Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 410 of 1108 FirstFirst ... 310 360 400 408 409 410 411 412 420 460 510 910 ... LastLast
Results 8,181 to 8,200 of 22160

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #8181 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    /off Cred ca mai multi gandesc ca el, diferenta este ca el chiar va zice lol

    Daca userii noi nu ar mai cauta sa faca thread-uri si post-uri redundante, poate nici "batranii" nu s-ar mai lua de ei. Si eu sunt nou... si eu am fost huiduit, dar sper eu ca am reusit sa ma integrez, poate reusiti si voi

  2. #8182 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    /off Cred ca mai multi gandesc ca el, diferenta este ca el chiar va zice lol

    Daca userii noi nu ar mai cauta sa faca thread-uri si post-uri redundante, poate nici "batranii" nu s-ar mai lua de ei. Si eu sunt nou... si eu am fost huiduit, dar sper eu ca am reusit sa ma integrez, poate reusiti si voi
    off-topic:Exact...nimeni nu s-ar lua de el daca n-ar face pe moderatoru' si daca nu ar fi la post hunting..

    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Fac pe moderatoru? Post hunting? Cu ce ma ajuta pe mine post hunting daca deja am deja ranku maxim si cu ce ma ajuta sa fac pe moderatoru ? E o diferenta in a avea ceva cu oamenii care au IQ -ul necesar incat sa isi lege sireturile si sa intre cu frica la dus ca poate se inneaca sub el.
    Daca tie iti place sa vezi pe fiecare ratonel ( am zis raton ..o creatura superba si simpatica..nu are de ce sa se simta jignit ) cum spameaza in fiecare threac cu o aberatie de genu "asteptam sa vedem ce iese" "" "da asa e" e treaba ta.
    @i.gamer : daca tu ai impresia ca macar o secunda imi pasa ce impresie au persoanele de genu tau despre mine...te inseli.

    Si ca sa fiu on topic :

    http://www.consolegames.ro/forum/att...2-untitled.jpg

    @ darkpaul - scuze am inteles gresit
    era vorba de i.gamer

  3. #8183 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Fac pe moderatoru? Post hunting? Cu ce ma ajuta pe mine post hunting daca deja am deja ranku maxim si cu ce ma ajuta sa fac pe moderatoru ? E o diferenta in a avea ceva cu oamenii care au IQ -ul necesar incat sa isi lege sireturile si sa intre cu frica la dus ca poate se inneaca sub el.
    Daca tie iti place sa vezi pe fiecare ratonel ( am zis raton ..o creatura superba si simpatica..nu are de ce sa se simta jignit ) cum spameaza in fiecare threac cu o aberatie de genu "asteptam sa vedem ce iese" "" "da asa e" e treaba ta.
    @i.gamer : daca tu ai impresia ca macar o secunda imi pasa ce impresie au persoanele de genu tau despre mine...te inseli.

    Si ca sa fiu on topic :

    http://www.consolegames.ro/forum/att...2-untitled.jpg

    @ darkpaul - scuze am inteles gresit

  4. #8184 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Semne bune Anul Nou are !!!

    Venit ieri dupa-masa. Traiasca UPSul care a facut deliveryul cu o zi mai devreme

    Luat sigilat de pe ebay si prieteneii sai.
    Attached Images Attached Images dscf8167.jpg dscf8171.jpg dscf8174.jpg dscf8179.jpg

  5. #8185 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Nice, la ce pret?

  6. #8186 SP
    Member Alex's Avatar
    L-am primit miercuri. Multumesc Webpredator!!!
    Attached Images Attached Images dsc03671.jpg

  7. #8187 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by MateRiaLLo View Post
    Nice, la ce pret?
    O mica avere, 100 de lire, din care 15 transportul cu UPS asigurat si signed for cu tracking number. Mi l-a adus la poarta si cu o zi mai devreme. Ar fi trebuit sa ajunga pe 3 Ian.

  8. #8188 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Ce mi-a venit in ultima saptamana din an + un mic "sneak peak" la colectie.

    Am trecut astazi si prin Media Galaxy Vitan si mai aveau 4 far cry 2 collectors de PS3 (cele la 99 de lei).
    Attached Images Attached Images dsc00881-912-x-684-.jpg dsc00882-912-x-684-.jpg dsc00883-912-x-684-.jpg dsc00884-912-x-684-.jpg dsc00885-912-x-684-.jpg dsc00886-912-x-684-.jpg dsc00887-912-x-684-.jpg dsc00888-912-x-684-.jpg dsc00889-912-x-684-.jpg

  9. #8189 SP
    Member PumaS's Avatar
    da? cred ca ma voi duce si eu sper sa ma gasesc . Multumesc de pont

  10. #8190 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Ce mi-a venit in ultima saptamana din an + un mic "sneak peak" la colectie.

    Am trecut astazi si prin Media Galaxy Vitan si mai aveau 4 far cry 2 collectors de PS3 (cele la 99 de lei).
    Pune si tu o poza mai clara cu colectia daca tot pui..

  11. #8191 SP
    Member PumaS's Avatar
    Multumesc de info Aliosa am fost si am gasit mai sunt 2 . Cumparat astazi 99 RON din Media Galaxy Vitan.
    Attached Images Attached Images 020120111125.jpg 020120111128.jpg

  12. #8192 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Chiar merita Far Cry 2 sau il luati ca e doar 1 mil?

  13. #8193 SP
    Junior Member cristiochiana's Avatar
    @ goodfellam : Ca e doar un milion.Am standard edition si singurul lucru care face jocul decent e condusul.

  14. #8194 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Chiar merita Far Cry 2 sau il luati ca e doar 1 mil?
    Nu. In schimb, Far Cry 2 Collector's Edition merita . Sper sa mai gasesc si eu, desi nu tin neaparat sa o cumpar.

  15. #8195 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Mdaaa, pai atunci il iau si eu doar pt colectie lol So, prin mallu din baneasa, mai exista?

  16. #8196 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Asta ar trebui sa fie o lectie pentru magazinele de la noi.
    Nu mai cumpara nimeni Far Cry 2 Collector's Edition.. Cum l-au bagat la 100 de lei, s-a vandut ca painea calda, dupa cum se vede in ultimele pagini de aici.

    Un exemplu clar ca daca magazinele nu s-ar incapatana sa tina la preturile alea enorme pentru jocuri relativ vechi (si implicit sa le putrezeasca jocurile in raft), ar avea de castigat si ei, si noi. Dar na, pentru ei iluzia ca isi vor recupera vreodata banii pe stocurile alea e mai puternica decat ratiunile economice si inteligenta de marketing..

    Daca citesti asta si lucrezi la Media Galaxy/Altex/Domo/etc.. du-te la sefu' al' mare si da-i o palma metaforica peste ceafa, poate avem noroc si o trimite mai departe..

  17. #8197 SP
    Member PumaS's Avatar
    Quote Originally Posted by cristiochiana View Post
    @ goodfellam : Ca e doar un milion.Am standard edition si singurul lucru care face jocul decent e condusul.
    Sunt jocuri si jocuri . Altii dau pe facebreaker 100 ron . EU cred ca la banii astia este ok . Daca era editie normala probabil nu ma aventuram . Prima parte am terminato pe pc si mi s-a parut dementiala , despre partea a 2 a nu ma pot pronunta inca, nu am vazut ce poate . Sfat personal daca nu o cumparati pentru joc cumparati-o pentru colectie

  18. #8198 SP
    Member maweryck's Avatar
    Am fost si eu sa-mi iau Farcry 2 asta de colectie ...si cand am ajuns sa platesc , parca nu mi-a mai venit sa dau 1 mil doar pt 1 tricou si ce mai e acolo ( culmea ca am destul de multe collector's-uri ) .M-am gandit ca mai bine ii pastrez pt niste collector's la ce urmeaza sa apara . Jocul l-as fi luat daca ar mai fi fost macar lume sa joci on-line ...dar deja e prea vechi si concurenta prea mare ca sa mai fie cineva pe vre-un server de Farcry 2 .
    Cate nu ar fi de zis despre preturile jocurilor de la noi .... Nici macar nu cred ca sunt interesati de departamentul asta . Am vazut o emisiune in care un retailer spunea ca mai pastreaza departamentul de jocuri si filme doar pt ca ii creste valoarea magazinului(firmei) la o posibila vanzare si pt imagine Tu chiar crezi ca prin birourile alea e cineva care sa se duca sa-si traga seful de maneca ..: "Alo , SEFU !!! wake up !! jocul X este vechi de 3-4 ani si pe zavvi e 5 lire, nu mai face 3 mil " .
    Sa nu uitam nici vorba :" Nu e prost ala care cere , e prost ala care da !!" Daca esti ignorant , comod sau te dau banii afara din casa .....atunci meriti sa dai 3 mil pe un joc vechi de 4 ani

    LE: Sorry de ditamai offtopicul ,dar acum am realizat ca sunt la " ce ne-am cumparat azi "

  19. #8199 SP
    Junior Member coxkronosh's Avatar
    Abea astept sa-l joc
    Attached Images Attached Images img_0102.jpg

  20. #8200 SP
    Member TheQuiet1N's Avatar
    GTA SA
    Attached Images Attached Images 03012011.jpg 03012011001.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3237 Last Post: Yesterday, 19:54
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts