Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 27 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 540

Thread: Resident Evil 5

  1. #201 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    ma da cine esti u de stabilesti ce e de bun simt si ce nu? uite de exemplu si mie mi se pare lipsit de bun simt ca cineva sa se bage in seama neintrebat si total pe langa subiect. scrie undeva in regulament ca nu am voie sa vorbesc de un joc inainte de lansare sau iti bagi unghia in gat ca nu il ai? nu m-am laudat cu el, ci pur si simplu am spus o parere destul de generala fara sa divulg vreun spoiler.
    Bun simtul de obicei nu este stabilit de cineva, este sau nu este prezent. Scrie in regulament ca nu promovam pirateria, pe langa subiect nu am vorbit, pentru ca subiectul era Resident Evil 5, care, in mod oficial se lanseaza pe 13 martie. Era doar o rugaminte sa nu dai prea multe detalii despre un joc nelansat. Reactiile tale puerile mi-au confirmat provenienta jocului pe care ai pus tu mana cat si gradul de bun simt prezent la tine. Eu am terminat sa ma "bag in seama" si ma duc sa "imi bag unghia in gat". Daca vad spoilere sau altceva care sa strice experienta celor care se chinuie sa-si cumpere jocul, voi aparea aici in calitate de moderator.

    The Arm of Law.

  2. #202 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    offtopic: Spike, nu ai voie sa vorbesti despre un joc inainte de lansare daca asta implica spoilere.

    si btw, GreyhounD, in calitate de moderator, se baga unde vrea si cind vrea el, nu cind vrei tu sau altul. nu uita ca moderatorul are ultimul cuvint. daca te crezi nedreptatit, posteaza in aria adecvata motivele/argumentele tale.

  3. #203 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    daca ai o copie promotionala,spune-ne si noua de unde o ai sa ne facem si noi rost

  4. #204 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Eu nu inteleg de ce au ajuns detinatorii de xbox360 sa vina si sa se laude ca ei au facut deja rost de jocul full pe aria PS3.Pe playstation3 nu se poate face rost deocamdata de o ,,copie promotionala`` oricat ai vrea,tot nu ai putea

  5. #205 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Eu ma asteptam la un review de mult,mai sunt doar cateva zile pana la lansare...

  6. #206 SP
    Member Vami's Avatar
    Mai e putin si il jucam cu totii !

  7. #207 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar

  8. #208 SP
    Manager paul's Avatar

  9. #209 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    ce spuneti de asta?
    Attached Images Attached Images re5watch.jpg

  10. #210 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Fix acum 2 min am terminat jocul. Nu pot sa zic decat ca a fost G E N I A L . Mai tarziu (dp cateva ore bune de somn ) o sa revin cu niste impresii. Ce pot sa zic sigur inca de pe acum: faceti rost cat mai rpd de el si jucati-l!!!

  11. #211 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    Fix acum 2 min am terminat jocul. Nu pot sa zic decat ca a fost G E N I A L . Mai tarziu (dp cateva ore bune de somn ) o sa revin cu niste impresii.
    Fix acum 2 minute ti-am dat cartonas rosu. Iar daca nu vii repede cu o poza cu diskul promotional de PS3 (suntem pe thread de PS3 aici), iei o mica pauza de relaxare. O sa revin cu niste impresii dupa ce vad poza atasata de tine.

  12. #212 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    1. scrie undeva in regulament ca trebuie sa postez dovada ca am jocul ca sa pot vb de el?
    2. ce articol din regulament am incalcat de am luat infraction?

  13. #213 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    scrie undeva in regulament ca trebuie sa postez dovada ca am jocul ca sa pot vb de el?
    Da, acolo unde scrie ca nu promovam pirateria. Cand m-am luat de tine ai zis ca am eu ceva pitici pe creier, ai inceput s-o aburesti cu copii promotionale. Acum vii si ne spui ca nu esti nevoit sa pui poza, daca era cum spuneai tu era o miscare foarte desteapta sa ne arati poza aia.. Eu vin si iti spun iar, pentru ultima oara de data asta, ca jocul se lanseaza pe 13 martie oficial si ca tu indrugi numai prostii cu un joc tras de pe net. Ai o scurta vacanta cu ocazia asta, cand te intorci poate vei avea alta atitudine.

  14. #214 SP
    Member cristian77's Avatar
    Bv! Ma gandeam ca nu mai faceti chestia asta odata!

  15. #215 SP
    Manager paul's Avatar

  16. #216 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

    Lightbulb

    super oferta...
    Attached Images Attached Images 8_5x11-tradeflyer-residentevil5-front.jpg 8_5x11-tradeflyer-residentevil5-back-223.jpg

  17. #217 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Poate "super oferta". Cine se apuca sa dea doua jocuri si inca 20$ pentru Resi 5?

  18. #218 SP
    Manager paul's Avatar
    Te fura pe fata GameStop. Cumpara jocuri used la vreo 15-20$ si le vand la pret de nou - $5.

  19. #219 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    eu stiu...poate lor le convine.. sau crezi ca bisnita a inventat-o rom�nu? lol

    LE: la ei nu e considerata bisnita pt ca platesc impozite..so e biznis

  20. #220 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 27 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Resident Evil 6 By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 203 Last Post: 03-04-2016, 21:50

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts