Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 171 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 ... LastLast
Results 2,941 to 2,960 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #2941 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Ryan Hart making Europe proud!






  2. #2942 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    I'm dissapoint.

  3. #2943 SP
    Member Aquashark's Avatar
    si niste momente mai heart breaking cu Ryan




  4. #2944 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar


    Ryan va invata si voi...
    Ronan da-ti doua palme (cu picioarele) si trezeste-te, vii la Otaku da?

    ---------- Post added 22-05-2012 at 08:00 PM ----------


  5. #2945 SP
    Member Aquashark's Avatar

  6. #2946 SP
    Member monstrul's Avatar

  7. #2947 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Update Battlekon @ Otaku:

    Sambata - SSF4AE si KoF XIII
    Duminica - UMvC3 si SFxT

    Vor fi in ordinea data, cat despre ore mai exacte, desi va depinde in mare parte si de programul conventiei, vom incerca sa dam drumul primului concursi pe zi de la 12:30 iar celui de al doilea de la 15:30.

  8. #2948 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

  9. #2949 SP
    Member Aquashark's Avatar
    rezultatele de la SSF4 AE 2012:
    • Supreme Champion: Wakeup Ultra
    • Worthy Adversary: Ded
    • Maybe Next Time: Best Bipson
    • 4th place: Bony
    • 5th place tie: Mike, Trilions
    • 7th place tie: Gatsu, SmileyMike - GUGU PLS :<

    Otaku_2012 SSFIV AE Preliminarii - CHALLONGE!

  10. #2950 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Gata v-ati spamat de vii cu jumpin target combo spam in garda?
    Videos?

    P.s. felicitari pt locu 1

  11. #2951 SP
    Junior Member gatsu10's Avatar
    Postati si voi rezultatele de duminica please .. ptr cei ca mine si Ady care nu au mai fost prezenti si duminica.

  12. #2952 SP
    Member Ares's Avatar
    nu a fost gatsu in apele lui ptr ca va rupea mufa,gatsule rupe`i

  13. #2953 SP
    Junior Member gatsu10's Avatar
    Quote Originally Posted by Ares View Post
    nu a fost gatsu in apele lui ptr ca va rupea mufa,gatsule rupe`i
    man,nu avea rost sa ma strofoc ptr ca au fost mult prea ... simbolice sa zicem...premiile acordate (apropo..doar ptr locul 1 acordate, lol , nici macar o ciunga ptr locurile 2 si 3 ) ...si mam gandit ca nu are rost sa depun efortul necesar castigarii campionatelor

    apropo de asta,cum e posibil ca anul trecut sa fi fost premii mult mai consistente cand nu a fost cu taxa de inscriere,iar anul acesta sa fie mai sarace si cu taxa de inscriere?nu inteleg cum vine asta...

    PS : neam amuzat enorm pe drumul catre casa cand am plecat de la Battlekon ca a oprit o masina langa noi si nea oferit la fiecare cate o umbrela,din partea primarului nu stiu care,ca sa nu ne ploua (ploua afara si doar Ady avea umbrela,dintrun grup de 5 oameni) .... pe tema ca acei straini au fost mai generosi decat organizatorii Battlekon

  14. #2954 SP
    Member Aquashark's Avatar
    gatsu you're killing eSports with that pro real talk aaaAAAaaa

    acum ce pretentii de premii sa ai cand se strang cam 16 insi la fiecare joc?
    e bun si premiul ala pentru primul loc

    mai nasol a fost ca am jucat la o singura consola cu AE 2012 si ca a durat 6 ore un bracket de 16 oameni.
    duminica la Marvel si SFxT s-au miscat lucrurile mult mai repede.

  15. #2955 SP
    Junior Member thirdlion's Avatar
    din cauza ca nu se face destula reclama cand se tine Battlekon-ul... daia ne strangem doar 16 insi per joc. Sunt sigur ca, comunitatea ar fi mult mai mare, mai ales daca am avea un loc unde sa ne strangem regulat si sa mai facem cateva campionate intre noi... fara un premiu (sau punem cate 5 lei si se strange de 2 beri pt primul loc si cate una pt locurile 2 si 3)

  16. #2956 SP
    Junior Member gatsu10's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    gatsu you're killing eSports with that pro real talk aaaAAAaaa

    acum ce pretentii de premii sa ai cand se strang cam 16 insi la fiecare joc?
    e bun si premiul ala pentru primul loc

    mai nasol a fost ca am jucat la o singura consola cu AE 2012 si ca a durat 6 ore un bracket de 16 oameni.
    duminica la Marvel si SFxT s-au miscat lucrurile mult mai repede.
    man,miar fi placut sa se fi dat barem o hartie pe care sa scrie ca am participat la concursul respectiv si am iesit pe locul 3.eram si eu fericit ca am reusit umila performanta de a iesi pe 3 din 10 insi la kof13 si nu mam ales cu nimic care sa dovedeasca asta. cat iar fi costat o hartie pe care sa scrie Gica a iesit pe locul 1 la otaku festival 2012? 5 lei ? gestul conteaza.

    Nota : trigger lucreaza la tipografie...si ded ,dar fi aiurea sa isi dea singur premiul

  17. #2957 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Are dreptate el Gatsulinho asa dar n-ai cu cine!

    Poate si vremea a tinut lumea departe, nu-mi explic diferenta de la SAIZECI DE OAMENI anul trecut la 16.
    Ah da au venit BikeMoneyz si Piggy doar sa check things out ca la moda e LeagueOfLegends acum.... O_O

    Monstrul nu a mai venit dar a fost PUTERNIC reprezentat de Kane (Nina,King)zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
    In concluzie ME = Specie rara de troll, DO NOT Feed!
    @ cine filma meciul meu cu Mike:

    DE CE AI OPRIT CAMERA CAND NU SE OPRISE INCA RAGE-UL?

  18. #2958 SP
    Member monstrul's Avatar
    Am vrut sa ajung dar plm a picat fix intre 2 nunti si sunt cam aiurea cu banii.Intr un weekend am sa vin daca mai aveti sala.Puneti inregistrari ca vreau sa vad

  19. #2959 SP
    Member Ares's Avatar
    "Poate si vremea a tinut lumea departe, nu-mi explic diferenta de la SAIZECI DE OAMENI anul trecut la 16" ,imi asum riscul de a vb in numele tuturor celor 44 si spun ca 100% nu a fost vremea.

    pupici

    ---------- Post added 28-05-2012 at 08:00 PM ----------

    Quote Originally Posted by monstrul View Post
    Am vrut sa ajung dar plm a picat fix intre 2 nunti si sunt cam aiurea cu banii.Intr un weekend am sa vin daca mai aveti sala.Puneti inregistrari ca vreau sa vad
    daca nu caut eu ,slabe sanse sa "apara" ceva sali.

  20. #2960 SP
    Senior Member Minimize's Avatar
    O sa il iau pe Monstrul vara asta intr-un weekend si ne asteptati ca oaspeti , ajung prin bucuresti cand o sa imi permita Diablo3 si viata grea.

    troll on

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 171 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts