Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 11 of 11

Thread: Inversion

  1. #1 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar

    Inversion

    Inversion este viitorul 3rd person shooter al celor de la Namco Bandai. Omul ce a stat in spatele jocului TimeShift (Davis Russel) ne prezinta un joc de actiune la persoana a treia, in care elementul de senzatie il constituie abilitatea de a controla gravitatia.
    Jocul promite lupte in co-op, modificarea gravitatiei, distrugeri masive ale elementelor de decor si o arma cu care pot fi manipulate toate acestea. Suna tentant, sa speram ca nu va avea acelasi insucces ca TimeShift.

    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...nta-inversion/
    Attached Images Attached Images 151557-1-hd.jpg 151557-2-hd.jpg 151557-3-hd.jpg 151557-4-hd.jpg 151557-5-hd.jpg 151557-6-hd.jpg

  2. #2 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Am zis ca e Chris Redfield de la spate (sper ca am nimerit numele personajului din RE5)

    N-arata rau deloc dar parca prea multe de genul asta in ultima vreme. Nimic nou sub soare!

  3. #3 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar
    Timeshift, Singurality, Inversion, care-i diferenta?

  4. #4 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  5. #5 SP
    Member crazyquark's Avatar
    Seamana ca idee cu "Fracture", alt insucces, facut de Lucas Arts.

  6. #6 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  7. #7 SP
    Member amidacos's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Inversion este viitorul 3rd person shooter al celor de la Namco Bandai. Omul ce a stat in spatele jocului TimeShift (Davis Russel) ne prezinta un joc de actiune la persoana a treia, in care elementul de senzatie il constituie abilitatea de a controla gravitatia.
    Jocul promite lupte in co-op, modificarea gravitatiei, distrugeri masive ale elementelor de decor si o arma cu care pot fi manipulate toate acestea. Suna tentant, sa speram ca nu va avea acelasi insucces ca TimeShift.

    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...nta-inversion/
    Arata foarte bine, Si, nu mi s-a parut ca TimeShift nu a avut succes. Daca nu a fost Harry Potter, sa stie toti piticii de el, si sa il cumpere toti, nu inseamna ca a fost insucces. Oricum, nu prea imi place shooterele 3rd person, dar asta pare promitator. Unele jocuri 3rd peron sunt chiar bune.
    @Teo Mi-a placut Singularity, dar adevarul este ca a fost cel mai copiat joc din cate am vazut.

  8. #8 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    La momentul respectiv, TimeShift a beneficiat de un hype destul de mare. Se astepta ca jocul sa vanda foarte bine, dar a dezamagit din punctul asta de vedere. Doar 440.000 de unitati (340.000 pe 360 si 100.000 pe PS3) au fost vandute, ceea ce il face un joc fara succes.

  9. #9 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Timeshift a fost un esec (ca vanzari) doar din cauza review-urilor care nu-i fac dreptate. Cei care l-au jucat l-au considerat un joc bun.

  10. #10 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Pai despre si asta era vorba, in mare parte, in conditiile de piata actuale, succesul unui joc este dat de vanzari. Colac peste pupaza, TimeShift a fost un joc ce a avut media 70 pe metacritic, indiferent de platforma. Deci a fost un insucces si din punct de vedere al criticilor.

    Ca exista fani dedicati care au apreciat jocul, este cu totul alta poveste. Hai sa ne intoarcem la Inversion.

  11. #11 SP
    Senior Member Nash's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Inversion Videos By RonanN1 in forum Videos
    Replies: 10 Last Post: 09-08-2011, 23:33
  2. Replies: 0 Last Post: 17-06-2011, 21:16
  3. Inversion va fi lansat in Februarie 2012 By erik95 in forum Console News
    Replies: 1 Last Post: 05-02-2011, 01:30
  4. Namco Bandai prezinta Inversion By erik95 in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 23-10-2009, 23:54

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts