Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 422 of 1109 FirstFirst ... 322 372 412 420 421 422 423 424 432 472 522 922 ... LastLast
Results 8,421 to 8,440 of 22165

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #8421 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Bold + Sengoku BASARA: Samurai Heroes = 128,98 lei, de pe zavvi (trimise pe 16.01, ajunse pe 25.01)
    WRC: FIA World Cup Rally Championship = 74,52 lei, de pe zavvi (trimis pe 18.01, ajuns pe 25.01)
    Army of Two = 99,90 lei, din Flanco, AFI Palace.

    Am batut in ultima perioada toate Flanco-urile in cautare de jocuri m vechi la oferta de 99,90 lei bucata, mai am de ajuns prin Flanco din Cora Pantelimon si le-am vazut pe toate. Tot caut Ratchet and Clank Tools of Destruction non-platinum (aveau 1 buc in Sun Sun Plaza si 2 in AFI, dar nu erau impecabile)
    Attached Images Attached Images dsc00932-3648-x-2736-.jpg dsc00936-3648-x-2736-.jpg dsc00937-3648-x-2736-.jpg dsc00938-3648-x-2736-.jpg

  2. #8422 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Daca ai pune si niste poze ar fi perfect. (adelin)

  3. #8423 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Nu ar fi mai frumos sa le trimiti TU un mail, in care sa le spui ca ti-au trimis mai multe?
    Am trimis de azi dimineata si am primit si raspuns.
    Hello,

    Thank you for your message.

    Someone should be in contact with you soon to return the extra game.

    I apologise for any inconvenience this has caused.

    Regards,

    Leigh

  4. #8424 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    Bold + Sengoku BASARA: Samurai Heroes = 128,98 lei, de pe zavvi (trimise pe 16.01, ajunse pe 25.01)
    WRC: FIA World Cup Rally Championship = 74,52 lei, de pe zavvi (trimis pe 18.01, ajuns pe 25.01)
    Army of Two = 99,90 lei, din Flanco, AFI Palace.

    Am batut in ultima perioada toate Flanco-urile in cautare de jocuri m vechi la oferta de 99,90 lei bucata, mai am de ajuns prin Flanco din Cora Pantelimon si le-am vazut pe toate. Tot caut Ratchet and Clank Tools of Destruction non-platinum (aveau 1 buc in Sun Sun Plaza si 2 in AFI, dar nu erau impecabile)
    Impresionanta colectie, felicitari.Observ ca majoritatea jocurilor sunt sigilate, si ma gandesc ca ai facut rost de ele destul de repede, adica de ma multe odata, si probabil ca nu ai avut tmp sa le testezi pe toate.
    Ti-as sugera sa cauti jocuri si pe forumuri, pentru ca sunt mult mai ieftne decat in magazin,intradevar, n magazine mai dai de 1-2 jocuri care costa foarte putin, probabil din cauza atentiei acordate de angajati...dar asta nu poate decat sa ne incante pe noi,consolistii.
    Scuze de offtopic, am sa mai postez si eu cand o sa am bani de jocuri.
    Happy gaming.

  5. #8425 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Bitza View Post
    Impresionanta colectie, felicitari.Observ ca majoritatea jocurilor sunt sigilate, si ma gandesc ca ai facut rost de ele destul de repede, adica de ma multe odata, si probabil ca nu ai avut tmp sa le testezi pe toate.
    Ti-as sugera sa cauti jocuri si pe forumuri, pentru ca sunt mult mai ieftne decat in magazin,intradevar, n magazine mai dai de 1-2 jocuri care costa foarte putin, probabil din cauza atentiei acordate de angajati...dar asta nu poate decat sa ne incante pe noi,consolistii.
    Scuze de offtopic, am sa mai postez si eu cand o sa am bani de jocuri.
    Happy gaming.
    Jocurile le-am cumparat pe rand, cat 1,2,3 in functie de oferte, cele mai multe le-am luat de pe zavvi, folosind tot felul de vouchere de discount, mega monday-uri sau alte oferte, cateva le-am luat de la baietii care lucreaza la EA, iar alte cateva prin RobertDinu. Sunt deja 160 si nu am jucat decat vreo 20-25, nu am timp de ele, au fost saptamani cand nici nu m-am atins de consola.
    Prefer sa le iau sigilate si sa le pastrez asa, pentru ca, odata rupta tipla de protectie, carcasa jocului se zgarie in timp si arata urat.
    Jocurile SH nu ma prea intereseaza, din varii motive, nu vreau sa port discutii interminabile pe mess cu diverse persoane, nu vreau sa fac drumuri la posta, nu vreau sa stau sa astept acasa diferiti curieri. "Time is Money".
    In plus, daca tot fac o colectie vreau sa fie si de calitate, fara jocuri zgariate care au facut inconjurul Romaniei, fara zone 1 si alte chinezisme, exclusiv engleza zona 2 si fara Platinum (pt ca dau o nota de cheap-looking colectiei), iar cu piata SH nu ai un control strict legat de ceea ce cumperi pana nu ajunge jocul respectiv in mana ta.
    As putea sa comand jocuri sigilate de pe zavvi si sa incerc sa le schimb cu jocuri m vechi pe care nu le am in colectie, dar si asta presupune un efort suplimentar sau calitati de bisnitar pe care nu le am si nici nu mi le doresc.
    Consider ca cel m bine este sa astept pt ca oferte sunt si vor mai aparea.

  6. #8426 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by NicoDiac View Post
    Am trimis de azi dimineata si am primit si raspuns.
    Hello,

    Thank you for your message.

    Someone should be in contact with you soon to return the extra game.

    I apologise for any inconvenience this has caused.

    Regards,

    Leigh
    Mie mi-au trimis azi, ceva de genul asta:

    Thanks for your email.

    We have sent you some bags with our address to return these extra copies to us.

    Your RA number is: XXXXXX

    Once we receive these then you will receive �10.00 worth of vouchers to spend on our sites to say thank you for your help and for any inconvenience this error has caused.

    Fable 3 has been dispatched and delivery usually takes 10-15 working days.

    The collectors edition should be getting dispatched soon.
    Ce mi se pare nesimtire e ca mi-au luat banii pe Fable 3 Collectors acum 10 zile si cand le-am dat mail atunci mi-au zis ca pleaca "very" soon.
    Acum e doar soon.

    Dar deh, noi tre sa fim niste romani care se poarta frumos cu ei chiar daca ei ne scuipa in gat pe banii nostrii. Ca noi tre' sa demonstram la lume ca nu suntem tigani.
    Eu astept sa ma sune de la 'The Guardian' si 'Daily Mail' sa le spun ce roman de treaba si frumos sunt.

  7. #8427 SP
    Banned Drazzy's Avatar
    eu in locu tau nu le-as trimite inapoi jocurile pana nu vin ale tale
    sau poate asa gandesc si ei

  8. #8428 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar
    O surpriza placuta a dat si peste mine, cu toate ca in prima faza m-au trecut toate caldurile.

    Am dat comanda de o figurina Assassin's Creed + joculetul FaceBreaker pe www.GameShop.ro, iar cand am primit pachetul am observat cutia figurinei destul de sifonata, presupun ca din cauza transportului. Am telefonat, explicat si pozat problemuta, iar a doua zi m-am trezit cu o noua figurina, intacta din toate punctele de vedere, fapt care mi-a dat un feeling deosebit fata de acest site, mai bine zis fata de cei care s-au ocupat de aceasta problema

    Am ramas pentru ca eu inca nu am trimis figurina cu pricina... Super tare !
    Attached Images Attached Images 100_1261.jpg 100_1252.jpg 100_1256.jpg 100_1241.jpg

  9. #8429 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Brrrrrraaaaaaiiinss!
    Attached Images Attached Images dead.jpg

  10. #8430 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Update:
    Red Dead Redemption: Undead Nightmare
    Mass Effect 2
    Attached Images Attached Images games_sealed.jpg rdrun_open.jpg me2_open.jpg

  11. #8431 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Thanks to Bodo !
    Attached Images Attached Images 27012011456.jpg 27012011457.jpg 27012011459.jpg

  12. #8432 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    Update:
    Red Dead Redemption: Undead Nightmare
    Mass Effect 2

    some tough choices there

  13. #8433 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    Update:
    Red Dead Redemption: Undead Nightmare
    Mass Effect 2
    is niiice sa te bucuri de ele si cand te-ai saturat de ME2 stii unde trebuie postat

  14. #8434 SP
    Member rZvFTW's Avatar
    Games TM, PlayStation Magazine NL, Computer Easy (+ cupon de AdWords in valoare de 50 de euro xD la pretul de 2.50 euro) Bad Company 2 PC, Siberia Steelseries v2

    desi nu stiu daca ai vazut dar pe coperta la Games TM scrie de 2 ori PC :\
    Attached Images Attached Images sam_0092.jpg

  15. #8435 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Ceva artilerie grea:
    "In the end there will be only chaos" & Resident Evil 5 Gold Edition
    Attached Images Attached Images dsc00304.jpg dsc00305.jpg dsc00306.jpg dsc00307.jpg

  16. #8436 SP
    Member Razielim's Avatar
    Playstation Move Controller luat din Italia, PlayStation Move Navigation Controller din Germania si Resident Evil GE din Romania.......
    Le-am luat separat deoarece aveam camera si separat in magazine pe la noi nu le-am gasit, si asa Move in perioada sarbatorilor l-am gasit cu greu in Italia.
    Attached Images Attached Images ssl28501.jpg ssl28503.jpg

  17. #8437 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar

    Update Action Figures

    In sfarsit o serie AVP am finalizat-o. Mai am nevoie de doua personaje din seria cu figurinele de 7'' (Grid Alien + Stealth Celtic Predator) si apoi trec la cele de 12''
    Attached Images Attached Images 100_1316.jpg 100_1310.jpg 100_1308.jpg avp-alien-queen-scar-predator-set.jpg avp-alien-queen-scar-predator-celtic-predator-throws-alien-alien-attacks-predator.jpg avp-birth-hybrid.jpg

  18. #8438 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Cateva noutati si de la mine

    1. grip pentru PSP (multumesc pentru ponturi Bodo)
    2. 2 numere din Retro Gamer (77 si 78)
    3. 2 jocuri de PSX (in pachet ul cumparat au fost mai multe, dar restul sunt piraterii de care mi-a fost scarba sa le postez - probabil vor ajunge la gunoi - daca userul de la care le-am luat nu le vrea inapoi)
    Attached Images Attached Images dscf1897.jpg dscf1898.jpg dscf1899.jpg

  19. #8439 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Pt ultima consola pe care am luat-o
    Attached Images Attached Images picture-018.jpg picture-019.jpg

  20. #8440 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Black Ops
    Attached Images Attached Images snc00469.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: Yesterday, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts