Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 225 of 282 FirstFirst ... 125 175 215 223 224 225 226 227 235 275 ... LastLast
Results 4,481 to 4,500 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4481 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by FishyBon3 View Post
    Eu l-am transferat fara probleme...
    Imi poti spune te rog daca este si 3rd person option..! Multumesc..

  2. #4482 SP
    Junior Member Deathmetal's Avatar
    FishyBone cum de ai reusit sa il instalezi asa repede? Eu stau de o ora si este abea la 10%. Mai intampina careva problema asta?

  3. #4483 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu, inainte sa-l repare. Daca tu ai jucat pe ps3 cu un anumit cont care e linkuit cu social club, cu ala faci transfer. Daca ai altul nou, nu o sa poti, pentru ca datele sunt legate de contul vechi...

  4. #4484 SP
    Member Kupy's Avatar
    Nu știi problema înseamnă. Cei care au jucat anul asta gta online pot transfera fără probleme caracterul. Cei care au jucat DOAR anul trecut, deloc în 2014, NU pot. Cel puțin nu mergea dimineață, acum, după cum am zis, au reparat.

  5. #4485 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Si la mine merge repede instalarea. In 20 de minute, 51%. Si am dat sa faca si update-ul de peste 1GB.

  6. #4486 SP
    Banned asperas's Avatar
    Tocmai ce la cumparat sotia din Altex Auchan Militari ! Atentie: daca sunteti interesati intrebati de joc inainte deoarece nu le-au pus inca pe raft! Seara buna..

  7. #4487 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Quote Originally Posted by Deathmetal View Post
    FishyBone cum de ai reusit sa il instalezi asa repede? Eu stau de o ora si este abea la 10%. Mai intampina careva problema asta?
    Mii de scuze, credeam ca va referiti la update-ul ala.
    ~1 ora mi-a luat sa instalez jocul complet.

  8. #4488 SP
    Junior Member Deathmetal's Avatar
    Eu pana acum nu am avut probleme cu download-ul, dar se pare ca jocul se lasa asteptat, nu mi-a fost de ajuns cat am asteptat mai astept si la download acum 2 ore i-am dat sa downloadez si abea 14gb a downloadat din 46...va fi o noapte lungaaaa.

  9. #4489 SP
    Senior Member 077danyel's Avatar
    daca eu am cumparat jocul dupa us store si il joc pe contul de uk mai primesc banii bonus din joc ?

  10. #4490 SP
    Junior Member Monex's Avatar
    Nu imi pot updata jocul pe PS4. Astept? O rezolva ei sau e de la mine?

  11. #4491 SP
    Junior Member arberoa's Avatar
    Quote Originally Posted by 077danyel View Post
    daca eu am cumparat jocul dupa us store si il joc pe contul de uk mai primesc banii bonus din joc ?
    Da, acum am incercat

  12. #4492 SP
    Banned asperas's Avatar
    In interiorul carcasei gasiti un voucher cu banii BONUS 500.000 $ pt online si 500.000 $ pt partea de story

  13. #4493 SP
    Senior Member poiuyt's Avatar
    cred ca o sa primesc si eu jocul de la altex daca le dau un mail de anulare a precomenzii , asa cum s-a intamplat cu Unity ...
    bai ce oameni..
    deci m-am convins , la Altex nu merita sa faci precomanda, end of story.

    ---------- Post added 18-11-2014 at 20:03 ----------

    apropo , se gaseste un cod in carcasa pt banii aia dati la precomanda ?!

    ca pe site la altex se afirma ca primesti acest "cadou"..

    "PRECOMANDA ACUM SI PRIMESTI 1.000.000 $ IN JOC

    Toti jucatorii care precomanda jocul vor primi 1.000.000 $ in joc, bani pe care ii vor putea investi in lumea Grand Theft Auto V si Grand Theft Auto Online."

  14. #4494 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    De la eMag am primit in carcasa un cartonas cu banii. Dar sunt curios daca sunt limitate sau oricine il cumpara din magazin va avea acelasi lucru.

    Btw, am alergat o pisica si a fugit in strada, pe autostrada, au reusit cativa sa opreasca, unii s-au si busit din cauza ei, dar pana la urma cineva a dat peste ea si a omorat-o. Incredibila atentia la detaliu...si asta e ceva ce nu era pe consolele vechi

    Btw, pentru cine e interesat - Twitch

  15. #4495 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    haos mare in altex/mediagalaxy. Am fost azi la ambele magazine si nu era jocu pe rafturi. I-am intrebat cand o sa aveti sa stiu sa nu mai vin atunci degeaba, au zis ca nu stiu. Asta s-a intamplat in Cluj mi-am pierdut 3 ore sa ma plimb de la un magazin la altu. In semn de protest nu mai cumpar de la ei jocuri 3 luni. Daca imi fac comada cu ramburs de la emag acuma oare imi ajunge pe maine?

  16. #4496 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    A venit și versiunea de PS4
    Grand Theft Auto 5: PS4 Frame-Rate Test:

  17. #4497 SP
    Member gabytro's Avatar
    La varianta digitala are cineva idee cum luam banii pt pre order? Am incercat cum zic ei dar nu merge

  18. #4498 SP
    Junior Member arberoa's Avatar
    Quote Originally Posted by gabytro View Post
    La varianta digitala are cineva idee cum luam banii pt pre order? Am incercat cum zic ei dar nu merge
    Eu am luat jocul de pe US si l-am început pe contul meu principal de UK. Poti sa descarci packul numai de pe contul de US, din joc. Dupa ce se descarca, il instalezi. Eu am iesit din joc(US), am reintrat, iar banii tot nu erau. Asa ca am renuntat, am injurat una, si am continuat sa ma joc pe UK. Si dupa vreo 10 minute mi-a aparut o notificare cum ca au intrat banii. Pe UK

  19. #4499 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ce prostie cu banii. Ii pune caracterului cu care joci atunci...nu puteau si ei sa-i imparta la 3 ? Sau sa-ti dea voie sa alegi ?

    Btw, a reusit cineva sa faca poze cu telu si sa le urce pe social club ? Ca nu le gasesc acolo, la My Photos. In versiunea de X360 se urcau automat, acum nici dupa ce am dat eu sa le urce pe fiecare in parte, din joc, tot nu apar.

  20. #4500 SP
    Member gabytro's Avatar
    Si eu fix la fel ca tine. Tot din us am luat jocu si am jucat pe contu de uk

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 225 of 282 FirstFirst ... 125 175 215 223 224 225 226 227 235 275 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts