs? Astea sunt prostii si daca tu accepti asta, este alegerea ta. Pe timpul meu, sunt indreptatit sa nu halesc magarii de genul. De asta fac astia tot ce vor pe piata noastra, pe asta se si bazeaza, ca oamenii tac si inghit.

    Nici macar nu e vorba de produs in sine. Sunt perfect impacat cu faptul ca nu il voi primi, nu este vreo tragedie. Vreau doar ca fiecare sa isi asume greselile.

  10. #110 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Super oferta !
    Attached Images Attached Images 2019-11-26-1-.jpg

  11. #111 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Pacat ca e 17 euro transporul

  12. #112 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E ok. Tot e un pret foarte bun ~100 lei un asemenea controller, daca-ti place sa te joci cu el.
    Personal am incercat si nu e de mine, dar stiu pe cineva care nu poate decat cu el, desi are si PS4 si Xbox, so...depinde de gusturi.

  13. #113 SP
    Junior Member Ultranativ's Avatar
    Corect.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 6 FirstFirst ... 4 5 6

Similar Threads

  1. Black Friday 2018 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 164 Last Post: 23-11-2018, 09:41
  2. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  3. Black Friday 2014 By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 610 Last Post: 05-12-2014, 23:53
  4. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  5. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts