Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 21 to 40 of 49

Thread: Mirror's Edge

  1. #21 SP
    Junior Member Snoopy16's Avatar
    si mie imi place jocul dar o e la fel de scurt ca Heavenly Sword... 6 ore 7 maxim...

  2. #22 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by kordel View Post
    Deci kt noroc aveti k aveti ps3 sau xbox360 .... io nam bani k as muri fericit cu un mic mirrors edge sincer asta e astept varianta PC
    O sa apara si varianta PC in curand.ff

  3. #23 SP
    Junior Member kordel's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    O sa apara si varianta PC in curand.ff
    da stiu gametrailers si gamespot sunt sfinte )

  4. #24 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    O sa apara si varianta PC in curand.ff
    In ianuarie 2009.

  5. #25 SP
    Senior Member istrategie's Avatar

  6. #26 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Salutare la toti!In sfarsit am aflat si eu de voi,gratie lui istrategie.
    Am reusit sa pun mana pe un XBox360 de la un prieten si am jucat deja primele 3 capitole din ME. Jocul are cateva lipsuri intradevar dupa cum se vb si prin review-uri,in principal povestea si modul in care este prezentata,iar lungimea jocului poate sa fie si ea o descurajare pt unii,dar pt mine nu.
    Mi-e imi place la nebunie jocul si m-as juca toata noaptea la el daca n-ar tb sa merg la servici maine.E putin mai greut prima data cand joci o plansa pana iti dai seama pe unde tb sa mergi mai ales cand gloantele suruie dupa tine din toate directiile,dar asta e incerci si incerci pana reusesti.Oricum jocul merita jucat de mai multe ori fiindca atunci cand iti iasa toate miscarile si faci aproape un perfect run este un feeling foarte placut.

  7. #27 SP
    Member playgame's Avatar
    Quote Originally Posted by kordel View Post
    Deci kt noroc aveti k aveti ps3 sau xbox360 .... io nam bani k as muri fericit cu un mic mirrors edge sincer asta e astept varianta PC
    Pai tu spui contrariul la ceea ce se intampla de foarte mult timp. Se cheltuie mai multi bani cu pc-u decat cu o consola.


    Mirror's Edge reviews:

    9.5 (OXM)
    9.0 (VideoGamer)
    A- (1UP)
    A- (UGO)
    8.5 (Kikizo)
    8.3 (GameTrailers)
    8.0 (EuroGamer)
    8.0 (GamePlayer)
    7.6 (Team Xbox)
    7.3 (IGN)
    7.0 (Gamespot)

  8. #28 SP
    Junior Member Mahoutsukai's Avatar
    Welcome kobayashi
    Quote Originally Posted by playgame View Post
    Pai tu spui contrariul la ceea ce se intampla de foarte mult timp. Se cheltuie mai multi bani cu pc-u decat cu o consola.
    Trist dar adevarat...

  9. #29 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Nu ma asteptam sa primeasca notele astea.Eu ma orientez de obicei in functie de notele de pe Gamespot.Aveam preorder la ME dar m-am razgandit in ultima clipa cand am vazut review-urile.Cei care l-au terminat,ce puteti sa ne spuneti?Se merita achiztia sau nu?

  10. #30 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Nu ma asteptam sa primeasca notele astea.Eu ma orientez de obicei in functie de notele de pe Gamespot.Aveam preorder la ME dar m-am razgandit in ultima clipa cand am vazut review-urile.Cei care l-au terminat,ce puteti sa ne spuneti?Se merita achiztia sau nu?
    Cum ? Nu iti iei un joc pentru ca ai vazut ca un review i-a dat o nota mica ? ... uau. Vreau sa zic, nu ma bag, da' serios numai pentru ca dupa parerea personala a unui ( asa zis ) profesionist un joc e de nota 7 nu ti-l iei ? Ma rog. Fiecare cum vrea, dar doar ti-am zis. Nu ar trebui sa te iei dupa tot ce vezi pe net ( mai ales firmele astea mari gen GameSpot, pentru ca stii cum sar unii cu banul ba sa-i creasca nota ba sa scada nota ).

    Si ce are 7 ?

  11. #31 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Nu ma asteptam sa primeasca notele astea.Eu ma orientez de obicei in functie de notele de pe Gamespot.Aveam preorder la ME dar m-am razgandit in ultima clipa cand am vazut review-urile.Cei care l-au terminat,ce puteti sa ne spuneti?Se merita achiztia sau nu?
    Sincer sa fiu nu as putea sa-l recomand fiindca jocul este ceva mai ciudat decat alte genuri de pe piata,si se poate sa nu placa la toata lumea,depinde de fiecare cei place si ce nu.Dar cel mai bine, cine e curios de joc, sa incerce demoul si sa-si deie seama singur daca-i place sau nu fiindca jocul este exact ca in demo,nimic mai mult sau mai putin.Nu va asteptati la nu stiu ce poveste interesanta ca nu este,iar video-urile alea de animatie lasa de dorit,dar gameplay-ul este original si distractiv pt. mine,grafica la fel superba.In final as recomanda totusi sa nu-l cumparati fara a juca macar demoul inainte ca sa stiti la ce sa va asteptati.

  12. #32 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Jocul abordeaza un stil diferit fata de cele cu care ne-am obisnuit.Dupa cum spune kombayashi unora le va place,iar celorlati nu.Am jucat demo-ul si eram nehotarat.Ma bucur ca am avut posibiliatea sa-l joc si sa-mi fac o parere.Merci de sfat Luigi,nu ramane niciodata batut in cuie review-ul unor experti.Tine de gusturile omului.Si sti doar ce se spune despre gusturi,nu?Eu am hotarat sa nu il cumpar.Am preferat sa dau banii pe un Dead Space si pe un COD5.O fi de vina si latura asta mai razboinica a mea ca vad ca mai mult shoter-ele ma atrag.

  13. #33 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    La capitolul lungimea jocului de 7 ore nu cred ca tine de gusturile omului. La fel se intampla si la capitolul shooting mediocru. Nu il voi cumpara pentru ca sunt o groaza de jocuri in toamna asta pe care mai trebuie sa le iau.

  14. #34 SP
    Junior Member Mahoutsukai's Avatar
    Sper sa nu fie region locked... Anyways... MINDBLOWING
    Gametrailers.com - Mirror's Edge - DLC Time Trial Map Pack

  15. #35 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    pe un 42" cred ca


    PS3 Trophies

  16. #36 SP
    Junior Member nightride's Avatar
    hello from the other side! e sublim jocul asta, pacat de story care nu prea e consistent.. sper sa fie o continuare, VREAU MAI MULT! l-am jucat pe PC, nu am x360 sau ps3. dar face toti banii

  17. #37 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Istrategie..jocul nu e facut ca si shooter...jocul e facut ca sa "alergi"....eu zic ca merita...Lucrul urat la el e ca se termina in 7 ore..si e si cam usor.L-am luat intr-o sambata..am jucat 3 ore..si duminica(a 2 zi) am mai jucat 4 si l-am terminat

  18. #38 SP
    Member SpitFire's Avatar

    Mirror's Edge Third Person Cheat

  19. #39 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    nu se poate face 3rd person decat pe PC... se modifica niste parametrii

  20. #40 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Stiu asta domnu', scrie si in description

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 3 Last Post: 11-10-2011, 15:14
  2. Mirror's Edge 2 Confirmat By zNowkid in forum Console News
    Replies: 6 Last Post: 14-06-2009, 02:39
  3. Mirror's Edge 2D (beta) By apbaciu in forum Stories & Other News
    Replies: 0 Last Post: 13-11-2008, 16:10
  4. Interviu Mirror's Edge By Bobby in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 01-08-2008, 00:23

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts