Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 88 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast
Results 901 to 920 of 1757

Thread: Clubul colectionarilor

  1. #901 SP
    Member Bugghy's Avatar
    djdanny - O dai in penibil! Daca omul a votat ce i-a venit lui, care e problema ta? Inteleg ca ar fi trebuit sa se voteze cum trebuie, dar ma indoiesc ca toti de acolo au/mai au jocurile respective. Tot insisti si ii comentezi fiecare fraza omului, nu poti sa treci peste? Nu ii iau apararea, ca nu il cunosc, dar ramai prost cand vezi cum sar unii ca arsi pentru o mare porcarie.

    Scuzati off-ul!

    le: razvanrazy- Man, nu m-ai inteles bine.. Eu am spus ca ar fi trebuit sa se voteze cum trebuie, dar daca nu s-a votat asa, ce poti sa faci? Mie mi s-a parut exagerat ca djdanny sa ii tot ceara poze si sa fie impotriva fiecarui cuvant pe care il spunea omul. Daca te uiti la "Peste 1000 jocuri", in topicul respectiv, in afara de Rachyyy si de darkone, am dubii mari ca ceilalti au colectia respectiva, dar nu sar impotriva lor si nici nu le reprosez acest lucru.

  2. #902 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Da, exact asta e ideea. Sa votam acolo cate jocuri originale avem. Nu sa ne laudam cu ceva ce nu avem. Sunt oameni (ca mine) care nu se lauda nici cu ce au si sunt oameni (ca el) care se lauda cu ce nu au. Asa ceva nu e corect in primu rand fata de el. Nu e un loc sa ne laudam cu minciuni. Suntem o comunitate de oameni sinceri (in mare parte) care vrem sa aratam prietenilor din comunitate ce ne-am cumparat si ce colectie avem. Si suntem sinceri in privinta asta.

    Daca nu-ti convine, nu te baga in discutie.

    Ce a spus djdanny mi se pare foarte corect si mi se pare normal sa ceara acest lucru, cat timp avem un regulament si niste reguli la inceputul fiecarui thread de genul acesta.

  3. #903 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Multi se lauda cu ce nu au sau traiesc in foame pentru o poza pusa pe net. Asa e firea romanului, sa arate muritorilor de foame ce plasma smechera are peste mileul din sufragerie. E net, fiecare e cine vrea sa fie. Treceti peste si vedeti-va de voi.

  4. #904 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Sa nu uitam pescarul in luntre, pestele din sticla si macrame ul care o protejeaza de praf.

  5. #905 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar

    Mario Party collection

    Mai lipseste Mario Party 7 de Cube si -e de GBA (pe asta nu ma voi deranja sa-l caut)

    p1010723.jpg

  6. #906 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Colectia mea Blu-ray + PS3 (153 de jocuri, zona 2 full english, no platinum).
    Din pacate imi lipsesc titluri mai noi, printre care Red Dead Redemption, Mafia II, Call of Duty Black Ops, Gran Turismo 5 sau Assassin's Creed Brotherhood pt ca am preferat sa cumpar mai multe jocuri mai ieftine.
    Attached Images Attached Images 1-3648-x-2736-.jpg 2-3648-x-2736-.jpg 3-3648-x-2736-.jpg 4-3648-x-2736-.jpg 5-3648-x-2736-.jpg 6-2736-x-2052-.jpg 7-3648-x-2736-.jpg 8-3648-x-2736-.jpg 9-3648-x-2736-.jpg 10-2736-x-3648-.jpg 11-2736-x-3648-.jpg

  7. #907 SP
    Member rappy777's Avatar
    Foarte frumos ! Dar de ce o mare parte dintre ele sunt sigilate ?

  8. #908 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Pentru ca n-are destul timp sa joace toate jocurile/sa vada filmele. In colectia mea de filme, aproape 3 sferturi sunt sigilate, plus cateva desigilate pe care n-am avut timp sa le urmaresc.

  9. #909 SP
    Junior Member Supraplex's Avatar
    Aliosa te felicit pentru colectie...

  10. #910 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Din colectia : In Jurul Lumii

    NR. 21 nu mai are loc biblioraft. Cred ca mai sunt cateva numere, dar eu aici ma opresc.
    Attached Images Attached Images 21012011428.jpg 21012011429.jpg 21012011430.jpg

  11. #911 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Frumos, dar scopul threadului nu era sa se posteze colectii care au legatura cu gaming-ul?Intreb si eu...

  12. #912 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Nu scrie coltul colectionarilor de jocuri.
    Am studiat thread-ul asta si unii au postat si timbrele , daca nu ma insel. Ma laud si eu cu ce pot.

    LE: Daca nu e bine, rog un moderator sa streaga postul.

  13. #913 SP
    Member dorin_star's Avatar
    pe langa faptul ca sunt sigilate jocurile parca nici consola nu este la locul ei.

  14. #914 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Colectia mea Blu-ray + PS3 (153 de jocuri, zona 2 full english, no platinum).
    Din pacate imi lipsesc titluri mai noi, printre care Red Dead Redemption, Mafia II, Call of Duty Black Ops, Gran Turismo 5 sau Assassin's Creed Brotherhood pt ca am preferat sa cumpar mai multe jocuri mai ieftine.
    OMG you are the origami killer!
    Attached Images Attached Images 2-3648-x-2736-.jpg

  15. #915 SP
    Senior Member Malach HaMavet's Avatar
    nu e cine stie ce colectie... dar na... nu prea ma omor cu blu-ray... daca le pot lua pe dvd le iau pe dvd... Advent Children il am pe blu-ray pentru ca e varianta exista... si am si pe cea pe dvd... in total cred ca am vreo 100+ dvd...
    Am incercat sa cumpar doar ce-mi place sau ce mi-a placut... nu m-am avantat acum sa cumpar orice film ce apare pe dvd...
    imi cer scuze pentru fotografiile cam miscate de vant... dar nikon-ul meu e dat in imprumut...
    Attached Images Attached Images img_1508.jpg img_1501.jpg img_1502.jpg img_1503.jpg img_1505.jpg img_1506.jpg img_1507.jpg

  16. #916 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Frumoasa colectie dar unde sunt jocurile?

  17. #917 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Unde scrie ca trebuie sa-ti postezi colectia de jocuri ?

  18. #918 SP
    Junior Member cornel's Avatar
    Din moment ce postezi la Console Club -> Coltul colectionarilor ce trebuie sa postezi aici? dupa tine asa? timbre, colectie de monezi?

  19. #919 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    De toata panarama, altceva nu se gaseste de facut? Nu mai are voie omul sa-si posteze colectiile ca voi pe el. Mai mult offtopic decat posturi interesante. Are cineva ceva impotriva, exista butonul REPORT, acolo se poate explica nemultumirea voastra fata de postul respectiv, iar moderatorul va lua decizia necesara. Nu mai poluati topicul, sacalilor.

  20. #920 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    Wii Update
    Attached Images Attached Images 100_1328.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 46 of 88 FirstFirst ... 36 44 45 46 47 48 56 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul PlayStation 3 By MonkY in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 23485 Last Post: 09-04-2024, 10:42
  2. Clubul PlayStation TV - PS TV By MonkY in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 51 Last Post: 15-04-2019, 15:57
  3. Clubul de narghilea By Uziwood in forum Offtopic
    Replies: 36 Last Post: 25-10-2015, 20:11
  4. Clubul F.C. Steaua By octav in forum Health, Food & Sports
    Replies: 366 Last Post: 21-10-2011, 00:19
  5. Retro - Topul colectionarilor By rageone in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 22 Last Post: 07-08-2009, 23:52

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts