Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 21 to 24 of 24

Thread: Care vor fi primele jocuri lansate pe noua generatie de console?

  1. #21 SP
    Banned Crbl2001's Avatar
    Quote Originally Posted by memwarrior View Post
    Vezi ca eu nu te-am jignit, asa ca inceteaza tu cu insultele.

    Asta vara nu era o zi in care sa nu deschizi cate un topic idiot pe Softpedia despre console vs pc, PS vs Xbox vs Nintendo , jocuri retro si alte topice inutile care s-au mai discutat si rediscutat. Erai campion la post-hunting, la pricinuit scandaluri, de aia te-au si banat moderatorii de acolo.Singurul geniu pustiu care se crede pe aici esti tu. Eu nu ma consider deloc un "geniu", ci cel mult o persoana mediocra, "average". Ca daca eram mai sus, nu cred ca mai traiam demult in Romania si faceam parte din inalta societate, valabil si in cazul dumitale.
    Stiti ce-mi place mie la individul asta? Nu se da batut.Oricat i-as explica faptul ca eu si acel crbl2001 nu suntem aceeasi persoana, si oricat de multe dovezi as aduce, ar fi degeaba.Animalul incepe sa atace atunci cand se simte amenintal, la fel si colegul.
    Da omule, fie cum zici tu, eu is crbl ala.Multumit?Daca zic asa incetezi cu aberatiile si explicatiile aiurite?
    PS: tipu' (crbl2001) si-a facut alt cont(messi2006).
    Si gata cu off-topicu', nu-ti mai dau apa la moara cu zice Dant3.Vorbesti despre @Crbl2001 ala, dar uiti ce faci tu aici.

    ---------- Post added 08-03-2020 at 07:09 ----------

    Quote Originally Posted by memwarrior View Post
    Cu toate ca postarea ta se vrea ironica, sunt slabe sanse sa mai vedem un joc Star Wars de la EA prea curand:
    https://www.eurogamer.net/articles/2...-off-last-year
    https://screenrant.com/ea-star-wars-...cancelled-why/



    Eu sper ca Disney sa desemneze alt publisher sa faca jocuri Star Wars, poate lui Capcom , Square Enix sau altui publisher care face jocuri bune
    Capcom?!!Morrr nu mai pot sa ma opresc din ras

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by memwarrior View Post
    Cu toate ca postarea ta se vrea ironica, sunt slabe sanse sa mai vedem un joc Star Wars de la EA prea curand:
    Eu sper ca Disney sa desemneze alt publisher sa faca jocuri Star Wars, poate lui Capcom , Square Enix sau altui publisher care face jocuri bune
    Eu sper sa ramana la ei. Jedi Fallen a fost singuru joc din universul Star Wars pe care l-am jucat si terminat, nefiind absolut deloc fan al universului si nevazand niciun film. A fost un joc bun, peste medie, fara microtranzactii sau alte prostii. Asa ca sper sincer ca vor face o continuare.

    Cat de Capcon si Square Enix...mai bine ziceai si tu Rockstar sau Naughty Dog...

    Va mai rog odata sa incetati cu atacurile la persoana si sa continuati discutiile on topic!
    Aici ma refer si la @memwarrior si la @Crbl2001. Daca aveti altceva de discutat, va rog sa clarificati in privat.

  3. #23 SP
    Member ymess's Avatar
    Stiu ca la un EA play anul trecut sau acum 2 ani spuneau ca aveau 2 jocuri Star Wars in dezvoltare. Jedi Fallen a fost unul, daca nu a fost anulat sau ceva ar trebui sa mai avem unul curand, ma astept la un trailer la EA Play.

    Edit: legat de postarea de mai sus, sper sa nu fie legat de acel Battlefront spinoff.

  4. #24 SP
    Manager paul's Avatar
    EA a anulat trei jocuri Star Wars: Project Ragtag (Visceral Games), Project Orca (EA Vancouver) si Project Viking (EA Vancouver). Ragtag era third-person story-driven, Orca era open-world cu lucruri ramase de la Ragtag, iar Viking era un Battlefront spin-off.

    Cica se lucreaza la un Jedi: Fallen Order sequel si inca un joc mai mic de la EA Motive.

    Contractul cu EA e din 2013, ar fi pe cel putin 10 ani, iar Disney are CEO nou.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 2 FirstFirst 1 2

Similar Threads

  1. Replies: 5 Last Post: 20-03-2016, 10:30
  2. Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 16:51
  3. Lista cu jocuri care vor primi suport pentru MOVE By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 7 Last Post: 22-03-2010, 21:28
  4. Replies: 0 Last Post: 16-02-2010, 23:36
  5. Noua generatie de console By darcangel in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 14-01-2010, 16:13

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts