Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 270 of 282 FirstFirst ... 170 220 260 268 269 270 271 272 280 ... LastLast
Results 5,381 to 5,400 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #5381 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Ok dar poate dauna consolei intru-un fel ???

  2. #5382 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Hai baieti, care mai baga un MP de GTA4, sa aveti ocazia sa jucati si voi cu nuamrul 4 mondial! Lasati 5, asta e o joca de copii, nu de oameni seriosi!!!

  3. #5383 SP
    Member seven1994's Avatar
    Daca se baga cineva la un multiplayer,misiuni,heisturi add me:sevenup1994
    ps4

  4. #5384 SP
    Junior Member DefinedArt's Avatar
    Salutari tuturor.
    Poate ma lămurește și pe mine cineva...
    Am cumparat Puerto Del Sol Marina si as avea niște nelămuriri.
    Cu ce ma ajuta mai exact?
    Il pot vinde?
    Am cumparat o barca si un skijet dar nu le pot pune la docuri pe ambele. DE CE?
    De ce inca imi arata plancarda cu "FOR SALE" desi nu mai apare nimic atunci cand ma duc langa ea...?

  5. #5385 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    "Grand Theft Autov"

  6. #5386 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    GTA V attention to detail (part one) - Album on Imgur

    Incredibila atentia la detaliu si grafica, chiar si azi

  7. #5387 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  8. #5388 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    It's a scam
    R* lanseaza dlc-uri gratuite, obiectele din acele dlc-uri sunt scumpe iar fraierii cumpara bani in joc.
    Pana in prezent au facut $500 milioane din shark cards.
    http://www.technobuffalo.com/2016/04...r-500-million/

  9. #5389 SP
    Member seven1994's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    It's a scam
    R* lanseaza dlc-uri gratuite, obiectele din acele dlc-uri sunt scumpe iar fraierii cumpara bani in joc.
    Pana in prezent au facut $500 milioane din shark cards.
    GTA Online's microtransactions have earned Rockstar $500 million
    Macar de-ar face jumatate din developer asta.E adevarat ca multi cumpara carduri dar o mica parte iti poti permite si fara,pe cand la alte jocuri trebuie neaparat sa cumperi dlc-urile

  10. #5390 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu nu am nimic cu R*, toata lumea face bani din microtranzactii...de ce nu ar face si ei? Ba din contra chiar ma bucur ca au bagat microtranzactii fara sa transforme jocul in "pay to win"

  11. #5391 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eu n-am folosit si nici nu voi folosi vreodata asa ceva si atata timp cat imi pot face sesiune privata unde sa ma joc doar cu prietenii si nu dau peste aia care baga bani sau mii de ore in joc, e super ok.

  12. #5392 SP
    Member musat's Avatar
    Nu ma injurati dar nu stiu unde sa intreb despre asta: daca cumpar GTA 5 PC SH (se pare ca a fost activat pe un cont si jucat) pot sa-l activez pe contul meu de la Rockstar (unde este si cel de pe PS4) ? O sa am probleme ca a fost activat deja?

  13. #5393 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Un joc de pc nu poate fi activat decat o singura data, tu practic cumperi contul.
    Nu stiu sigur daca poti sa schimbi adresa de email de la contul de rockstar social club, insa poti asocia conturile si transfera caracterul de pe ps4 pe pc si viceversa.

  14. #5394 SP
    Member musat's Avatar
    Multumesc. Atunci o sa caut o varianta sigilata sau de pe steam.

  15. #5395 SP
    Member musat's Avatar
    Am cumparat si varianta pentru PC. O sa transfer personajul de MP din PS4 si in jocul de PC dar daca o sa ma joc mai mult (avansez in nivel) pe PC se va "vedea" acest lucru si in varianta de PS4 si invers? Adica personajul din MP o sa aiba acelasi nivel/arme/masini/case in amandoua variantele? Scuze de intrebare dar nu am gasit raspunsul pe nicaieri (oficial).

  16. #5396 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Sigur ca da. Eu am trecut de pe PS3 pe PS4 si de pe PS4 pe PC si tot progresul personajului online imi era salvat si poti sa avansezi cu el pe orice platforma.

  17. #5397 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Am cumparat si varianta pentru PC. O sa transfer personajul de MP din PS4 si in jocul de PC dar daca o sa ma joc mai mult (avansez in nivel) pe PC se va "vedea" acest lucru si in varianta de PS4 si invers? Adica personajul din MP o sa aiba acelasi nivel/arme/masini/case in amandoua variantele? Scuze de intrebare dar nu am gasit raspunsul pe nicaieri (oficial).
    Nu o sa vezi progresul personajului de pe PC si la ce l de pe PS4, dupa ce faci transferul nu mai exista nicio sincronizare intre platforme.

  18. #5398 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Deci odata facut transferul de pe o platforma pe alta, nu ti se mai actualizeaza progresul pe platforma anterioara?
    Imi cer scuze pentru informatia gresita in acest caz, stiam ca tot ce tine de online se updateaza automat prin intermediul Social Club.

  19. #5399 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu, iti muta caracterul cu totul pe alta platforma si gata. Nu ii face o copie sau etc.

  20. #5400 SP
    Member musat's Avatar
    Vara asta o sa joc pe laptop, caracterul o sa avanseze in nivel, nu o sa apara crescut si pe PS4 (atunci cand o sa ma apuc din nou de consola)?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 270 of 282 FirstFirst ... 170 220 260 268 269 270 271 272 280 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts