Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 65

Thread: Thanks goes to Dj Mo !

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Thanks goes to Dj Mo !

    Well... dupa atat de multe aventuri impreuna, mica echipa CG se pare ca a devenit un pic mai mica. Cu parere de rau va anunt ca Dj Mo nu mai este moderator, si vroiam ca prin acest thread sa-i multumim pentru munca depusa si pentru ca a fost alaturi de noi de la inceput. In speranta ca va scapa de stressul pe care i l-am provocat... si ca se va intoarce in echipa, nu pot decat sa spun "Thx for your help Mo !"

    Sper sa nu fie atat de suparat si sa nu ne paraseasca de tot... insa orice decizie ar lua i-o vom respecta. Oricum, ca vrea sau nu, ramane in cartea de istorie a ConsoleGames.ro. O carticica mica, dar la care a pus umarul, si pentru asta trebuie respectat. Numai gandindu-ma la tonele de probleme aparute, la organizari, la concursuri si evenimente... si imi dau seama la ce efort e pus fiecare din echipa CG. Si este un efort pe care fiecare il face fara a primi ceva in schimb. Ba mai mult, stressul, problemele, bugurile... il pot face si pe cel mai tare dintre noi sa cedeze.

    Bafta Mo ! Respect !

  2. #2 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    MonkY: De fapt, am o idee... pt. ca toti imi dati mie Thanks-uri, cand de fapt trebuiesc sa fie ale lui Mo... voi creea un post in numele lui, unde puteti sa o puteti face. Sau mai bine chiar acesta va fi. Incep eu: Thanks Mo !

  3. #3 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    A fost un moderator bun , chiar imi pare rau ! Sper sa mai ramana aici ca un membru normal !

  4. #4 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Thank You Master Chief

  5. #5 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Respect Mo

  6. #6 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    good job man

    vei fi in echipa indiferent

    respectele mele

  7. #7 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Imi pare rau de Dj Mo,poate se intoarce!Macar la intalniri...
    L.E.Inteleg ca moderator nu mai este dar nici macar nu va posta pe forum in vitor?

  8. #8 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Respect Dj Mo!

  9. #9 SP
    Banned Mario's Avatar
    Asta e omul care mi-a dat ban ptr rasism...si pleaca.

  10. #10 SP
    Member Catallin's Avatar
    Vreo poveste savuroasa "din culise" care merita impartasita sau "pur si simplu"?

  11. #11 SP
    Member MihaY's Avatar
    Respect Dj Mo

  12. #12 SP
    Admin MonkY's Avatar
    consol3: nu il opreste nimeni sa faca parte din comunitatea CG. Totul tine de el, daca va dori.
    Mario: sunt convins ca a fost pe buna dreptate
    Catallin: va trebui sa-l intrebi pe Mo. Eu ii respect dreptul la privacy.

  13. #13 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Sunt pasionat de jocuri, fara a fi pasionat - in mod necesar - de comunitate.

    Fara sa am idei preconcepute, mi-am format o opinie despre forumurile de gen ca fiind un perete pe care niste copii cu diferite varste si caractere stropesc cu vopsea - unii cu ceva decenta si deopotriva creativitate, altii imberb, cu impertinenta. Insa, in general, cu prea putine parti pozitive.

    Mo m-a facut sa vreau, sa-mi doresc sa fac parte din comunitate, intr-un fel sau altul. Si sa arunc si eu cu putina vopsea pe perete. Cateodata, la fel de lipsit de sens ca cei pe care-i criticam superior cu ceva timp inainte. Si sunt foarte incantat! Bineinteles, thanks Mo!

  14. #14 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Respect Mo , gamers don't die they always respawn.

  15. #15 SP
    Member RobertDinu's Avatar
    Respect , Mare om, Bafta in tot ceea ce faci si multumim pt ceea ce ai facut.

    R.D

  16. #16 SP
    Member novi's Avatar

    Wink

    Asa este!Un OM deoesbit!

    BAFTA si multumesc pentru tot!

  17. #17 SP
    Member Devergo's Avatar
    Lies.The ban hammer never leaves!

  18. #18 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Bafta in tot ceea ce faci Mo! Impresia sincera pe care mi-ai lasat-o(si care tind sa cred ca nu doar mie) a fost aceea a unei persoane foarte calme, de treaba si foarte inteligenta, asa cum ne-ai dovedit-o de nenumarate ori in actiunile tale de pe forum.
    Sper sa nu ne uiti complet oricare este acest motiv al "plecarii" tale... si sa te reintorci in comunitatea noastra cu placere de fiecare data.
    Respect!

  19. #19 SP
    Member Webpredator's Avatar
    Respecte Mo !
    Daca dispare culoarea rosie de pe nickname nu inseamna ca dispare autoritatea impusa si respectul meritat !

  20. #20 SP
    Member gabytzu16's Avatar
    scuzati-ma ca pun o intrebare putin off-topic .....dar de ce la posstul lui dj mo apre acum ca este junior member???....are peste 3000 de posturi......e un bug...ceva?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Thanks Thread By nameless_fear in forum Offtopic
    Replies: 126 Last Post: 09-07-2015, 14:49
  2. Replies: 0 Last Post: 01-04-2014, 13:18
  3. ConsoleGames.ro goes mobile! By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 35 Last Post: 15-07-2010, 06:14
  4. Resident Evil 5 goes Gears By MonkY in forum Console News
    Replies: 4 Last Post: 04-09-2008, 16:57

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts