Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 320 of 1109 FirstFirst ... 220 270 310 318 319 320 321 322 330 370 420 820 ... LastLast
Results 6,381 to 6,400 of 22164

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #6381 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Asa am vrut,dar fisierul era de 2.5MB si limita este de 1.5MB.
    Ca sa rezolvi problema alta data foloseste GIMP sau orice program de modificat poze

  2. #6382 SP
    Member andreivladp's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Astazi am cumparat un televizor LED LCD Sony Bravia KDL-32EX600.Consola PS3 arata impecabil cu ea



    cat a fost si de unde ?

  3. #6383 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Quote Originally Posted by andreivladp View Post
    cat a fost si de unde ?
    TV + Suport perete + Cablu HDMI aurit = 3200 RON

    De la MediaGalaxy Targu-Mures.

  4. #6384 SP
    Member dayday's Avatar

    :D

    PSN ID olaruadrian

    ce jocuri ai ?

    sunt tot din ms

  5. #6385 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Sorry dar daca cauti sa cumperi jocuri poti sa intri la Bazar>Console iar daca vrei sa postezi un ID de PSN poti sa te duci la PlayStation3>PSN ID...

  6. #6386 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    De pe Zavvi - in total am platit cam 130 RON
    Attached Images Attached Images dscf1672.jpg

  7. #6387 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Monitor LCD Philips 220E Full HD 1080p.Vechiul monitor a crapat.
    Attached Images Attached Images dsc03252.jpg

  8. #6388 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Demons souls Black Phantom Edition . O minunatie de joc (desi am murit de 2 ori in 10 minute ...3 daca pui creatura aia imensa de la tutorial )
    Attached Images Attached Images dscf5951.jpg dscf5955.jpg

  9. #6389 SP
    Diesel k1du's Avatar
    iPhone 3Gs 16GB White - thx consol3
    Attached Images Attached Images dsc00972.jpg 04072010738.jpg

  10. #6390 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Demons souls Black Phantom Edition . O minunatie de joc (desi am murit de 2 ori in 10 minute ...3 daca pui creatura aia imensa de la tutorial )
    cum, cat, de unde ?

  11. #6391 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by DevilBringer View Post
    cum, cat, de unde ?
    gameshop , cu 207 lei . Link-ul uite aici : Pagina Produsului . Destul de inceti cei de la gameshop (ca sa nu zic neseriosi ) . Am dat preorder cu o saptamana inainte de lansare si abea ieri mi-a ajuns jocu (9 zile mai tarziu ) . Da oricum a meritat asteptarea . De departe cel mai bun RPG jucat in ultimii ani

  12. #6392 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    gameshop , cu 207 lei . Link-ul uite aici : Pagina Produsului . Destul de inceti cei de la gameshop (ca sa nu zic neseriosi ) . Am dat preorder cu o saptamana inainte de lansare si abea ieri mi-a ajuns jocu (9 zile mai tarziu ) . Da oricum a meritat asteptarea . De departe cel mai bun RPG jucat in ultimii ani
    te gandesti totusi ca poate erau unii cu preorder de cand a fost pus jocul pe site, si care au prins primele bucati ajunse in stoc, iar tu esti in al doilea transport?

  13. #6393 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar


    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    te gandesti totusi ca poate erau unii cu preorder de cand a fost pus jocul pe site, si care au prins primele bucati ajunse in stoc, iar tu esti in al doilea transport?
    mmmaybe . sau poate nu se gandeau ca o sa se vanda cine stie cat de bine asa ca nu au avut prea multe exemplare . De fiecare data cand m-am uitat la ultimele produse vandute nu am vazut niciodata Demons souls.Ma indoiesc ca au avut la fel de multe exemplare ca si la Batman AA collecters de ex . S-au miscat incet sau s-a epuizat stocu , oricum ar fi , eu tot is super happy ca am jocu asta .
    si oricum nu m-am miscat chiar asa de incet . Am facut acel pre order a2a zi dupa ce a fost postat pe site :d

  14. #6394 SP
    Member ViBy's Avatar
    Suport pentru ps3 slim Made UK
    Attached Images Attached Images pb010013.jpg pb010016.jpg

  15. #6395 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Ce made in UK? E cel de la rusastronaut...Daca da am si eu sa stii si e made in china toata ziua.Si nu e suport pentru PS3 slim, poate asa il numesti tu

  16. #6396 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Ma gandesc cat de zgomotoase sunt draciile alea de venturi albastre si cat de mult se merita sa-ti sacrifici un port USB.

  17. #6397 SP
    Member ViBy's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Ce made in UK? E cel de la rusastronaut...Daca da am si eu sa stii si e made in china toata ziua.Si nu e suport pentru PS3 slim, poate asa il numesti tu
    Stiu consol3 ca e made in china ( nu e de la rusastronaut) mai toate lucrurile se produc acolo....ma refeream ca l-am luat din UK si da stiu ca nu e dedicat ps3 slim, la fel de bine poate fi utilizat si de xbox 360 .

    Ma gandesc cat de zgomotoase sunt draciile alea de venturi albastre si cat de mult se merita sa-ti sacrifici un port USB.
    Sa stii ca nu sunt deloc zgomotoase nu le auzi deloc, mai degraba auzi ps3 decat aceste fan`uri si nu trebuie sa sacrific nici-un port usb deoarece acest suport imi ofera un port pentru usb deci raman tot cu 2 port`uri usb

  18. #6398 SP
    Member klausn's Avatar
    Zgomotoase nu sunt,dar cum spune si consol3,nu este suport pentru PS3 ,eu il folosesc pentru laptop,ma rog,foloseam.

  19. #6399 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    Demons souls Black Phantom Edition . O minunatie de joc (desi am murit de 2 ori in 10 minute ...3 daca pui creatura aia imensa de la tutorial )
    si o sa mori in continuare de te saturi

  20. #6400 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Quote Originally Posted by ViBy View Post
    Suport pentru ps3 slim Made UK
    Se merita macar?Adica ajuta semnificativ la racirea consolei??

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: Today, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts