Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 19 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast
Results 261 to 280 of 363

Thread: Final Fantasy XV

  1. #261 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Nu exista legătura între jocuri dpdv al poveștii. Doar anumiți mobi/boși/summons, etc tot apar in diverse părți.

  2. #262 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Quote Originally Posted by Darthstone View Post
    Vad ca arata bine jocul dar totusi intreb, despre ce e vb in jocul asta si cu ce e? Vad ca sunt atatea jocuri FF si nu am avut nicio tangenta cu seria, ma lamureste si pe mine cineva cu povestea/genul jocului?
    Asa cum a mentionat colegul de mai sus jocurile din seria Final Fantasy au fiecare poveste diferita, intr-un univers (lume) aparte dar cu elemente comune cum ar fi chocobos, moogles, summons, diferiti inamici care apar in multe din jocuri dar cu o interpretare ( viziune) artistica diferita, evil empire etc.

    Referitor la FFXV poti urmari aici un mic recap :



    De asemenea poti sa vezi pe Youtube seria animata Brotherhood care prezinta backstory-ul lui Noctis si al prietenilor lui :



    Si daca vrei sa intelegi cu adevarat universul FFXV gasesti online filmul FFXV Kingsglaive ce prezinta invazia regatului Lucis de catre "evil empire Niflheim" :


  3. #263 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Atat de putin!
    Attached Images Attached Images day-1.jpg

  4. #264 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    A primit cineva precomanda? Nu mai am rabdare inca 1 zi

  5. #265 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Tocmai am primit mai de la Altex, comenzile se vor livra cu întârziere de 7-10 zile.

  6. #266 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Stimate client,

    Vă anunțăm pe această cale că precomanda dumneavoastră pentru jocul Final Fantasy XV se va livra cu întârziere de 7-10 zile față de data lansării în urma unor considerente logistice. Ne cerem scuze pentru neplăcere. Mulțumim pentru întelegere.
    Well, ***** your logistics.

  7. #267 SP
    Senior Member solecon's Avatar
    Pfff, ma simt destul de bine in privinta refuzului de a mai cumpara de la ei.

  8. #268 SP
    Senior Member Clopotarul's Avatar
    Mai au si nonsalanta sa te anunte cu o zi inainte


    "Stimate client,

    Vă anunăm pe această cale că precomanda dumneavoastră pentru jocul Final Fantasy XV se va livra cu întârziere de 7-10 zile faă de data lansării în urma unor considerente logistice. Ne cerem scuze pentru neplăcere. Mulumim pentru întelegere. "
    Attached Images Attached Images yeah_eddie_murphy.gif

  9. #269 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Mda, am primit si eu 2 mailuri. Primul de la Altex, confirmarea comenzii. Al doilea mail de la media galaxy ca intarzie 7 zile.
    Bine ca nu m-au anuntat prin decembrie... oribil Altex asta... evident ca nu astept aiurea inca o saptamana si imi voi lua de pe Playstation Store

  10. #270 SP
    Junior Member randomguy's Avatar
    review gamespot


  11. #271 SP
    Member Emeraldu's Avatar
    Nu prea ma intereseaza reviews de la IGN, Gamespot etc. Ei (IGN) au zis ca si Final Fantasy XIII-2 e f bun fata de FF13 ... mie mi s-a parut un jeg... deci pana la urma fiecare cu preferintele lui.
    Am anulat precomanda de la Altex.... cumpar direct de pe PSN... e mult inca 7-10 zile

  12. #272 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cred ca il gasesti in magazine de maine/poimaine, in caz ca mai vrei editia fizica. Daca doar vrei sa il joci cat mai repede, PSN.

  13. #273 SP
    Junior Member AGKill0's Avatar
    aveti grija cu recommended videos pe youtube, daca te uiti la orice video care are in nume cuvintele "FinalFantasy 15" e full pe bara din dreapta cu videouri care au spoilere specifice din poveste in numele videoului

  14. #274 SP
    Member rockybt18's Avatar
    Ați găsit jocul fizic prin magazine? Pe site zice că e in stoc Dar nu apar stocurile din magazine.

  15. #275 SP
    Senior Member apbaciu's Avatar
    Eu l am cumparat de la orhideea. Am jucat cam 1h si nu spun mai mult decat ca este tot ce mi-am dorit!


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #276 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Stand Together (Official Live-Action)


  17. #277 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Am luat si eu astazi, de la Altex, Special Edition-ul. Am ajuns de curand acasa, am apucat sa joc o jumatate de ora si pot spune ca imi place la nebunie.

  18. #278 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Gametrailers Review:


  19. #279 SP
    Member jacksonikus's Avatar
    E tare jocul, am 20h în el până acum și nu am progresat mult în story, am făcut multe secundare. Luați-l că merită.

  20. #280 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Sper sa rezist si sa nu il cumpar curand, pentru ca am prea multe jocuri cumparate si nejucate, plus ca astept si patchul pt Pro.
    Tot ce am vazut pana acum despre joc ma face sa imi doresc sa il joc cat mai curand. Cam pare ca este ceea ce trebuie.

    M-am uitat zilele trecute la un stream cu o tipa de se juca intr-un dungeon si te tinea in suspans. Ce mai, care n-aveti ce juca acum, sunt sigur ca o sa va placa.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 19 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 03-07-2013, 09:43
  2. Replies: 5 Last Post: 21-03-2013, 19:43
  3. My Final Fantasy By ShpioOn in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 1 Last Post: 07-06-2010, 14:12
  4. Final Fantasy By AndRewqp in forum Apple
    Replies: 0 Last Post: 16-02-2010, 00:29

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts