Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 33 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast
Results 301 to 320 of 656

Thread: Assassin's Creed Valhalla

  1. #301 SP
    Phi
    Member Phi's Avatar
    @Khufu
    De acord. Alergai ca nebunul dintr-o parte in alta pentru chestii useless

    @razvanrazy
    Sunt pe yt cateva videos recente cu gameplay, din care unul e walkthrough gameplay part 1 si tine 1h22min

    @Espiritus
    TLOU2 nu e free-roaming. E normal sa fie flaws pe AC.
    Pe mine nu ma deranjeaza, nothing is perfect

  2. #302 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Sunt unii care apreciaza rpg-urile open pentru ceea ce sunt, nu pentru ceea ce-ar dori anumiti indivizi sa fie.

    Gata frate, daca vine dupa TLOU2 e jale, n-o sa mai putem juca Valhalla. Personal, joc si acum Odyssey cu mare placere. Tu mai joci mizeria anului 2020 numita TLOU2?

    Zic sa fim mai putin obtuzi vis a vis de gusturi si puncte de vedere. Comparata chiar nu-si avea rostul.

  3. #303 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Adica sunt oameni care chiar apreciază să facă aceleași 10 taskuri repetitive din nou și din nou timp de 50 de ore? Nu mai joc TLOU2 și nu vad ce legătură are replay value cu animațiile, dar inca mai joc The Witcher 3 care deși e bătrânel are story telling mai bun decât majoritatea open worlds.

  4. #304 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Assassin's Creed Valhalla de 1958 de pe vremea bunicilor nostri.
    Cu Kirk Douglas in rolul lui Eivor/Einar topaind peste vasle ca un ASASIN adevarat




    ---------- Post added 16-10-2020 at 05:14 ----------

    No ****, chiar a fost un AC Valhalla de 1958 cu catarari, lupte la inaltime, asasini vikingi.


    Ce mi se pare interesant e ca din scena asta in care personajul bun cu o mana il bate pe cel rau s-a inspirat George Lucas pentru secventa de lupta dintre Luke si Darth Vader de la finalul lui Empire Strikes Back.

  5. #305 SP
    Member IsNotMe's Avatar

    OMG! Incepe lupta ,da inamicul cu tine de pamant dar dialogul merge in continuare ! N-are nici o treaba cu ce se petrece pe ecran ! Cringe !

  6. #306 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Mi se pare ca pana si grafica arata mai slaba in comparatie cu Origins.
    Animatiile par de duzina dupa ce ai jucat Kingdom Come si Red Dead Redemption 2.

    Sper ca la poveste si explorare sa compenseze.

  7. #307 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Alex Khan View Post
    Sper ca la poveste si explorare sa compenseze.
    giphy.gif-cid-ecf05e47ccd18b2307f896aa8ca3b96a30bb5275158e9b2d-rid-giphy.gif

  8. #308 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Am zis asa la misto sa nu spuna lumea iar ca sunt hater.

    ---------- Post added 17-10-2020 at 00:24 ----------

    E limpede din clipuri ca va fi un joc mai slab decat titlurile precedente.

  9. #309 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    ^Adica sunt oameni care chiar apreciază să facă aceleași 10 taskuri repetitive din nou și din nou timp de 50 de ore
    Atâta timp cât existența unui om e formată practic tot din aceleași 10 taskuri repetitive pe care e nevoit să le facă toată viața (nu 50 de ore), nu e absolut nicio problemă. Extrapolând, open-urile sunt practic o sinteză miniaturală a vieții. Pentru mine e genul suprem de jocuri, la distanță uriașă de orice alt gen.

    Așa că da, unora le place să facă aceleași lucruri pentru zeci și sute de ore într-un open world. E antrenemat mental și o plăcere unică ceva mai greu de descris în cuvinte.

    Iar pentru tine sau alții ca tine, există întotdeauna Mastercard și jocurile liniare, care nu sunt deloc, dar deloc, „low effort". E loc pentru toți.

  10. #310 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cateva detalii interesante

  11. #311 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    TLOU2 - mizeria anului 2020, mi-am luat jucariile si le-am dus la amanet.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #312 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by KurtKnispel View Post
    Iar pentru tine sau alții ca tine, există întotdeauna Mastercard și jocurile liniare, care nu sunt deloc, dar deloc, „low effort". E loc pentru toți.
    Ai dreptate, am dat un exemplu foarte prost. E vina mea ca nu am realizat ca standardele de calitate sunt privite cu alti ochi pentru on joc open world fata de unul liniar pe aici. In loc de TLOU2, considera ca am scris RDR2, un joc open world care nu are animatii low effort.

  13. #313 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Prefer animatii low effort decat "tap x" simulator de mers cu calul cu mecanici din 2006.

  14. #314 SP
    Senior Member Khufu's Avatar

  15. #315 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Interesant, Cyberpunk a ajuns Gold inainte de AC, dar se lanseaza dupa. De fapt nu stiu ce e asa interesant, doar am observat ceva si am vrut s-o zic

  16. #316 SP
    Member ExocrathX5's Avatar
    Am văzut că pe eMag au pus la precomandă versiunea de ps5 cu data de lansare 19 Noiembrie. Știe cineva dacă versiunea fizică ps4 se va putea juca pe ps5 sau ca să primești îmbunătățirile ps5-ului trebuie neapărat să cumperi versiunea fizică ps5?

  17. #317 SP
    Manager paul's Avatar
    Versiunea de PS4 merge pe PS5 si primesti free upgrade.
    Post-launch & season pass trailer:

  18. #318 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Deci, fara AC1 remastered in season pass.Ramane singurul pe care nu-l pot juca pe generatia actuala.

  19. #319 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by paul View Post
    Versiunea de PS4 merge pe PS5 si primesti free upgrade.
    Post-launch & season pass trailer:
    Asta inseamna ca nu mai exploreaza mitologia nordica si cele 9 meleaguri in profunzime ? O fi vazut ca n-are rost cand e God of War care abordeaza mitologia nordica si sa nu para copy-paste?

    ---------- Post added 21-10-2020 at 14:39 ----------

    Quote Originally Posted by ConuGeo View Post
    Deci, fara AC1 remastered in season pass.Ramane singurul pe care nu-l pot juca pe generatia actuala.
    Jocul ala ar trebui mai degraba sa fie "Remaked" in stilul Mafia Definitive Edition , nu sa fie doar imbunatatit grafic.
    Sau lansat un nou joc pe Orientul Apropiat in perioada Cruciadelor in care sa joci cu un personaj customizabil si Altair sa-ti fie mentor, ori va urma un AC setat pe tot Imperiul Roman.

    Avand in vedere ca de Japonia feudala Ubi fuge ca dracu de tamaie, desi dupa ce am vazut Ghost of Tshushima prin Japonia in perioada invaziei mongole, chiar nu inteleg de ce n-ar putea sa faca un AC pe Japonia perioadei Senkogu/Edo?

  20. #320 SP
    Junior Member mada_yo's Avatar
    Buna ziua.Am primit un voucher la achizitionarea unui laptop gaming asus tuf si vreau sa il vand.Jocul este Assassin's Creed Valhalla.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 16 of 33 FirstFirst ... 6 14 15 16 17 18 26 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-09-2012, 20:56
  2. Replies: 0 Last Post: 29-08-2012, 22:27
  3. Replies: 0 Last Post: 05-12-2011, 20:38
  4. Replies: 0 Last Post: 06-07-2011, 15:33
  5. Assassin's Creed 3 By ReNeGaDe124 in forum Console Club
    Replies: 17 Last Post: 26-06-2010, 20:18

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts