Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 35 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 697

Thread: Medal of Honor

  1. #1 SP
    Senior Member Nash's Avatar

    Medal of Honor

    Medal of Honor este un nou joc, anuntat de Electronic Arts, care va fi disponibil pentru PlayStation3, Xbox 360 si PC. Jocul va reprezenta un nou inceput pentru franciza Medal of Honnor, fiind primul joc al seriei situat in zilele noastre, dupa 12 titluri care au avut loc in timpul celui de-al Doilea Razboi Mondial.

    Evenimentele din Medal of Honor vor avea loc in Afganistan, urmand sa aibe in prim plan o noua forta de elita, Tier 1 Operators. Aflata in subordinea National Command Authority, aceasta forta are cateva sute de oameni si este situata, din punct de vedere ierarhic, peste trupele Special Ops. Numele noului erou nu a fost dezvaluit inca dar ne asteptam ca acesta sa fie o adevarata "masinarie de lupta" a zilelor noastre.

    Medal of Honor se afla in dezvoltare la Electronic Arts Los Angeles, varianta multiplayer fiind dezvoltata de DICE. Lansare jocului este anuntata pentru toamna anului 2010.

    Meet the Real Life Hero Behind Medal of Honor in Afghanistan: Games: UGO

    VG247 Blog Archive Medal of Honor pre-order open, game releasing “fall”, site launched
    Attached Images Attached Images ss_preview_mohps3eu_jpg_jpgcopy.jpg.jpg ss_preview_mohx360uk_jpg_jpgcopy.jpg.jpg ss_preview_mohpcuk_jpg_jpgcopy.jpg.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    News: OXM #56 out this Thursday - First Medal of Honor details! - Official Xbox 360 Magazine

    We have the first details on EA's Medal of Honor! Here are five quick details about the actual game itself...

    - Tier 1 Ops soldiers brought in to help with authenticity - camo, military speak and so on.

    - Takes place in Afghanistan

    - You can shoot out lights and use night-vision

    - There will be multiple playable characters

    - Features sprinting and knife melee attack, similar to Call of Duty

  3. #3 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    - You can shoot out lights and use night-vision
    Sa inteleg ca vor fi misiuni Spec Ops? ...tipa lipa mode

  4. #4 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  5. #5 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Daca ala de mai sus o sa fie Coverul final cred ca o sa fie cel mai nasol care l-am putut vedea...ce e cu barbosul ala acolo?...probabil or sa fie cei de la ZZ Top prin joc

  6. #6 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Daca ala de mai sus o sa fie Coverul final cred ca o sa fie cel mai nasol care l-am putut vedea...ce e cu barbosul ala acolo?...probabil or sa fie cei de la ZZ Top prin joc
    Posibil sa fie si cei de la zz top .... .Man ar trebui sa stii ca soldatii delta force din afganistan isi lasa barba pt a interactiona mai usor cu localnicii si pt a se "integra" mai usor in "peisajul " tarii ...doar am mai spus asta
    Mie imi place chiar super mult cover-ul la medal of honor , in schimb la darksiders mi se pare cel mai neinspirat cover .
    Fiecare cu ale lui ...

    Bafta

    LE : Barbosul ala arata BADASS rau de tot

  7. #7 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Daca ala de mai sus o sa fie Coverul final cred ca o sa fie cel mai nasol care l-am putut vedea...ce e cu barbosul ala acolo?...probabil or sa fie cei de la ZZ Top prin joc
    Primul post:

  8. #8 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Nu mi-am imaginat pana acum un Medal Of Honor modern.Nici acum nu pot...Dabea astept sa vad ce iese

  9. #9 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    E pus la nimereala cover-ul ala.Uitati-va cate defecte.La varianta ps3 se vede cu 1 cm mai mult din capul soldatului.The black side haz more of za hat

  10. #10 SP
    Diesel k1du's Avatar
    Sunt puse ca sa-i faca o mica reclama, nu sunt oficiale.Abia astept, sper sa iasa un super joc si sa fie un oponent pe masura BF:BC2 la titlul SOTY

  11. #11 SP
    Junior Member sapera's Avatar
    Am jucat Medal Of Honor pe PC si pe PSP. De abia astept sa-l joc si pe PS3.

  12. #12 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Man ar trebui sa stii ca soldatii delta force din afganistan isi lasa barba pt a interactiona mai usor cu localnicii si pt a se "integra" mai usor in "peisajul " tarii
    O fi asa cum zici tu insa tot urat e coverul ...sunt sigur ca se putea mult mai bine

  13. #13 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  14. #14 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  15. #15 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    New screens
    Attached Images Attached Images 6946.jpg 6945.jpg 6944.jpg 6942.jpg

  16. #16 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    Electronic Arts �şi promovează FPS-ul Medal of Honor cu o serie de capturi de ecran. Primele imagini din jocul care plasează acţiune �n Afganistan, deşi arată destul de bine, parcă nu se ridică la nivelul rivalului direct Modern Warfare 2. Ne puteţi �mpărtăşi părerile voastre �n căsuţa de comentarii. Un alt lucru interesant pe care l-am aflat �n legătură cu Medal of Honor este că titlul va fi cotat cu rating-ul M (Mature). Asta �nseamnă că nivelul de violenţă din joc va fi mai ridicat şi probabil că vom vedea mai multă scene dure �n clipurile care �ntregesc povestea. P�nă acum, titlurile din seria MoH erau cotate cu T (Teen) şi puteau fi jucat de adolescenţi de la v�rsta de 13 ani. Data de lansare a lui Medal of Honor nu a fost �ncă stabilită, dar jocul este aşteptat �n toamnă.
    SURSA
    Attached Images Attached Images medal-honor-5.jpg

  17. #17 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  18. #18 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    It looks cool !!!
    Attached Images Attached Images med_medal-honor_1.jpg med_medal-honor_2.jpg med_medal-honor_3.jpg med_medal-honor_4.jpg med_medal-honor_5.jpg

  19. #19 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  20. #20 SP
    Senior Member erik95's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 35 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Medal Of Honor II By Nash in forum Console Club
    Replies: 2 Last Post: 22-02-2011, 10:19
  2. Medal of Honor 2 By Graft in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 15-01-2011, 15:30
  3. Medal of Honor Videos By Mika in forum Videos
    Replies: 24 Last Post: 14-10-2010, 20:48
  4. Medal of Honor Beta By naz in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 19-06-2010, 01:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts