Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 409 of 1107 FirstFirst ... 309 359 399 407 408 409 410 411 419 459 509 909 ... LastLast
Results 8,161 to 8,180 of 22130

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #8161 SP
    Junior Member IoNu72's Avatar
    Quote Originally Posted by MateRiaLLo View Post
    Fa o poza cu carcasele deschise
    voi face una si o voi posta maine

  2. #8162 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Update! - X360 Game Collection!
    • Vanquish​ (ヴァンキッシュ)
    Wooooo! Efectul lenticular e de nota ZC.
    Attached Images Attached Images img_0147.jpg img_0148.jpg img_0149.jpg img_0154.jpg

  3. #8163 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by axel View Post
    Thanks RobertDinu



    Same
    Attached Images Attached Images naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-2-proje-front-cover-46918.jpg.png

  4. #8164 SP
    Member Dasani's Avatar
    Quote Originally Posted by daredevil View Post
    Same
    Wow!o coperta de pe net...si inca i se mai dau si thanksuri.is this for real?

  5. #8165 SP
    Member i.gamer's Avatar
    ^Poate ar trebui sa tac acum,dar totusi,ce mare lucru e daca a pus coperta de pe net?Cu ce era mai bine daca statea si facea poza la carcasa jocului care are coperta identica...

  6. #8166 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    Quote Originally Posted by Dasani View Post
    Wow!o coperta de pe net...si inca i se mai dau si thanksuri.is this for real?
    Poate nu are camera ,dar oricum,nu trebuia sa posteze o coperta,pentru ca sigur nu il are lol

    @i.gamer Pai poate sa fie fals,si dupa cum vad,toti cei de aici postam poze reale.

  7. #8167 SP
    Member i.gamer's Avatar
    ^Da,una din astea.Dar chiar nu stiu de ce sar unii in sus pt atata lucru.Oricum,e colectia lui de jocuri,deci nu ne afecteaza pe noi cu nimic daca are jocul x sau nu.

  8. #8168 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Da-o dracu' de treaba! La o stire sau un articol va doare mana sa dati un click, dar la o poza de pe net... repede, sa faca thanks-uri. (ca si comparatie, majoritatea stirilor abia ajung la 15 thanks-uri, doar daca e vorba de un joc foarte asteptat se fac cam 20-25; in cazul jocurilor neinteresante sau jocuri pentru consolele portabile - uneori si pentru Wii/PS2 - nu se strang nici macar 10)

  9. #8169 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    laif iz a biatch

  10. #8170 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by i.gamer View Post
    ^Poate ar trebui sa tac acum,dar totusi,ce mare lucru e daca a pus coperta de pe net?Cu ce era mai bine daca statea si facea poza la carcasa jocului care are coperta identica...
    Pentru ca asa scrie la inceput de thread...si din respect pentru ceilalti membrii care pun poze ar trebui ca si el sa puna..

    P.S.Am vazut ca de vreo 2-3 zile este la post hunting...las-o mai moale

  11. #8171 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by i.gamer View Post
    ^Poate ar trebui sa tac acum,dar totusi,ce mare lucru e daca a pus coperta de pe net?Cu ce era mai bine daca statea si facea poza la carcasa jocului care are coperta identica...
    Văd că ești nou pe aici, poate nu ai apucat să citești tot threadul ăsta, deci hai să-ți explicăm noi de ce trebuie puse și poze reale: există oameni at�t de josnici �nc�t iau poze de pe net și le pun aici pentru a primi niște amăr�te de thanks-uri, care oricum nu �i folosesc la nimic. Și nu e vorba despre un caz singular, s-a �nt�mplat de mai multe ori, ba chiar s-a �nt�mplat să se folosească și poze mai vechi din thread, how lame is that?

  12. #8172 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Cati au dat remove thanks...

  13. #8173 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Da stiam ca trebuie puse poze reale.E adevarat nu sutn de mult timp pe acest forum.Dar nu mi s-a parut asa mare chestie ca a pus o poza depe net.Oricum,u nu dau 2 bani pe ,,thanks''.Nici nu stiu al ce sunt bune!

  14. #8174 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    ra tata tatatata double kill , multi kill , killing spree , GODLIKE , LUUUUDACRIS.Asta faci tu cu limba romana i.gamer.La multi ani si sa va prinda anu cu cat mai multe poze pe threadu asta.

  15. #8175 SP
    Member daredevil's Avatar
    Quote Originally Posted by Dasani View Post
    Wow!o coperta de pe net...si inca i se mai dau si thanksuri.is this for real?
    Living proof dude!
    acum ce mai zici ma smechere?
    Attached Images Attached Images p311210_22.27.jpg

  16. #8176 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Guys.. haideti ca mai e putin si intram in noul an si n-are rost

    daredevil, tinand cont de calitatea celei de-a doua poze pot sa zic ca inteleg de ce initial ai optat pentru una luata de pe net. Chiar si asa, doar cea de-a doua are ce cauta aici.

    erik, ai dreptate cand spui ca o stire sau un review ar merita mai degraba un 'thanks' decat niste poze cu jocuri sau alte accesorii de gaming. Problema e ca threadul asta e mult mai frecventat decat sectiunea de stiri. Dar eu consider totusi ca si pasiunea gamerilor, reflectata tocmai de aceste poze, merita, la randul sau, rasplatita.

  17. #8177 SP
    Member daredevil's Avatar
    Am filmat cu telefonul si nu s-a vazut bine pentru ca nu am gasit camera si cred ca am facut-o putin din miscare si a dat putin acel efect "blurry"

  18. #8178 SP
    Senior Member psypc2's Avatar
    La Multi Ani dudes lasati conflictele bucurati-va de aceasta noapte magica! Multa fericire, sanatate si jocuri bune cumparate in anul ce urmeaza!

  19. #8179 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    ra tata tatatata double kill , multi kill , killing spree , GODLIKE , LUUUUDACRIS.Asta faci tu cu limba romana i.gamer.La multi ani si sa va prinda anu cu cat mai multe poze pe threadu asta.
    Dap,asa fac cand ma grabesc.
    Esti f neiertator sa stii.Unul dintre cei mai antipatici useri de pe acest forum.Felicitari.

  20. #8180 SP
    Member robilicious's Avatar
    owned AngelicToucH

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  2. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3230 Last Post: 11-03-2024, 15:51
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts