Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 81 to 83 of 83

Thread: Spoilere in jocuri

  1. #81 SP
    Member clax_117's Avatar
    Am reusit sa termin si eu jocul si mi s-a parut foarte bun, dar mi-ar fi placut si mai mult daca era mai scurt.
    @Cristy Lev nu a fost omorat

  2. #82 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Joc bun dar lungit. Asa am simtit eu dupa ce l-am terminat. Povestea jocului e ceva subiectiv. Unora le place, altora nu. Per ansamblu mi-a placut pt ca te face sa intelegi ca orice are doua fetze, depinde din ce perspectiva privesti. Nu exista rau pur cum nu exista bun pur. Parerea mea ca pt asta Naughty Dog au sacrificat doua personaje iubite, odata Joel si apoi Ellie. Pt ca logica lui Ellie pe mine m-a depasit. Cred ca trebuiau sa incheie jocul dupa epidosul din teatrul sau cinematograf si anume dupa ce Abby a plecat lasand-o din nou in viata pe Ellie, aratand ca e mult mai umana decat ea. Dar, dupa aceea Ellie se duce sa o caute pt razbunare ca de fapt sa o salveze de la o moarte extrem de cruda si urata ca sa o omoare ea rapid iar apoi sa o lase. Si pt asta isi paraseste familia si copilul. Altfel, tot ea care urla la Joel ca trebuia sa o lase sa moara in spital ca sa salveze astfel omenirea, se apuca de omorat ca o psihopata tot ce misca in calea ei chiar si cunoscand motivatia celeilate parti. Personal nu mai am nici o apreciere fata de personajul Ellie, singurul lucru bun care l-a facut in tot jocul asta a fost ca a eliberat-o la final pe Abby si pe Lev. Chiar nu mi-as dori sa joc cu nebuna intr-o eventuala parte a 3-a.

  3. #83 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Am mutat aici marele meu spoiler referitor la The Last of Us 2.
    Nu stiu care este regula aici, daca este permis rog un moderator sa dea remove la tagul de spoiler...

    Concluzia este pe threadul celalalt ->


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5

Similar Threads

  1. Replies: 1 Last Post: 16-04-2020, 22:35
  2. Vand Nintendo Switch +accesorii+15 jocuri fizice +15 jocuri digitale By momi in forum Bazar Nintendo: Console & Accesorii
    Replies: 3 Last Post: 28-12-2019, 11:50
  3. Vand 22 jocuri originale Nintendo DS / Renunt la colectie mare de jocuri de console By Dark Wadder in forum Bazar Nintendo: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 27-10-2019, 23:42
  4. Replies: 9 Last Post: 25-02-2013, 17:09
  5. Replies: 42 Last Post: 15-06-2011, 21:46

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts