Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 32 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 ... LastLast
Results 521 to 540 of 632

Thread: LA Noire

  1. #521 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Nu sunt limitate, cum niciun cod de DLC care a venit cu vreun joc pana acum n-a fost limitat.

  2. #522 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    Am dat redeem la cod si totul a decurs cum trebuie.

  3. #523 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  4. #524 SP
    Manager paul's Avatar

  5. #525 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    arata foarte interesant noul dlc
    intrebare:mai are rost sa-mi cumpar acel rockstar pass? am primit vreo 3 coduri cu pre-order de la gameshop insa vreau sa stiu daca are rost sa-l cumpar pe ala(rockstar pass) sau sa cumpar fiecare dlc ramas individual ?
    acuma am :slip of the toungue si alea doua costume

  6. #526 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Merita din plin .
    Primesti toate dlc urile cu pass ul acesta la un pret mai mic decat luate fiecare in parte .

  7. #527 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    totusi cat costa ? ca am uitat sa verific si acuma nu pot :">

  8. #528 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    ($9.99 on PlayStation Network and 800 Microsoft Points on Xbox LIVE)

  9. #529 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Apreciez raspunsurile

  10. #530 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am un PS3 modelul FAT de 60GB. La absolut niciun joc consola nu face galagie. Doar la acesta. Am auzit ca sunt anumite probleme cu jocul dar m-am gandit ca dupa cateva update-uri se rezolva. Jocul merge bine, dar consola face galagie si se incalzeste mai mult decat normal. A mai patit cineva asta sau e consola mea pe duca?

  11. #531 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    si a mea face galagie insa n-am probleme cu incalzitul,ba chiar ramane la o temperatura normala.

    ---------- Post added 18-06-2011 at 08:07 PM ----------

    sorry de dublu post insa am o problema la "A Slip of the Tongue"

    SPOILER!!!

    Deci la ultima interogare,cand mergi la tipul cu pink slip-urile,trebe sa-i pui o ultima intrebare...am gresit evident ca nu aveam de unde stii raspunsu
    si am primit doar 2 stele pe caz(am facut totul bine pana acolo) pe net am gasit care era rapunsul insa ma enerveaza la culme ca nu aveam de unde stii acest lucru parca nu are niciun sens...Deci dovada ca sa-l inchidem pe ala e ca a pierdut la pariuri des WTF!!! acolo m-am enervat pentru ca daca nu incercai cazul de mai multe ori singur nu aveai cum sa-l faci fara sa intri pe net si in zilele astea nu ar trebui sa intri pe net sa rezolvi o problema intr-un joc(nu suntem in era jocurilor gen Castlevenia) ops sorry for the rant

    In fine voi ce parere aveti cu acest caz si cu intrebarea respectiva?

  12. #532 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Munca de detectiv si in lumea reala e destul de grea .
    In joc e normal sa te enervezi , mai ales ca unele cazuri si acuzatii nu se leaga , si in plus sunt cazuri in care trebuie sa l arestezi pe cel nevinovat pentru 5 stele .

  13. #533 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    da stiu insa mie tot imi place acest joc foarte mult abia astept sa joc si celelalte dlc-uri
    apropo.. naked city e fain ? :S

  14. #534 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar

    Baiatul asta face trailere mai bune decat Rockstar .

  15. #535 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    e destul de reusit insa nu te poti plange nici de trailerele facute de Rockstar

  16. #536 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar

  17. #537 SP
    Member s0whaT's Avatar
    That s so real . Very impressive

  18. #538 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Superb jocul! Recomand sa va limitati la un caz pe zi. Are cineva idee cum pot afla la ce cazuri am avut 5 stars? Missing cars? Missing side-cases? Nu am gasit prin meniu...

  19. #539 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    In main menu ai: resume, cases...De acolo poti vedea ce rating ai la cazuri si, eventual, le poti rejuca.

  20. #540 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Nu-mi place jocul deloc, in afara de animatia fetei nu ma impresioneaza cu nimic, grafica de sega 32X, penibil, l-am scos la vanzare, in caz ca e cineva interesat ( xbox )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 27 of 32 FirstFirst ... 17 25 26 27 28 29 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts