Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 25 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast
Results 361 to 380 of 490

Thread: Castlevania: Lords Of Shadow

  1. #361 SP
    Member maweryck's Avatar
    Da dar pe stick iti faci back up in caz ca-ti ia foc toata consola

  2. #362 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Mai bine o trimiti pe luna
    Au anutat deja un DLC?

  3. #363 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Quote Originally Posted by SeikQ View Post
    Mai bine o trimiti pe luna
    Au anutat deja un DLC?
    Da. Si DLC si Sequel. Sunt in productie amandoua. DLCul cica o sa se intample intre ending si teaser (cel de la final) si ca o sa bage monstrii si locatii noi. Deci in traducere nu va fi un 'arena' cu niste story elements in el.

  4. #364 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Castlevania: Lords of Shadow PS3 patch prevents corrupted saves
    Konami has finally stepped in to rectify problems with the PS3 version of Castlevania: Lords of Shadow. See, occasionally the game would claim a save file was corrupted and the save would be destroyed. The 1.01 patch stops that from happening.
    The Castlevania: Lords of Shadow patch is only 16mb.
    C�nd am lansat azi jocul s-a actualizat �ntr-adevăr la v1.01

  5. #365 SP
    UberDude Honord's Avatar

  6. #366 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Castlevania: Lords Of Shadow e bun, dar nu se compară cu:

    [url]Castlevania II Video Game, Japanese Debut Trailer | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

    Doamne...

  7. #367 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Cool slot machine.

    Ma intreb cum ar fi primit un remake al jocurilor de NES (Castlevania 1/2/3) pe engine de Lord of Shadows de catre fani si critici.

  8. #368 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Facand o analogie poate ciudata pentru multi dintre voi, hai sa-l ascultam pe Nichita Stanescu cateva momente. Expune parerile dansului privind critica literara si/sau criticii. Veti vedea ca spusele geniului sunt universal valabile din punct de vedere al temporalitatii si nu are importanta ca discutam despre jocuri video sau alta forma de exprimare in arta. De fiecare data cand va veti mai enerva pentru anumite note date de marii critici in materie de gaming, reluati acest filmulet si va veti simti extrem de impacati. Rog acneicii care nu vor intelege nimic sa se abtina de la orice fel de comentarii. Am o timiditate excesiva cand vorbesc despre acest om si parca mi-e frica sa-i postez parerile aici...


  9. #369 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pentru a nu mai deschide un topic nou cu Castlevania II Pachislot [悪魔城ドラキュラ (ドラキュラII)] am uploadat OST-ul, audiție plăcută (e EXCELENT!) - conține și piesa bonus Pachislot Akumajo Dracula II - Trezire de spirit

    Attached Images Attached Images pachislot2_logo.jpg

  10. #370 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Nice upload Raskolnikov1944!
    Cat despre reviewul lui Yahtzee...l-am vazut, nu sunt de acord...fiecare cu opinia lui. (Desi cu faza SOTC sunt de acord)

  11. #371 SP
    Member EvilG's Avatar
    Well si eu am inceput sa il joc si pot sa spun ca nu sunt asa impresionat de el. Si mai ales cand am avut prim-ul boss fight am zis...ma joc SOTC??? Dar nah...in rest e ok.

  12. #372 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by EvilG View Post
    Well si eu am inceput sa il joc si pot sa spun ca nu sunt asa impresionat de el. Si mai ales cand am avut prim-ul boss fight am zis...ma joc SOTC?
    Te deranjeaza asa mult elementele din alte jocuri ?

  13. #373 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Pana la urma cam singurele 2 review'uri care nu i-au facut dreptate jocului Castlevania: Lords of Shadow au fost cele de la IGN si Gamespot. Ce ma amuza insa, in cazul IGN, sunt review'urile colegilor din Germania si UK care i-au acordat cu totul alte note (dupa parerea mea mai corecte) decat colegii IGN din SUA.



  14. #374 SP
    Member EvilG's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Te deranjeaza asa mult elementele din alte jocuri ?
    nu neaparat.

  15. #375 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    Te deranjeaza asa mult elementele din alte jocuri ?
    Sincer, nici eu nu eram impresionat la punctul ala. Dar pe parcursul jocului, devenea din ce in ce mai interesant. Si chiar ma bucur ca au folosit SOTC fights pentru ca nu vom vedea un Shadow 2.
    Poate isi schimba opinia pe parcursul jocului.

    Si oricum ai privi, toate jocurile imprumuta din alte jocuri. Iti inchipuii cum ar fi un joc in care te mishti pe facebuttons si ataci cu analogul stang? sau sa sari pe SELECT si sa pauzezi jocul pe R1? Ar fi ridicol.

  16. #376 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sub nicio forma nu va lasati influentati de demo. Acesta nu prezinta nici macar 0,01% din ceea ce este Castlevania: Lords of Shadows. Eu am decis sa ma iau dupa demo si eram convins ca n-o sa cumpar jocul. Noroc ca a fost oferta la game.co.uk si-mi vine sa-mi dau palme cand vad ce joc pierdeam.

    Sunt aproape de jumatatea povestii si pot spune ca atentia pentru detaliu este cum rar se intalneste in jocuri. Stilul grafic, punerea in scena depaseste multe productii actuale. Este o adevarata nestemata, o perla neagra intr-o multime de pietre de moara ce-au aparut in ultimul timp.

    Nu va luati dupa reivews-urile aparute, cred ca cei ce le-au facut au jucat jocul orbi si fara maini. Jocul incepe relativ calm, usor, mai mai ca adormi si cand sa pici de pe scaun te loveste de nu te vezi. Apoi incepe dansul... Sa nu pierdeti jocul asta nici daca vine apocalipsa.

  17. #377 SP
    Member LeGenD's Avatar
    eu m-am luat dupa demo....dupa parerile altora etc....si am iesit la concluzia: Jocul este un mare FAIL si nici nu merita macar sa te gandesti daca sa il cumperi sau nu...pacat...1/10...o greseala fatala, ma asteptam la mult mai mult.-->(PARERE STRICT PERSONALA)<--...oricum...astept sa apara pe pc si poate o sa ma deranjez sa il "cumpar"....

  18. #378 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Unde-i adevaratul LeGenD?!!!
    Spune-mi acum!!

  19. #379 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Unde-i adevaratul LeGenD?!!!
    Spune-mi acum!!
    pierdut pe un drum unde singuratatea isi da intalniri cu soli ai nedumeririi...

  20. #380 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Se gasesc de downloadat pe PC art-work-urile din joc?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 25 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Licitatie: Castlevania Lords of Shadow 2 By ilie11 in forum Licitatii
    Replies: 7 Last Post: 19-09-2014, 13:21
  2. Castlevania: Lords of Shadow 2 By Madutzzu14 in forum Console Club
    Replies: 73 Last Post: 11-07-2014, 19:10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts