Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast
Results 141 to 160 of 164

Thread: Call of Duty: Black Ops Cold War

  1. #141 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cum e modul asta cu zombies? E survival co-op? Se poate juca si in 2?

  2. #142 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Este survival co-op si se poate juca si in co-op pana la maximum patru jucatori.

    Sunt valuri de zombie, dupa fiecare val ai vreo 15 secunde de odihna si conteaza cat supravietuiesti, acest stil de joc in mod normal nu are un final stabilit, este in functie de cat rezisti. Sunt unele harti unde are si final insa in majoritatea este fara ending.

  3. #143 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    e foarte misto, poti juca solo, online in 4 sau private party in 2, 3, 4 dupa preferinta. Partea misto la COD-ul asta e ca progresul pe care il faci in zombies, este acelasi cu cel din multiplayer. Este primul an cand incerc zombies desi am jucat toata seria (online multiplayer exclusiv) de la MW2 incoace si chiar e misto. Acum ca va fi free chiar merita incercat. Recomand video-ul de mai jos cu tips and tricks pentru cine nu a mai incercat pana acum:

  4. #144 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am instalat pe PS5 modul zombie care e gratuit pe PS saptamana asta si mi-a instalat automat versiunea de PS4 nu reusesc sa downloadez versiunea de PS5.
    Am vazut unde trebuie sa merg, dar imi apare ca este Zombie de PS4 gratuit acum si ca jocul full este in versiunea de PS4 si PS5.

    Voi ati reusit? Sau chiar doar vers de PS4 este gratuita?

    Eram curios de modul ala de 120fps.

  5. #145 SP
    Member Hazer's Avatar
    Doar versiunea de PS4 e free.

  6. #146 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Season Two Cinematic Trailer Black Ops Cold War & Warzone


  7. #147 SP
    Member morphine's Avatar
    Mi se pare mie sau jocul asta a devenit foarte competitiv in ultima perioada? desi il joc doar pe ps fara crossplay am senzatia ca dau din ce in ce mai mult peste jucatori cu cronux. A devenit foarte frustrant. Sper sa faca si ei ceva mai interesant sezonul asta ca in afara de skinuri si arme mare branza nu prea fac la fiecare sezon si castiga o gramada de bani. Plus ca tot schimba armele nu le fac balansate deloc. Ba dmr meta, ba mac. Te gandesti sa cumperi o arma si te trezesti peste o saptamana ca deja au nerfat-o sau a aparut altceva meta. Nu prea inteleg lipsa asta de interes de la un joc atat de popular.

    ---------- Post added 17-02-2021 at 08:25 ----------

    Ma refeream la warzone. N-am fost atent ce topic e.

  8. #148 SP
    Senior Member GabiCutlac's Avatar
    Pai jocu are skill based matchmaking. Cu cat joci mai bine cu atata dai mai des de profesioniști care joaca non stop. Poate ai avut meciuri bune in ultima perioadă si ai prins doar din ăștia, de aia ti se pare ca s-au înmulțit.

  9. #149 SP
    Member morphine's Avatar
    Stiu de ce spui tu....se ia dupa ratie. Am jucat si in lobby de platinum ce-i drept. Dar nu e doar asta.

  10. #150 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by GabiCutlac View Post
    Pai jocu are skill based matchmaking. Cu cat joci mai bine cu atata dai mai des de profesioniști care joaca non stop. Poate ai avut meciuri bune in ultima perioadă si ai prins doar din ăștia, de aia ti se pare ca s-au înmulțit.
    da, asa e. au introdus si league play acum dar am impresia ca fiecare public match e ca un ranked match recomand zombies pentru cine nu a incercat, chiar e super misto mai ales daca ai si cu cine sa joci

  11. #151 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Voi realizați ca a venit sezonul 2 și ăștia nu sunt în stare să repare atașamentele la armele din Black Ops.

  12. #152 SP
    Junior Member ioolica's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Voi realizați ca a venit sezonul 2 și ăștia nu sunt în stare să repare atașamentele la armele din Black Ops.
    cred ca asta e cea mai mica problema, e atat de plin de buguri si glitchuri jocul asta, ca nici nu le mai tin minte. cel mai nou, la zombies, daca joci cu cineva de pe xbox, nu poti crea joc de la inceput, il da afara pe celalalt din party. trebuie sa dai join cand e intrat in joc. o porcarie...

  13. #153 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Season Two Gameplay Trailer


  14. #154 SP
    Member morphine's Avatar
    De ce face asa urat?

  15. #155 SP
    Junior Member GoLd^'s Avatar
    Nu se face un grup sau ceva party cu playeri ce joaca COD !? In sensu ca facem o echipa și rupem tot jocu cap coada...

  16. #156 SP
    Member JohnnyUSA's Avatar
    Nu stiu, sunt eu mai “ciufut”, dar mie nu-mi place deloc acest Cold War.

    Este inca gratuit pana pe 4 Martie, l-am incercat in online si mi se pare o mizerie prin comparatie cu MW 2019.

    Sunet out of sync, animatii ciudate, hartile multiplayer sunt putine si plictisitoare... etc.

    Nici eu, nici prietenii mei, n-am rezistat mai mult de 2 runde de MP si a urmat un frumos DELETE si ne-am reintors la MW.

    Bine dracu’ ca n-am platit 400 RON pe el (atat costa varianta de PS5).


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #157 SP
    Member IsNotMe's Avatar
    Vad ca este 40eur. Merita luat pt campanie si zombie? (casual gameplay)

  18. #158 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Păi ce zombie că se blochează la fiecare meci, din 4 rămân 2 in squad și trebuie să o luăm de la capăt.

    Nu mă convinge în nici un fel să le cumpăr jocul.

  19. #159 SP
    Member morphine's Avatar
    Mie hartile imi plac. Mai ales ultima apocalypse. Dar la nivel de gameplay prefer mw.

  20. #160 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Sunt gratuite modurile Zombie si Multiplayer in perioada in perioada 23 - 28 aprilie.

    Am incercat de doua ori sa il instalez pe XSX si nu vrea sa imi lanseze jocul, se intoarce in homescreen dupa 10 secunde.

    A reusit cineva sa il faca sa mearga? Versiunea NextGen pe XSX.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 8 of 9 FirstFirst ... 6 7 8 9 LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  3. Call of Duty: Black Ops By Nash in forum Console Club
    Replies: 1721 Last Post: 11-08-2012, 14:15
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts