Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 229

Thread: FIFA 21

  1. #21 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Official Gameplay Trailer



    4 august ora 18:00

  2. #22 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Gameplay rewind-u ala nu cred ca-si are rostul intr-un joc de genu, chiar si doar in SP.

    In rest, sunt adaugiri de bun simt, lucruri care nu ar fi trebuit sa fie prezente in trecut si pe care aici la rezolva.

  3. #23 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    pe care aici la rezolva
    Pe care ei zic ca le rezolva

    Sistemul de coliziuni si acele momente de Benny Hill din careu cand sare mingea ca din coltul mesei, rebounds peste rebounds, bare lovite de mai multe ori la rand, etc sunt in FIFA de o caruta de ani, ma indoiesc profund ca o sa fie ceva total schimbat in acest FIFA, mai ales ca nu schimba engineul. Denumiri pompoase in fiecare an, parca nu le-am invatat manevrele astora de la EA. Dramatic moments


    Se lauda ca au si chestii legate de Career mode, ca in fiecare an, dar de fiecare data o dau in bara, FIFA 20 fiind un exemplu concludent cu echipele mari care retrogradau pentru ca nu jucau cu titurlarii si cate si mai cate.


    Din clip pare ca dribblingul o sa fie super OP. Nu exista asa ceva in realitate, iei un brazilian necunoscut cu 5 star skills si driblezi tot terenul ca apoi sa faci braziliana peste portar. Astea sunt fantezii arcade, nimic mai mult. Norocul lor, ca in fiecare an, este ca astia de la Konami sunt anapoda, deci nu au de ce sa isi faca griji, mai ales ca ei scot doar un update la PES 2020, nu un joc nou cu totul. (pastrez ceva sperante pentru 2021 cand trec pe noul engine, dar si alea sunt foarte mici)


    Altfel, ca in fiecare an, e bun in couch gameplay cu prietenii.

  4. #24 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Este pentru al 2-lea an la rand cand aflu/vad mingea oficiala a urmatorului sezon de Champions League din Fifa.
    Nu arata rau deloc, cred ca vine la colectie (ultima a fost Adidas Finale 18, o superba opera de arta).

    Scuze de off-topic, sunt un colectionar extrem de pasionat de mingii oficiale si nu m-am putut abtine .

    https://youtu.be/Jmliox1trPQ?t=13

    Adidas Finale 20 is official match ball of Champions League 2020/2021 | Football Balls Database

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu dupa ce am jucat atat de putin 20-u, nici macar 50/50 cu cine am share account nu mai fac pentru jocul asta. Efectiv ii zic pas si daca vreau couch co-op cu cineva, joc 20.

  6. #26 SP
    Member ymess's Avatar
    - Agile Dribbling mare pro, cred ca a mai fost in Fifa Street (Reboot) ceva de genul. Au mai avut tot felul de precision dribbling sau altele pe R1 sau L1 dar au fost cam fail. Sa vedem daca e facut bine de data asta.
    - Creative Runs astept de super mult timp. Sper sa fie implementat cum trebuie. Daca e, vom vedea ceva ce sa semene cu tiki taka, dar in sensul bun.
    - Rewind-ul poate fi super util, mai ales cu creative runs, te poti antrena super bine sa repeti situatiile de la marginea careului, sau chiar in aparare.
    De restul nu stiu ce sa zic, nu cred ca vor avea asa mare impact.

  7. #27 SP
    Member vladthegamer's Avatar
    Quote Originally Posted by Xander Ro View Post
    Este pentru al 2-lea an la rand cand aflu/vad mingea oficiala a urmatorului sezon de Champions League din Fifa.
    Nu arata rau deloc, cred ca vine la colectie (ultima a fost Adidas Finale 18, o superba opera de arta).

    Scuze de off-topic, sunt un colectionar extrem de pasionat de mingii oficiale si nu m-am putut abtine .

    https://youtu.be/Jmliox1trPQ?t=13

    Adidas Finale 20 is official match ball of Champions League 2020/2021 | Football Balls Database
    Stai linistit, nu esti singurul colectionar de asa ceva.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #28 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    F.U.T 21 | Official Trailer



    10 august ora 18:00

  9. #29 SP
    Member ConuGeo's Avatar
    Official Career Mode Trailer



    astazi ora 18:00

    Sper sa fi schimbat ceva in cariera de aceasta data

  10. #30 SP
    Manager paul's Avatar
    - fara cross-play intra-gen
    - fara cross-play cross-gen

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Era de asteptat ca fara cross play, dar sa nu migreze jocul cumparat pe current gen, este doar o magarie de-a lor pentru a obtine mai multi bani, ceea ce e penibil

  12. #32 SP
    Manager paul's Avatar
    Au anuntat din prima programul Dual Entitlement:
    What is Dual Entitlement?
    Once you have your PlayStation 5 or Xbox Series X, Dual Entitlement enables you to upgrade your copy of FIFA 21 on PlayStation 4 to PlayStation 5, or from Xbox One to Xbox Series X, at no extra cost.
    Sau la ce te referi?

  13. #33 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Aaaa, ok. Am inteles eu gresit. Deci daca luam PS4 version, primim upgrade gratuit la PS5, dar nu putem juca PS4 cu PS5 sau Xbox One cu Series X (asta din urma e mai ciudata si este limitarea lor directa).

  14. #34 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai probabil nu poți juca PS4 cu PS5 pentru că vor fi jocuri diferite, așa cum este și cu Nb2k.

  15. #35 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Neah. Eu cred ca este acelasi joc, acelasi engine si va rula tot la 4k cu 60fps. Cel mai probabil vor avea ceva update mai clar la FIFA 22 sau chiar 23 cand vor trece ori la alta versiune de frostbite, ori la alt engine cu totul nou.

    NBA2k au zis ca vor avea un joc diferit facut pentru next gen, dar probabil asta a fost decizia 2k de la inceput.

    Also, nu a primit nimeni acces la beta in jocul asta? A primit un prieten in urma cu vreo 2 saptamni - acces in beta pentru 2 saptamani.
    Am inteles ca au trimis random la oameni care au avut ultimile 2-3+ FIFA cumparate digital cu precomanda, dar nu stiu 100% ca asa este.

    Parerea lui (fan infocat si care joaca 90% doar FIFA de cand il stiu) e ca 85-90% e acelasi joc cu fff mici imbunatatiri - si parerea lui e ca se va intampla acelasi lucru ca si la FIFA 20 - il vor strica dupa lansare cu cateva updates.

  16. #36 SP
    Member vladthegamer's Avatar

    FIFA 21

    Codul de beta a fost trimis numai la jucatorii verificati, adica pro-playerii sau cei care scot minim 27 de victorii la Weekend League.

    De exemplu, Ovvy (Ovidiu Patrascu) nu a primit, pentru ca nu s-a inregistrat pe site-ul celor de la EA ca jucator verificat, cu toate ca a scos si 30-0 la WL.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #37 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Inseamna ca asta o fi - nu stiu cate victorii are la weekend league, dar nici cine este Ovvy
    Important e ca a primit si si-a facut o idee - a zis ca oricum il ia din inertie, dar nu merita banii

    LE: mi-a confirmat tipu asta acum ca a mai primit un prieten de-al lui care nu e nici pro player si nici macar nu joaca F.U.T. Deci nu este asta
    In schimb ambii aveau cumparate digital ultimile editii, cu precomanda si aveau precomanda digitala la 21.

    Si am aflat acum cine este Ovvy

  18. #38 SP
    Member ymess's Avatar
    Probabil Ovvy, precum si majoritatea Youtuberilor vor primi acces odata cu presa, asta vine dupa ce jocul devine Gold.
    Tot in aceeasi oala din cate am inteles mai primesc si top X jucatori sortati descrescator dupa totalul tranzactiilor din UT 20, va mai mirati de ce araboii primesc ei primii jocul

  19. #39 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Oricum degeaba ati primi acces la BETA, ca jocul devine cu totul altul dupa lansare, dupa ce se plang multi ca nu pot sa faca sprint prin toata apararea adversa cu R2. Asteptati-va la alt META, dar acelasi aluat.

  20. #40 SP
    Manager paul's Avatar
    Daca tot sunteti asa nemultumiti de ce face EA, incercati Captain Tsubasa: Rise of New Champions de la Tamsoft, available now:

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 12 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Vand cont origin cu FIFA 19 si FIFA 18 By RobertM95 in forum Software
    Replies: 0 Last Post: 05-07-2019, 22:30
  2. FIFA 18 By Melo in forum Console Club
    Replies: 236 Last Post: 02-08-2018, 20:47
  3. Vand Fifa 16 + Fifa 17 - PS4 By mihaixpp in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 10-11-2017, 12:02
  4. Replies: 0 Last Post: 23-12-2014, 19:45
  5. Licitatie: FIFA 05 si FIFA 06 GBA By Khan in forum Licitatii
    Replies: 3 Last Post: 14-06-2009, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts