Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 1107 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 519 1019 ... LastLast
Results 361 to 380 of 22130

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #361 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Transilvania Tv

  2. #362 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    In ultima sapt.
    Attached Images Attached Images 13102008151.jpg 13102008152.jpg

  3. #363 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Si poza promisa
    Rasko, foarte tare! In afara de TV, ma fascineaza curatenia si ordinea aia de nici un fir la vedere, totul imaculat. Nota 11 din partea mea pt. aranjarea camerei . (desi nu sunt eu in masaura sa dau note )

  4. #364 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    pai firele sunt pe dupa mobilierul ala.. se si vad putin in spatele TV-ului... si curatenia in camera? ce camera? e doar un coltisor

  5. #365 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    si curatenia in camera? ce camera? e doar un coltisor
    ok, coltisor.

  6. #366 SP
    Member kinezu's Avatar
    Ok, saptamana trecuta: Dead Space, Buzz! si Battlefield: Bad Company Gold Edition

    Azi: Cartea "The art of Dead Space - Designing a nightmare" cu tot cu ochelari 3D!

  7. #367 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    poze man.. poze

  8. #368 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    saptamana trecuta
    Attached Images Attached Images dsc06393.jpg

  9. #369 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    LCD Philips 42PFL5603. Am returnat plasma si m-am reantors la LCD. Motivele sunt aici: http://www.consolegames.ro/forum/f32...osphor-trails/

  10. #370 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Asa de repede ai renuntat?

  11. #371 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Update cu ultimele achizitii si de la mine
    Attached Images Attached Images dsc00009.jpg dsc00013.jpg dsc00015.jpg dsc00016.jpg dsc00019.jpg dsc00021.jpg dsc00023.jpg dscf0154_.jpg

  12. #372 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Bravo Darky si iphone.

  13. #373 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Update cu ultimele achizitii si de la mine

    acele zelda CD-I fac totzi banii sunt foarte rare sa imi zici si mie cum sunt pentru ca reviewurile nu prea au cuvinte de lauda, dar e altceva cand joci u

  14. #374 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by level View Post
    acele zelda CD-I fac totzi banii sunt foarte rare sa imi zici si mie cum sunt pentru ca reviewurile nu prea au cuvinte de lauda, dar e altceva cand joci u
    Eeeh, de cand promite Darkie niste review-uri retro...
    Bestia, el cand cumpara o transa, ia cat colectia altora pe cativa ani.

  15. #375 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pai n-am CD-I ... dar chiar jocul e **** ... (stiati ca: cei care au facut artwork ul la seria Zelda de Philips au lucrat si la artwork ul Warcraft Adventures)

  16. #376 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Pai n-am CD-I ... dar chiar jocul e **** ... (stiati ca: cei care au facut artwork ul la seria Zelda de Philips au lucrat si la artwork ul Warcraft Adventures)
    Philips CD-i gasesti p ebay sunt "fara numar" si nu nu stiam , dar stiam ca nintendo n-a recunoscut niciodata ca Zeldaurile CD-i au fost chiar jocuri Zelda

  17. #377 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    - pai cele 3 jocuri CD-i au licenta pentru Zelda (care e un brandname) si n-au facut nimic sa ii dea in judecata.
    - cat despre CD-i ... nu e momentul ei o sa o cumpar cand o sa am niste bani cu care nu o sa am ce sa fac

  18. #378 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Oaaaaaaa darkster, vrei sa fi taticul meu ?

    Eu nu am mai facut demult poze la achizitii..dar va surprind eu odata

  19. #379 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    - pai cele 3 jocuri CD-i au licenta pentru Zelda (care e un brandname) si n-au facut nimic sa ii dea in judecata.
    - cat despre CD-i ... nu e momentul ei o sa o cumpar cand o sa am niste bani cu care nu o sa am ce sa fac
    "After Nintendo decided not to have Philips create a CD add-on to the Super Nintendo, Nintendo gave Philips permission to use five Nintendo characters in their games for the CD-i. The games were given little funding or time for completion, and Nintendo provided only cursory input.
    The games are considered some of the worst games ever made, due to their barely functional controls and especially known for the cut scenes that used full motion video. The Philips CD-i did not sell well and the games became very valuable. Nintendo rarely acknowledges the trilogy's existence, and the games are a source of ridicule by many reviewers."

    un fel de "da le-am dat voie ... dar park nu le-am dat ... la cat d praf au iesit jocurile" ))

  20. #380 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Thx Deathwing
    Attached Images Attached Images 22102008027.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 19 of 1107 FirstFirst ... 9 17 18 19 20 21 29 69 119 519 1019 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  2. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3230 Last Post: 11-03-2024, 15:51
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts