Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 439 of 1109 FirstFirst ... 339 389 429 437 438 439 440 441 449 489 539 939 ... LastLast
Results 8,761 to 8,780 of 22165

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #8761 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    update

    In general nu raspund la provocari, dar e sunt atat de amuzanti acesti tineri consomolisti incat trebuie sa le raspund si sa cu o ultima replica in aceasta furtuna dintr-un paharel cu ceai "di mienta".

    Tovarasu' SirAndrew - exista o diferenta intre Darth Vader si Dark Wadder. Foloseste goagle si te vei limpezi.
    De asemenea o poza e o poza, iar daca cineva da indicatie e tot indicatie. Deci si prin urmare tov. Sir asculta melodia cu Lordul John ce vine in romania... Te va lamuri pe deplin despre opinia mea despre tine.

    Tovarasu' darkpaul13 - o poza originala e o poza originala. Daca unul iti spune ca ceea ce tu vezi nu e adevarat, ca acolo e pixelul maro, tu ce faci? Am preferat sa prezint ceva cu o imagine facuta de mine cu un scanner. Am obtinut o poza originala. Daca exprimarea era la forma de sugestie nu ziceam nimic, dar indicatia e mult prea...

    Asadar si prin urmare nu vad de ce va comportati cum un om corect a remarcat: "dar rai mai sunteti ... v-ati format un mic grupulet, militia forumului". Cu ce autoritate?

    Ma linistesc si voi servi in continuare tacerea in aceasta iarna a vrajbei noastre. Nu voi continua subiectul.

    P.S. Expresiile si cuvintele cu litere schimbate au fost folosite in mod intentionat asa ptr. efect.

  2. #8762 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    sincer..nu era mai usor sa pui poza de la inceput ?...nimeni n-are nimic cu tine sau cu alti useri care au postat/vor posta altfel decat trebuie..toti ne supunem unor reguli de pe acest thread..reguli din primul post Page 1...
    Un scan nu e tot o poza?

    De ce nu aruncati cu noroi si in aia care fac print screen-uri cand cumpara DLC-uri. Sa faca poze la monitoare...

  3. #8763 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Eu unul �nțeleg ce spui, �nsă nu-i chiar ok comparația, carcasa/discul/manualul unui joc sunt lucruri fizice, se pot poza (p�nă la urmă și cu telefonul, daca nu ai la �ndem�nă o cameră digitală), �n schimb să te apuci să-ți pozezi monitorul pentru un DLC downloadabil mi se pare totuși cam prostesc

  4. #8764 SP
    Senior Member RACHyyy's Avatar

    "Poze, poze... muuulte poze !!!"

    Thx rosiani pentru Killzone 3

    Chiar acum cateva minute, in timp ce faceam poze la ultimile achizitii, mi-a fugit aparatul printre degete si s-a dus direct in mufa (obiectiv)... si a crapat !
    "Sa fie oare un semn ?!"

    P.S. 19 figurine nu au mai avut parte de "sedinta foto", asta seara (de la atata ranjet fortat mi-au crapat dintii)...

    ... Gata, mi-am revenit (am stins becul si hop... starea ZEN)
    Attached Images Attached Images 100_2834.jpg 100_2837.jpg 100_2848.jpg 100_2850.jpg 100_2880.jpg 100_2884.jpg 100_2863.jpg 100_2859.jpg 100_2889.jpg 100_2762.jpg 100_2778.jpg 100b2810.jpg

  5. #8765 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by RACHyyy View Post
    "Sa fie oare un semn ?!"
    Vezi daca are cruce, ca la cartofi.

  6. #8766 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Am primit si eu astazi jocul acesta care il astept de mult.Pozele sunt facute cu iPhone 4
    Attached Images Attached Images img0246an.jpg img0247e.jpg

  7. #8767 SP
    UberDude Honord's Avatar
    The Orange Box & Need for Speed Hot Pursuit ( THX CG!! )
    Attached Images Attached Images hpim2044.jpg

  8. #8768 SP
    Member shorinnn's Avatar
    Multumesc HIMMNOZZ
    Attached Images Attached Images photo-3-.jpg

  9. #8769 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Eu unul �nțeleg ce spui, �nsă nu-i chiar ok comparația, carcasa/discul/manualul unui joc sunt lucruri fizice, se pot poza (p�nă la urmă și cu telefonul, daca nu ai la �ndem�nă o cameră digitală), �n schimb să te apuci să-ți pozezi monitorul pentru un DLC downloadabil mi se pare totuși cam prostesc
    Pana la urma ce e o poza pe forum ? O imagine, o adunatura de pixeli. Sunt convins ca initiatorul topicului asta avea in minte o anumita chestie cand a zis ca pozele sunt obligatorii. Cred ca vroia sa zica sa postam o "dovada", nu ca trebuie poze facute cu un aparat foto.

    In fond de ce e mai deosebit un aparat foto fata de un scaner ? Daca eu am aparat cu film si fac poza asa ? Cum o atasez ? Trebuie sa o scanez. Si prefer de 1.000.000 ori o scanare fata de o poza digitala facuta de telefon mobil (mai ales cand poza e facuta la lumina unui bec)

    Hai sa te intreb ceva : ce preferi - o poza ca aici sau "scan-ul" de care va tot plangeti atata ?

  10. #8770 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Man, nu s-a pl�ns nimeni, era doar o sugestie. Și ca să-ți și răspund la �ntrebare, prefer poza. O poză spre deosebire de un scan este mult mai "palpabilă" și credibilă. Părerea mea.

    -

    Mortal Kombat vs DC Universe



    Attached Images Attached Images graft_mk_vs_dc.jpg

  11. #8771 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Another Hig joins the fight
    Death to the ISA !

    p3116275.jpg

  12. #8772 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Update! - X360 Games Collection
    • Bulletstorm: Whatever Edition Gears of War 3 Beta
    Attached Images Attached Images img_0214.jpg img_0216.jpg img_0215.jpg

  13. #8773 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    Update! - X360 Games Collection
    • Bulletstorm: Whatever Edition Gears of War 3 Beta

    Poţi păstra codul pt. Gears of War 3 Beta.. iar jocul (Bulletstorm) �l poţi dona.

  14. #8774 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Veci.

  15. #8775 SP
    Member pijama35's Avatar
    Quote Originally Posted by anotherchild View Post
    Poţi păstra codul pt. Gears of War 3 Beta.. iar jocul (Bulletstorm) �l poţi dona.
    Cred ca poti juca GoW3 beta numai daca ai discul.

  16. #8776 SP
    Junior Member robbyy10's Avatar
    Scuze de off,dar ce aveti mai cu Bulletstorm? mie mi-a placut la nebunie...

  17. #8777 SP
    Member Alex's Avatar
    Burnout Paradise!
    Attached Images Attached Images dsc04013.jpg

  18. #8778 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    "How much are you worth now ?"
    Clint Eastwood,The Good the Bad and the Ugly
    p3116278.jpg

  19. #8779 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    "How much are you worth now ?"
    Clint Eastwood,The Good the Bad and the Ugly
    Attachment 99060

    Cel mai bun joc ever.

  20. #8780 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Assassin`s Creed II
    Attached Images Attached Images 1.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3238 Last Post: 23-04-2024, 18:52
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts