Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 87 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 1722

Thread: Call of Duty: Black Ops

  1. #1041 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Iti faci cont pe callofduty.com si ii dai link cu gamertag-ul tau de pe consola si cu contul tau de youtube.
    Apoi in theater mode, dupa ce dai "select for playback" la un filmulet, alegi optiunea Render si ti-l pune pe youtube. Filmuletul trebuie sa aiba maxim 30 secunde.

  2. #1042 SP
    Member pufy's Avatar
    Eu am putine probleme cu jocu si anume, dupa primele 5 minute de MP ma deconecteaza dar nu numai de pe server ci si de pe net si chiar daca ma conectez manual din nou imi face aceeasi chestie.
    Nu cred ca este de le netul meu deoarece am jucat si alte jocuri pe MP si merg perfect .
    A mai patit cineva ?

  3. #1043 SP
    Banned nurv's Avatar
    La mine nu s-au rezolvat nici acum problemele cu stutter-ul si lag-ul in MP. Am inteles ca versiunea de Xbox 360 nu a avut probleme de la inceput, fiind afectati cei cu PC si PS3. Au iesit niste patch-uri si ptr PC si ptr PS3, cum merge acum jocul pe PS3? Pe PC multiplayer-ul tot prost merge.

  4. #1044 SP
    Senior Member tray's Avatar
    cum vezi ce misuni ai facut pe veteran? ca la mission select nu scrie nimic

  5. #1045 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Mie imi merge bine multiplayer pe PS3,nu are lag

  6. #1046 SP
    Member yoyokid's Avatar
    La fel si mieIn 12 ore de joc am intalnit 2 deconectari...hmm...dubios.

  7. #1047 SP
    Member x F u Z e R's Avatar
    De cand a aparut jocul am avut 1 deconectare, deoarece hostul avea lagswitch.

  8. #1048 SP
    Junior Member Alex90's Avatar
    PSN id: Revan9008
    caut si eu mai multi pentru zombie mode

  9. #1049 SP
    Banned PS3LOVER's Avatar
    Quote Originally Posted by FormableTube View Post
    Mie imi merge bine multiplayer pe PS3,nu are lag
    ti lai luat 0_o hai sa jucam xD

  10. #1050 SP
    Member DeianD's Avatar
    La mine e aceeasi poveste: lost conection, lag si chiar si freeze, ultima data mi s-a intamplat ieri.

  11. #1051 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Ia uitati ce naspa a iesit la mine sunetul...e ceva sacadat asa


  12. #1052 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Deci nu pot sa cred asa ceva. Dupa ce m-am chinuit atata timp sa il termin pe veteran si am aruncat cu controlleru pe jos, la final nu primesc trofeu ca l-am terminat si nici trofeele pentru unele misiuni . Ce naiba?

  13. #1053 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Deci nu pot sa cred asa ceva. Dupa ce m-am chinuit atata timp sa il termin pe veteran si am aruncat cu controlleru pe jos, la final nu primesc trofeu ca l-am terminat si nici trofeele pentru unele misiuni . Ce naiba?
    si eu am patit la fel am facut primele 5 misiuni pe veteran si nu mi-a dat nici un trofeu

  14. #1054 SP
    Member slabunator's Avatar
    Amu las ca nu-s asa importante trofeele, dara joci pt entertainment. Iar reusita oricum exista

  15. #1055 SP
    Junior Member MadridGalaxy's Avatar
    am pus si eu un video dar sunetul e cam urat


    ---------- Post added 27-11-2010 at 07:58 PM ----------

    iar scorul final a fost 106-19 am avut 2 chopper gunner

  16. #1056 SP
    Member axel's Avatar





  17. #1057 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by MadridGalaxy View Post
    am pus si eu un video dar sunetul e cam urat YouTube - MadridGalaxy - Black Ops Game Clip

    ---------- Post added 27-11-2010 at 07:58 PM ----------

    iar scorul final a fost 106-19 am avut 2 chopper gunner
    Totusi la tine vad ca e destul de ok sunetul fata de cum mi-a iesit mie...am facut deja 2 clipuri si tot asa iese sunetul. sacadat...oare care sa fie cauza?


  18. #1058 SP
    Banned PS3LOVER's Avatar
    am facut si eu un video .... numai ca se vede oribil e filmat si editat cu telefonu si e pe un tv cu tub....dar se intelege ideea

  19. #1059 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMi View Post
    Totusi la tine vad ca e destul de ok sunetul fata de cum mi-a iesit mie...am facut deja 2 clipuri si tot asa iese sunetul. sacadat...oare care sa fie cauza?

    YouTube - TiBiKiMi - Black Ops Game Clip
    asa se aude si in-game sau doar cand filmezi ? daca se aude si in-game iti recomand un cablu component, eu asa am scapt de aceasta problema.

  20. #1060 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    asa se aude si in-game sau doar cand filmezi ? daca se aude si in-game iti recomand un cablu component, eu asa am scapt de aceasta problema.
    Nu, in game nu se aude asa (am cablu component) doar dupa ce dau RENDER face asa, pana aunci totul e absolut ok...deci cand dau Record sa fac acel miniclip merge perfect apoi dupa ce am clipul si ii dau Render il face asa cu sacadari...oare ce o fi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 87 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Black Ops 4 By Alex Khan in forum Console Club
    Replies: 60 Last Post: 09-07-2019, 20:20
  2. Call of Duty: Black Ops 2 By Ionut Laurentiu in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 20-10-2014, 00:26
  3. Call of Duty: Black Ops 2 By darkpaul13 in forum Console Club
    Replies: 588 Last Post: 18-05-2014, 23:50
  4. Replies: 0 Last Post: 02-05-2012, 12:07
  5. Replies: 0 Last Post: 21-06-2011, 17:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts