Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 171 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 ... LastLast
Results 2,901 to 2,920 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #2901 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Quote Originally Posted by monstrul View Post
    cele mai populare jocuri vs din arcade urile japoneze pe aprilie conform arcadia magazine

    1. Cr@psona 4: The gay anime sh!t adaptaption in mayonaka arena

    2. Gundam vs gundam vs gundam vs gundam vs gundam extreme vs ultra super full boost extreme omega

    3. Tekken unlimited jab juggles forever single character is way more op than playing 2 characters anyway tournament 2

    4. Virtua fighter 30 second rounds: First next final showdown for real this time

    5. Super mash dp on wakeup fighter 4: Arcade edition ver. 2012 hdr

    6. Aquasquirt: GayPlusLesbian probabil ceva de mashing deci Poke posibil e campion la el Dream Match

    7. Street fighter 3 playable characters in the whole game: Turd strike

    8. Gugushtiuc™ zenkai why is this even a game battle royale 7 episodes to charge a galit gun

    9. BallzBlue continuuuuum sh!t gear xxxii

    10. Guilty gear before BallzBlue one touch kill combos accent core ccxxxx infity edition forever
    Multumim monstrului, care in mod fraudulos (cum cum este sugerat chiar in tagurile threadului) a facut o expertiza corecta asupra celor mai jucate 10 titluri de arcade din Japonia.

    YAM YAM Minize n-o sa-mi descoepre nicidoata yam-urile secrete ca sa-mi critice iar cultul pentru Steven Jo ,cel mai sfant om care a trait vreodata pe Pamant.

  2. #2902 SP
    Member monstrul's Avatar
    Pacat ca la noi frauda e sinonim cu "godlike" ...

    ps: Vor fi ceva turnamente la otaku de pe 26 mai?

  3. #2903 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    La noi frauda e sinonim cu Poke.










    YAM YAM-ul secret specific ce nu va fi niciodata descoperit.

  4. #2904 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by monstrul View Post
    Pacat ca la noi frauda e sinonim cu "godlike" ...

    ps: Vor fi ceva turnamente la otaku de pe 26 mai?
    1.
    2. Dupa cum am discutat cu unul din organizatori o sa fie asa:
    SSF4AE, KOF13, UMvC3 si SFxTimeOut.

    Daca stii de otaku inseamna ca stii locatia de anul acesta > Univ. Romano-Americana

  5. #2905 SP
    Member monstrul's Avatar
    mersi de info
    stii daca vor fi single elim/double elim si taxa de participare ?

  6. #2906 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Inca nu este sigura taxa de participare intrucat nu este evenimentul lor si trebuie sa obtina aprobare de la organizatorii Otaku.
    (la Niji s-a putut cu taxa anul trecut deci probabil s-a schimbat mentalitatea organizatorilor)
    Din experienta numai de la Top 8 se face double elim din cauza lipsei de timp/setups

    Am recomandat sa incerce formatul cu double elim din prima faza cu finalele a doua zii pentru toate cele 4 jocuri....
    SFxTk se vrea a fi 2v2 dar depinde de cum se misca lucrurile in ziua respectiva si numarul inscrisilor.

    LE: am uitat de YAMYAM Kappa YAM YAM !

  7. #2907 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Nu stiu de ce dar mereu cand vad YAM YAM imi aduce aminte de sunetul din Prehistorik 2 cand manca ala cartofii aia giganti.

    Dar da, lipsa de timp suks, single elim suks, street fighter suks

  8. #2908 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by SwingShot View Post
    Nu stiu de ce dar mereu cand vad YAM YAM imi aduce aminte de sunetul din Prehistorik 2 cand manca ala cartofii aia giganti.

    Dar da, lipsa de timp suks, single elim suks, street fighter suks
    Ma bucur ca trezeste aceste sentimente preistorice in tine.
    Vii la Otaku sau nu? (avand in vedere ca e 2D conventia )

    SwingFart o sa il pun pe Gugushtiuc pe tine. U suck moar than any SF.

  9. #2909 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Of..as veni sa vad cum va luati la bataie acolo irl, si eu sa stau cu popcorn
    Oricum sunt zvonuri ca totusi s-ar putea sa sara de undeva soul calibur

  10. #2910 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Vino ca sa explicam oamenilor cum fighterele 2d sug din cauza la crossup spam si mash dp pe wakeup.










    YAM YAM YAM YAM YAM YAM YAM

  11. #2911 SP
    Member monstrul's Avatar
    Sper sa fie 1 vs 1 la SFXT sau macar sa pot juca singur.Daca joaca cineva UMVC3 pe PSN weekend ul asta sunt dispus la niste training (am echipa strider/wolverine, rocket racoon si wesker).

  12. #2912 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Gresit,gresit si corect.Wesker e o alegere buna, ceilalti doi trebuie sa fie MUUUUUULT mai cheap.Sugerez Zero,Doom,Morrigan.
    De ce sa joci singur sfxt E MUUUUUULT mai fun 2v2.Daca e turneu single player sper sa ma lase sa mai intru in echipa cu cineva.








    Minimize hold that YAM YAM! *Philosoraptor* Care e femininul la monstru?Moanstra?

  13. #2913 SP
    Member monstrul's Avatar
    Nu imi aleg personajele dupa cat de cheap sunt ci care imi plac si merg pe stilul meu de joc.Nu am cu cine sa fac echipa/sa ma antrenez ( am sa vb cu sebi poate merge si facem echipa)... altfel sunt dispus sa joc doar cu nina vs 2 .

  14. #2914 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Pffffffff......Te inteleg, ca eu joc Thor/Chris/Sent ca-mi plac mult, dar cateodata chiar nu se renteaza cand vine VisKANEt si iti ia turneul cu Wekser/Haggar/Pheonix.....Penix Penix Penix

  15. #2915 SP
    Member Aquashark's Avatar
    ala era Nihi, nu Kane..

  16. #2916 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Nu mai pot edita....Da, stiam.Imi zisese alex pe mess inainte ca vorbise cu Kane despre niste chestii si am scris gresit.Ma rog, afirmatia ramane in picioare.

  17. #2917 SP
    Member Aquashark's Avatar
    nici nu ai bunul simt sa retii cine te zvanta in bataie pe la turnee.. mai zici de altii ca sunt fraude

  18. #2918 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Nu zic eu, faptele zic Poke.Stiu ca te doare, dar asta e adevarul.Tu ai fost mai breaz in acea zi mioritica, nici macar nu teai prezentat la turneu
    YAM YAM

  19. #2919 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Yoshinori Ono left Street Fighter's R&D team



    Wowowow....el zice ca va mai oferi suport pentru serie, dar...
    Gata mi-am dat seama, a primit scrisori de amenintare de la Gugushtiuc.

    Gugu pls bring Ono back!

  20. #2920 SP
    Member Aquashark's Avatar
    Quote Originally Posted by Smileymike101 View Post
    Nu zic eu, faptele zic Poke.Stiu ca te doare, dar asta e adevarul.Tu ai fost mai breaz in acea zi mioritica, nici macar nu teai prezentat la turneu
    YAM YAM
    macar nu am luat bataie cu o zi inainte de la GirafaCalorifer in Dudley mirror, to haunt me for the rest of my life

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 146 of 171 FirstFirst ... 46 96 136 144 145 146 147 148 156 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts