Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 1108 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 563 1063 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 22159

Thread: Ce ne-am cumparat azi - console

  1. #1241 SP
    Senior Member mentorica's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    update
    La mai multe man

  2. #1242 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    nah
    Attached Images Attached Images onair.jpg onair1.jpg

  3. #1243 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Altu?

  4. #1244 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mo e prima oara cand umblii cu un Air? Mie mi se pare mai mult accesoriu de imagine dar poate ma insel in privinta utilitatii

    @Pastilutza parca primul nu era Air.. sau ma insel eu.

  5. #1245 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Da nu m-am uitat sa vad ce e.Am vazut "Marul" si am zis ca e tot unu ca ala.(Niciodata nu e de ajuns un laptop)

  6. #1246 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @khan... este la fel de util ca si oricare laptop si crede-ma ca nu simti lipsa dvd-drive-ului
    @pastilutza... celalalt este macbook clasic; cel alb

  7. #1247 SP
    Member DraZziW's Avatar
    daca nu iti trebuie putere da calcul/video pt randare video sau jocuri cred ca e cel mai fain laptop

  8. #1248 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    superb Air-ul. sa-l stapanesti sanatos. de curiozitate, cite ore te tine bateria?

    Khan, nu pot sa inteleg de ce ar fi doar un accesoriu de imagine. in fond, menirea unui laptop este sa fie cit mai portabil/usor posibil fara sa faca rabat la performanta. din punctul asta de vedere, mi se pare Air-ul accesoriul perfect. da, sunt laptopuri la banii aia cu performante net superioare, insa nici unul nu imbina atit de bine designul (minimalist) cu portabilitatea. am pus mine pe un Air intr-un showroom si m-am jucat asta vara si cu un Macbook Pro (luat prin iunie 2008). sincer sa fiu, daca as fi pus sa aleg intre ele, mi-ar fi fff greu. mi-au placut amindoua. probabil ca, daca as avea vreodata finantele sa trec pe Mac, as avea un Macbook Pro pe post de DTR si un Air ca sa ma plimb cu el.

  9. #1249 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    nu stiu, nu consider ca ma pot obisnui (cel putin momentan) ideii de laptop cu doar 3 mufe. Iar iesirea pe Mini DisplayPort in loc de VGA ma scoate din sarite (pentru ca mai stoarce niste bani de la user).

    Un netbook gen Asus EEE il consider alegerea momentului.

  10. #1250 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @h0stile... intre 3 si 4 ore tine bateria, lucrand pe el si folosind toate resursele, inclusiv internet
    @khan... ce bani mai scoate de la user cu Mini Display Port? in pachet iti vin 2 adaptoare, unul transforma in VGA, iar al doilea in DVI... si care ar mai fi mufele alea pe care le tot folosesti la un laptop? in afara de un USB eu nu mai folosesc absolut nici o mufa

  11. #1251 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    imho, EEE e o treapta (sau mai multe) mai jos. EEE vine cu Atom daca nu ma insel (nu C2D), ecran mai mic, hdd mai mic, intr-adevar la un pret de 5-6 ori mai mic (ma refer la noul EEE pentru ca primul mi se pare o gluma proasta cel putin la capitolul display). cine nu are buget de Air, da, ia un EEE cu care isi face treaba. cine are bani si nu se uita la sume, sa ia noul macbook cu bateria aia care tine 8 ore. cum ziceam, e dupe buget, necesitati si gust.

  12. #1252 SP
    Member Ripjaws's Avatar
    scuzati calitatea,am facut poza cu telefonul
    Attached Images Attached Images lbp-bs.jpg

  13. #1253 SP
    Member dogdan's Avatar
    pentru cand vine cineva in vizita ...
    Attached Images Attached Images img_0438.jpg img_0441.jpg

  14. #1254 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    update
    Attached Images Attached Images 02022009180.jpg

  15. #1255 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Update,cam vechi jocul dar mi-a placut
    Attached Images Attached Images resistancefov.jpg

  16. #1256 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Giggles giggles.
    Attached Images Attached Images _mg_3510_cg.jpg _mg_3511_cg.jpg _mg_3512_cg.jpg _mg_3513_cg.jpg _mg_3514_cg.jpg

  17. #1257 SP
    Member Bugghy's Avatar
    Un mic update
    Attached Images Attached Images dsc03174.jpg

  18. #1258 SP
    Member GrimmjowNo6's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Giggles giggles.
    sa il stapanesti sanatos

  19. #1259 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Rainbow Six Vegas 2@Xbox 360

  20. #1260 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by yoshimitsu View Post
    Rainbow Six Vegas 2@Xbox 360
    poza man

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 1108 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 563 1063 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce ne-am cumparat azi - diverse By Radoo in forum Offtopic
    Replies: 3236 Last Post: Yesterday, 19:45
  2. Ce ne-am cumparat azi - movies/tv series By klausn in forum Muzica, Filme & Seriale
    Replies: 884 Last Post: 12-03-2024, 15:01
  3. Ce ne-am cumparat azi - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 745 Last Post: 19-01-2024, 18:11
  4. Ce ne-am cumparat azi - carti/comics By rodarkone in forum Carti si Comics
    Replies: 614 Last Post: 06-09-2023, 15:49

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts