Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast
Results 61 to 80 of 115

Thread: E3 2020

  1. #61 SP
    Banned Cggamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Cristy View Post
    I feel weird. Pe vremea asta ar fi trebuit sa ne uitam cu totii la E3 la show-uri pana la 3-4 dimineata . I miss that.
    NOPE!

    Acum fiecare isi organizeaza propriul E3!

    Noaptea asta - EA Play 2020.
    Evident, vor incepe cu un discurs tinut de Andrew Wilson, vor anunta FIFA 21 cu Ronaldo avand o freza mai detaliata.
    Apoi ceva detalii despre Battlefield 6, Dragon Age 4 si Titanfall 3 care vor fi lansate in 2021-2022.
    Si ....gameplay cu Star Wars Squadrons.



  2. #62 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    As vrea sa spuna ceva si de un nou NFS, ca tot s-a intors la cei de la Criterion

  3. #63 SP
    Banned Cggamer's Avatar
    Quote Originally Posted by ConuGeo View Post
    As vrea sa spuna ceva si de un nou NFS, ca tot s-a intors la cei de la Criterion
    In 2021 vor lansa un nou NFS.

  4. #64 SP
    Member ymess's Avatar
    Nu stiu daca a mai fost postat sau daca e vreun thread de EA Play sau Fifa 21, dar am vazut asta pe Twitter: https://twitter.com/easportsfifa/sta...936945155?s=21

    Pro Clubs si Career Mode, poate dupa ani de zile decid sa asculte fanii. Anuntul asta imi da multe sperante.

    ---------- Post added 19-06-2020 at 11:33 ----------

    Quote Originally Posted by Cggamer View Post
    Evident, vor incepe cu un discurs tinut de Andrew Wilson, vor anunta FIFA 21 cu Ronaldo avand o freza mai detaliata.
    Apoi ceva detalii despre Battlefield 6, Dragon Age 4 si Titanfall 3 care vor fi lansate in 2021-2022.
    Si ....gameplay cu Star Wars Squadrons.
    Ei uite aici e problema, nici macar freza lui Ronaldo nu au aratat.
    Nici nu au anuntat un nou BattleField, nici Dragons Age, nici Titanfall, nimic. Au anuntat un nou Skate, okay, frumos, dar nici macar un teaser de 10 secunde, au tinut la final un "one more game" doar sa zica de un nou Skate, dar nu stim numele, sau vreun detaliu.
    Ei arata pe fata ca se lucreaza la asa ceva, dar nici macar nu avem o certitudine ca la anul vom vedea vreun joc lansat.

    Pe scurt, conferinta:

    - Apex Legends pe Switch & Cross Play, bun asta e un anunt frumos, o surpriza placuta.
    - C&C Remaster: o idee super buna dar la diferenta dintre clasic vs 4K eu nu vad nicio diferenta grafica. Daca faceau un remake (grafic ar fi fost de ajuns) ar fi fost senzational, dar asa ii pot da ignore linistit.
    - Sims: Au dat-o in diversity & inclusion, nu ca as avea o problema cu asta dar sunt scarbit de partea cu "virtue signaling", adica sa arate ei ca vai dintre toti ei s-au gandit la transgenderi / negrii asupriti, au tinut minute bune dintr-un game conference doar sa zica asta. Sunt scarbit la maxim
    - Rocket Arena - nu-i genul meu, pare cam de copii, dar pare interesanta mecanica, macar incearca ceva original
    - It takes two de la Josef Fares: okay, in momentul asta a inceput conferinta, cred ca e singurul joc nou anuntat.
    - Star Wars: Squadrons - singurul gameplay din toata conferinta, s-a ridicat la nivelul asteptarilor zic eu, arata destul de bine.
    - Mini-Trailer Fifa / Madden: fix 2 cadre luate din noul Fifa cu rewind effect... Nu au anuntat absolut nimic, asa cinemic arata bine suporterii si stadionul, dar din trailere nu poti sa ai incredere ca asa arata jocul final.
    - E acolo in works un Battlefield, posibil Dragons Age, un Need for Speed, incepem sa vedem ceva interesant.
    - Dar gata conferinta, parca fix in momentul cand devenea okay s-a terminat.

    Deci bine ca s-a anulat E3, ca EA s-ar fi facut super tare de ras in comparatie cu celelalte prezentari.
    Eu sunt fericit ca am prins ceva E3-uri bune, in anul cu XONE/PS4 si imediat dupa, dar daca asta a ajuns sa fie prezentare de tip E3 atunci eu nu mai am pretentia sa sper la ceva.
    Nu zic ca jocurile nu ar fi bune, dar prezentarea in sine cine gandit-o a fost foarte buna 5-10 minute dintr-o ora, si au uitat sa o continue inca pe atat.
    Sper ca Sony / Microsoft sa arate ceva, serios acum, si fara vrajeala cu inclusion / diversity / racism. Sa arate jocuri.

  5. #65 SP
    Banned Cggamer's Avatar
    Dezamagire totala.
    Zici ca nu e EA, ci o companie saraca cu o gramada de proiecte in urma. Dupa cum se vede , si BF6, si DO4 si NFS sunt inca in stadiul de pre-alfa. Erau vremuri cand scoteau jocuri MARI la 2-3 ani.
    Nu mai au personal?
    Sunt in faliment oare din cauza ultimelor lansari catastrofale?


    Conferinta asta a fost mai degraba RECLAMA la jocuri deja lansate - Apex care inca se vrea a fi Fortnite killer, C&C Remaster care a aparut deja (deci reclama), reclama la Sims 4 pe Steam....
    Sa inteleg ca doar Star Wars Squadrons si FIFA 21 au de lansat anul asta?
    Trist.




    Quote Originally Posted by ymess View Post
    Sper ca Sony / Microsoft sa arate ceva, serios acum, si fara vrajeala cu inclusion / diversity / racism. Sa arate jocuri.
    Fixed

    La conferinta Micro$oft o sa ne arate inca alte detalii despre consola lor obosita Xbox SX (care e un alt Xbone X reincalzit), poate gameplay din HALO Infinite, ceva remaster la HALO vechi sau Gears of War ca in rest slabe sanse sa ne arate noi secvente din Age of Empires 4.

  6. #66 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Nu cred că au probleme financiare, FIFA asigură o mare parte din buget.
    Cred că atât pot la ora actuală

  7. #67 SP
    Banned GamblerRambler's Avatar
    Ce conferinta mai urmeaza ?
    Pe 25 iunie ar trebui sa vedem ceva trailer si gameplay nou din Cyberpunk 2077 de la CD Projekt.

    Pe 12 iulie e conferinta Ubisoft.

    Mai urmeaza altceva?
    Microsoft vad ca e inca TBA.

  8. #68 SP
    Manager paul's Avatar
    Ai totul in Calendar. Ultimele ce le-am adaugat sunt Google Stadia Connect si DC FanDome. Cum apare ceva nou, actualizez.

  9. #69 SP
    Banned GamblerRambler's Avatar
    Ma cam simt dezamagit totusi de prestatia celor de la EA.

    In 2013, inainte sa apara PS4 si Xbox One, dezvaluiau Battlefield 4, Need for Speed 2013, Plants vs Zombies, Titanfall, Dragon Age Inquisition, FIFA14, NBA14,Madden NFL 25, Mirror's Edge Catalyst. Sa nu uit de Command and Conquer 2013 care a fost anulat, si arata splendid.
    Multe titluri epice si de mare buget.
    Cu grafica imbunatatita fata de jocurile de pe PS3.
    Asa arata o conferinta E3 marca EA in 2013 !




    ---------- Post added 23-06-2020 at 17:09 ----------



    Este 2020, se anunta PS5 si Xbox SX, si vine EA la propria conferinta doar cu.......un gameplay dintr-un joc de lupte spatiale STAR WARS care nici nu are cine stie ce grafica si un expansion la Sims 4, joc lansat in urma cu 6 ani!

    Zic sa nu blamam pandemia totusi ca timp au avut la dispozitie sa aduca cateva jocuri in stadiul alfa si sa ne arate niste gameplay din Battlefield 6 , Titanfall 3, Need for Speed sau Dragon Age 4. Jocul ala cu Star Wars Squadrons chiar nu intereseaza pe nimeni care e gamer serios si non Star Wars fanboy.






    2013 vs 2020 - cica evolutie next gen!

  10. #70 SP
    Manager paul's Avatar

  11. #71 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

    E3 2020

    Deci doar 3 jocuri de la Ubisoft?
    Din care unu trebuia sa iasa acum 3 luni si unu o sa fie free to play

    LE: ah, si Far Cry 6 care o sa fie bonus la final.

  12. #72 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Ubisoft Forward: Line-Up Reveal



    Am vazut niste masini, poate un nou The Crew.In rest aceleasi 3 jocuri, dar cu alte secvente.

  13. #73 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, arata si The Crew 2, GR Breakpoint, Just Dance si Trials Fusion (cred ?!) deci probabil vom vedea ceva updates (paid sau free dlc) pentru ele.

    + Wartch Dogs 2 free on PC, care nu suna chiar rau

  14. #74 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Macar cu eventul asta scapam de dansul ala de intro din fiecare an de la Just Dance

  15. #75 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Misto, Watch Dogs 2 free. Sa imi mai si amintesc sa ma loghez pe contul uplay la ziua si ora respectiva

  16. #76 SP
    Member lukecelmare's Avatar
    Am zis ca postez aici fiind mai vizibil . Dupa cum stiti sau poate nu , in 23 Iulie de la ora 19 , Microsoft vor prezenta first party games .

    Stiu ca multi sunteti fani Sony pe aici si as avea si eu o curiozitate .

    Ce fel de jocuri ar trebui sa prezinte pentru a va starni macar interesul , poate chiar sa cumparati un Xbox in viitor ?

  17. #77 SP
    Member SeCeX's Avatar
    Eu iubesc xbox chiar daca generatia asta am mers pe ps4,360 ul a fost demential. Ca sa ti raspund la intrebare, un nou fable, sa vad mai mult din hellblade, more gears? ,dar in principiu as vrea sa vad ce pot sa faca cu noile achizitii si sa aduca ceva nou pe piata,nu doar nostalgie.

  18. #78 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ciudat, ca "fanboy" xbox, desi am si PS4 si Switch, pot spune ca fix Fable (inafara de 1), Gears, Forza Motorsport, poate chiar si Horizon dupa 8-10h mi se par jocuri slabe, cel mult mediocre si in mod clar nu jocurile astea sunt ce ma atrage la Xbox.

    Heck, nici macar prietenii, pe care oricum ii am pe ambele platforme nu ma atrag la Xbox.

    Ci OS-ul, dashboard-ul, sistemul de party, Xbox Live care merge asa cum trebuie, viteza de download, usurinta de a face orice (mai putin screenshot pe Xbox One ), dar eu sper, sincer, sa vad cat mai multe jocuri originale acum ca au tot cumparat studiouri, sper sa vad o evulutie reala a jocurilor si sper sa vad jocuri "exclusive" de calibrul Uncharted, God of War, Ratchet and Clank, samd dar si care sa profite la maxim de hardware, fie ca e vorba de un super open world game, fie ca e vorba de un side scroller. Vreau sa vad ca storc pana la ultima picatura din hardware, cu RTX sa-mi iasa ilmuminarea, umbrele si reflexiile pe urechi cand ma joc, doar sa fie acolo

  19. #79 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    Pentru mine, cat mai multe jocuri single-player bazate pe story. Au inceput bine, prin anuntarea lui Hellblade 2. Sa o tina tot asa, desi ma indoiesc, avand in vedere ca Phil Spencer a declarat ca exclusivele ar fi „counter to what gaming is about”:

    http://www.pushsquare.com/news/2020/...aming_is_about

  20. #80 SP
    Manager paul's Avatar
    Singurul motiv pentru care ma intereseaza Xbox e Gears of War. Pacat ca Sony nu a cumparat IP-ul sau sa convinga Epic Games sa-l faca multiplatform.
    Quote Originally Posted by SeCeX View Post
    more gears?
    The Coalition ar lucra la ceva nou. Sigur va mai fi un Gears, dar nu acum.
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    Sa o tina tot asa, desi ma indoiesc, avand in vedere ca Phil Spencer a declarat ca exclusivele ar fi „counter to what gaming is about”:

    http://www.pushsquare.com/news/2020/...aming_is_about
    E vorba despre posibilitatea de a juca pe aproape orice device, oricand. Pentru asta pregatesc xCloud.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 4 of 6 FirstFirst ... 2 3 4 5 6 LastLast

Similar Threads

  1. eFootball Pro Evolution Soccer PES 2020 By Khufu in forum Console Club
    Replies: 150 Last Post: 09-04-2020, 22:50
  2. Borderlands 3 amanat pentru 2019-2020 By djleo666 in forum Console News
    Replies: 5 Last Post: 28-06-2018, 15:10
  3. Vand Nintendo Switch +garantie 2020 By noss <3 ciorica in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 2 Last Post: 18-04-2018, 21:24
  4. PlayStation 5 & Xbox Two for 2020 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 68 Last Post: 18-04-2018, 18:32

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts