Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 255 of 282 FirstFirst ... 155 205 245 253 254 255 256 257 265 ... LastLast
Results 5,081 to 5,100 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #5081 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Yo ca yo, da tu cum ai luat carnetu ?

    Dar ai vazut ce sexy am zburat ?

    LE: pe Laur cum naiba l-a zburat ? Ca era 1m in spatele meu

  2. #5082 SP
    Member proto's Avatar
    Mi se pare ca i-a prins siretul de la pantofi cu roata si deaia . Eu lesinam de ras cand am vazut si deaia am pierdut controlul masinii

  3. #5083 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Off-topic: Video-ul e direct din Xbox? Ce rezolutie e? Arata parca mai bine decat ce salveaza PS4.

  4. #5084 SP
    Member proto's Avatar
    Da . In rest n am nici o idee , eu doar am apasat de doua ori pe home button si dupa am dat record

  5. #5085 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Le scoate 1080p si le poti downloada de pe xbox.com sau DVR.

  6. #5086 SP
    Member proto's Avatar



    )

  7. #5087 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce tare. Ai jucat fara noi, a ?

  8. #5088 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Pe la ce level e reckmandat sa fac un heist, sunt 13, si daca aveti unele tips inainte de a incepe unul. Daca dau redeem la codul de bani pe contul de uk, voi primit banii pe contul de ro ?

  9. #5089 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu conteaza levelul, intrase naz cu noi cand era bebelus si avea level 1 sau 2. Nu prea ai ce tips sa primesti, primul heist e un prolog, al doilea e usurel, al treilea e cel mai greu, ultimele doua sunt si ele destul de lejere.

    Daca ai posibilitatea, joaca-le pe toate cu aceasi echipa. Te-as fi ajutat si eu, dar am reinceput 4 insi si vrem sa terminam impreuna. In felul asta primesti ceva bonusuri la sfarsit. Postase cineva un link cu treburile astea cu ceva pagini in urma.

  10. #5090 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Am vazut bonusurile, intrebam de level pentru ca am observat ca deblochezi stuff cum ar fi arme mai bune Si sa cresti in stats. Eu am deja echipa cu un prieten am inceput sa jucam impreuna. Oricum ne antrenam acuma . Aseara am incercat sa scoatem gold la flight school good money.

  11. #5091 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Conteaza prea putin stats alea. Deblochezi intradevar arme, dar la heists primesti automat unele arme, deci nu mi-as face griji in privinta asta. Dupa heist-ul tutorial primesti vreo 170k, aia sunt good money

  12. #5092 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Levelul conteaza pentru ca la fiecare 20 lvl primesti un stat in plus la viata, deci cu cat ai lvl mai mare, cu atat ai mai mult health. Daca ai echipa buna, nu ar trebui sa te afecteze. Poti acum sa cumperi arme bune fara sa ai lvl mare, nu mai este ca inainte. Desi pentru RPG iti trebuie lvl 100, Assault Shotgun lvl 37 etc. arme care chiar o sa iti trebuiasca in anumite momente.

  13. #5093 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    ok si despre bani, e posibil ce am scris?

  14. #5094 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pai eu joc pe un cont de US si i-am dat redeem pe un cont de uk. Si mi se pare ca l-am primit pentru toata consola.
    Daca ii dai redeem pe ro, intri dupa in joc pe contul de pe care vrei sa te joci.

  15. #5095 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am dat redeem pe contul de Ro si a functionat.

  16. #5096 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    jocul e zona 3 ca asa l-au trimis altex si trebuie sa dau dupa un cont de HK ca sa mearga... grrr si de aia intreb

  17. #5097 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ah, nu stiu man atunci. Cred totusi ca poti incerca fara sa pierzi ceva, ori ti-l ia ori nu ti-l ia.

  18. #5098 SP
    Member proto's Avatar
    Razvan video ul ala cu trevor e din heist ul cu tine .. ala in albastru de am vrut sa l lovesc esti tu

  19. #5099 SP
    Member Clau23's Avatar
    Salut. Am intrat si eu acum pentru prima oara in gta online(ps4)... aveti cumva un crew ceva? cum pot sa intru si eu sa ma joc cu voi? Si ink o intrebare: cate persoane pot fi pe acelasi server ? care e capacitatea maxima? pe mine ma baga pe servere numai cu 5-10 persoane... e normal?

  20. #5100 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Salut,
    Caut si eu colegi de echipa pentru heist-uri pe PS3. Daca e cineva dornic, do shout!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 255 of 282 FirstFirst ... 155 205 245 253 254 255 256 257 265 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 271 Last Post: 26-03-2024, 19:59
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts