Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 14 of 14

Thread: Jocuri fara femei

  1. #1 SP
    Banned Alex Khan's Avatar

    Jocuri fara femei

    Jocuri fara personaje feminine.
    Tot ce este bolduit cu rosu inseamna ca n-are absolut deloc femei.
    • Call of Duty 1
    • Call of Duty 2
    • Call of Duty 3
    • Call of Duty 4 Modern Warfare - are un singur personaj feminin, un pilot ranit
    • Call of Duty World at War -n-are mai deloc, apar doar in multiplayer
    • Modern Warfare 2 - doar ca NPC-uri, civile impuscate prin aeroportul rusesc unde a fost atentatul
    • Call of Duty Black Ops - o dansatoare cubaneza si o agenta CIA, fara un rol major, si care nu prea vorbesc
    • Call of Duty Ghost: nu are mai deloc
    • Modern Warfare 3 , Advanced Warfare si Black Ops 2 au fost primele jocuri care au avut femei in rol secundar, si Black Ops 3 a fost primul joc in care jucatorii pot juca in rolul unui protagonist de sex feminin


    • Battlefield 1942
    • Battlefield 2
    • Battlefield 2142
    • Battlefield Bad Company
    • Battlefield Bad Company 2
    • Battlefield 3 este primul joc in care jucatorul a putut juca in rolul unui personaj feminin, doar pentru o singura misiune, si acela un pilot care nu vorbea mai deloc
    • Battlefield 4 - primul joc care a avut un personaj feminin in rol secundar
    • Battlefield 1 -primul joc in care jucatorii au putut sa joace un personaj feminin in rol principal

    • Medal of Honor Allied Assault
    • Medal of Honor Pacific Assault- are doar asistente medicale
    • Medal of Honor 2010 - un pilot cu rol secundar
    • Medal of Honor Warfighter- femei cu rol secundar ca nevestele soldatilor, apar doar in cutscene-uri



    • Assassin's Creed 1 - n-a avut decat un personaj feminin secundar care s-a deghizat in cavaler templier, in rest femeile apar doar ca NPC-uri
    • Assassin's Creed 2 - personajele feminine au un rol secundar
    • Assassin's Creed Brotherhood- prima femeie asasin cu rol secundar
    • Assassin's Creed Liberty - primul joc in care jucatorii pot juca ca personaj feminin in rol principal.




    • Company of Heroes 1
    • Company of Heroes 2
    • Shogun Total War
    • Medieval Total War
    • Rome Total War - doar instructoarea de la tutorial, in expansionuri are si indience ca unitati
    • Medieval 2 Total War- doar printese
    • Empire Total War
    • Napoleon Total War
    • Shogun 2 Total War- doar gheise
    • Rome 2 Total War - primul joc care are si femei in armata, ca unitati de gladiatori de sex feminin, insa numai in DLC , in campanie apar ca asasine
    • Attila Total War- primul joc in care vedem si femei si barbati participand la razboi laolalta

  2. #2 SP
    Member Zahpeter's Avatar
    E si asta o dilema de avut la 5 dimineata...

  3. #3 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, e exact ce lipsea aici. In schimb ipocrizia e la ea acasa in ce-i place lui (si nu numai)

  4. #4 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Da, e exact ce lipsea aici. In schimb ipocrizia e la ea acasa in ce-i place lui (si nu numai)
    Despre ce ipocrizie vorbesti tu?

    Pe bune, la orice topic sau unde comentez eu, apari tu sa ma hartuiesti cu critici.

    Incep sa cred ca esti prea compromis emotional ca sa mai fii administrator.

  5. #5 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Fix acelasi lucru mi l-ai zis si prin PM. Nu puteai sa vii aici cu ceva mai original?

    Cum ce ipocrizie? Ai jucat in Cyberpunk cu 3 femei (3 jocuri diferite, toate cu femei) si ai facut sex cu femei (chiar tu ai zis) dar in TLOU2 te deranja lucru asta. Asta este ipocrizie.

    Acum ai deschis un thread in care sa mentionezi jocuri in care nu sunt femei (heck, pana si jocuri in care nu sunt oameni) desi tu in continuare cand ai de ales intre barbat si femeie in jocuri, alegi sa joci cu femei

    Nu mai zic de alte decizii complet inutile si fortate din jocu ala care nu te deranjeaza, dar te deranjeaza in altele

  6. #6 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Bai frate.
    Attached Images Attached Images untitled.png

  7. #7 SP
    Member KurtKnispel's Avatar
    Aștept cu nerăbdare topicul despre „Jocuri fără jocuri".

  8. #8 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Fix acelasi lucru mi l-ai zis si prin PM. Nu puteai sa vii aici cu ceva mai original?

    Cum ce ipocrizie? Ai jucat in Cyberpunk cu 3 femei (3 jocuri diferite, toate cu femei) si ai facut sex cu femei (chiar tu ai zis) dar in TLOU2 te deranja lucru asta. Asta este ipocrizie.

    Acum ai deschis un thread in care sa mentionezi jocuri in care nu sunt femei (heck, pana si jocuri in care nu sunt oameni) desi tu in continuare cand ai de ales intre barbat si femeie in jocuri, alegi sa joci cu femei

    Nu mai zic de alte decizii complet inutile si fortate din jocu ala care nu te deranjeaza, dar te deranjeaza in altele

    In Cyberpunk e altceva.
    Nu ai apocalipsa zombies si nu e societatea in colaps.
    Societatea din Cyberpunk, chiar daca e degradanta, e in plin avant.... inca.
    Plus ca aia nu mai sunt oameni, sunt jumatate roboti.

    Pe mine m-au deranjat secventele respective pentru ca au fost prea multe si ostentative, plus ca nimanui nu-i arde de sex cand te cotropesc armate de zombies.
    Plus ca Ellie nu era menita sa devina lesbianca.

  9. #9 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Iar personajul tau era menit? Se numeste ipocrizie. Accept-o, este cuvantul care te defineste. Nu este o jignire.

    Cum sa nu fie Ellie menita? N-ai jucat primul joc? De fapt, nici nu stiu de ce intreb - intrebarea e alta - ai pus vreodata mana pe vreo consola?

    In cyberpunk cu ce te ajuta marimea falusului? Ala nu e pus acolo sa socheze? De ce nu au facut fanii petitii online si sa arunce cu jocu de pereti?
    Sau toate reclamele alea la shopuri cu pozitii si denumiri explicite? Totul e acolo ca sa socheze. Tot ce e acolo putea sa nu fie si jocul era la fel de bun/prost. Dar e ok doar cand iti convine tie si-ti este mangaiat orgoliu.

  10. #10 SP
    Member xenocid's Avatar
    Mai jos lista războaielor din secolele XX și XXI în care nu au participat femei:

  11. #11 SP
    4_2
    Member 4_2's Avatar
    Nu stiu care e rolul acestui topic dar eu il consider o forma de trolling. OP sigur nu a jucat toate jocurile de acolo si nu stiu de unde a scos lista, dar sigur nu e corecta si verificata. Argumentez asta cu Rome Total War(joc de baza, nu extensii), unde tarile germanice au o unitate formata doar din femei: Screeching Women : https://totalwar.fandom.com/wiki/Scr...Women_(Germans)

  12. #12 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by 4_2 View Post
    Nu stiu care e rolul acestui topic dar eu il consider o forma de trolling. OP sigur nu a jucat toate jocurile de acolo si nu stiu de unde a scos lista, dar sigur nu e corecta si verificata. Argumentez asta cu Rome Total War(joc de baza, nu extensii), unde tarile germanice au o unitate formata doar din femei: Screeching Women : https://totalwar.fandom.com/wiki/Scr...Women_(Germans)

    Le-am jucat pe toate, in afara de CoD 3 care e pe consola.
    De unitatea aia din Rome TW chiar am uitat.

  13. #13 SP
    MRC
    Member MRC's Avatar
    Personal nu gasesc nici o relevanta a listei de mai sus, eventual la nivel de curiozitate. Poate utilitatea listei de mai sus ar fi ca atunci cand joci jocurile de mai sus, barbat straight fiind, sa nu injuri cand te enervezi cu: "bag ... in el de joc" , pt ca te transforma in gay

  14. #14 SP
    Banned Alex Khan's Avatar
    LOL. Cum naiba am uitat de Stronghold 1 si Stronghold Crusader ?
    Acolo e un singur actor care interpreteaza si personaje feminine si personaje masculine, plus inca un actor cu accent arab.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri fara oameni By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 4 Last Post: 30-12-2020, 13:44
  2. Jocuri PS3 free fara PSN+ By cashonly in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 5 Last Post: 27-05-2015, 13:14
  3. Jocuri multiplayer fara sp plus By seven1994 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 1 Last Post: 21-02-2015, 11:33
  4. Rulare jocuri fara disc in consola? By Comisar in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 3 Last Post: 22-12-2013, 22:26
  5. Jocuri NGP de calitate PS3, fara Blu-Ray? By Chris in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 01-02-2011, 15:08

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts