Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 227 of 282 FirstFirst ... 127 177 217 225 226 227 228 229 237 277 ... LastLast
Results 4,521 to 4,540 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4521 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu inteleg pe ce planeta au trait cei care spun ca e acelasi joc si totusi si l-au luat...

    Fatilor, e EXACT acelasi joc, cu mici aditii pe partea de gameplay si misiuni secundare, precum si o grafica mult superioara oricarui joc de gen, lansat pe piata pana acum (si-mi permit sa spun ca si care se va lansa 1-2 ani de acum incolo). La fel o sa fie si varianta de PC. NU VA ASTEPTATI LA UN ALT JOC !!!

  2. #4522 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Dumnezeule, am fost intrebat "Ce film e asta?" in timp ce ma jucam, si acum apar unii care zic ca e old-gen.

    PS: nu doar ca sunt mici modificari, dar e si plin de easter-eggs, tipic R*. Un mic exemplu:


  3. #4523 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La fel si iubita mea, i-am dat sa se uite prin twitch si cred ca de vreo 5 ori mi-a zis ca e cel mai tare film pe care l-a vazut.

    Dar am ramas uimit, cand am luat arma in mana (3rd person) si am inceput sa ciuruiesc masinile din trafic, noaptea, la un mom dat am ajuns la o masina de politie si trageam in ea si focalizase pe ea, restu in motion blur (ceva de bun gust) si se vedeau absolut superb luminile care cadea pe masina, luminile de politie, cele de pe strada, exploziile...am ramas absolut uluit

    De acum incolo voi scoate telefonul si incep sa fac poze la toate astea

    Oricum, atentia la detaliu este absolut uimitoare. Nu cred ca am vazut ceva sa arate urat. Pana si apa arata mai bine. Iar controlul din masina, odata ce te obisnuiesti cu el, este chiar foarte bine facut. Nu va lasati pacaliti. Este EXACT acelasi control ca in 3rd person si ca sa faci stanga-dreapta in trafic, trebuie sa dai foarte putin in directia dorita, nu ca la un joc de curse, cand trebuie sa ramai cu degetu pe maneta ca sa iei o curba.

  4. #4524 SP
    Senior Member Cristian2191's Avatar
    Am intrebat pt ca din ce am auzit , au lungit un pic povestea

  5. #4525 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Controlul mașinii mi se pare perfect în FPV, o data ce te obișnuiești este o placere sa conduci.

    Legat de faza cu blur și profunzimea de câmp, făcusem niște poze noaptea uitându-mă la o mașină de lângă mine, în timp ce pe fundal erau mașini și lumini out of focus, arata superb. Pt un open world de dimensiunile astea arata superb.

    E primul joc pe care îl consider "must have... again". Hai, poate și TLOU pt multiplayer.

  6. #4526 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    hahahaha:


  7. #4527 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    O intrebare pentru cei care l-au comandat la emag: continea codul de precomanda? Multumesc.

  8. #4528 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Editia de Xbox One are un cartonas cu codul de 25 caractere pentru milion. MARE ATENTIE !!! Caracterul SP cu care esti in momentul in care introduci codul, va primi cei 500k$.

  9. #4529 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar

  10. #4530 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar
    Daca aveti de ales luati versiunea de PS4. Are mai multa iarba .
    Attached Images Attached Images m5qfihd.png

  11. #4531 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  12. #4532 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ambele versiuni sunt 1080p 30 fps si toata lumea stie ca xbone este putin mai slaba decat PS4.

    Daca ambele versiuni aratau lafel se vaitau toti de paritatea intre console ( Vezi Unity )

  13. #4533 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu cred ca aia e versiunea de Xbox One. Am fost pe dealuri si sunt pline de iarba. Nu am fost EXACT pe dealu ala, dar sunt foarte sigur ca nu e asa.

  14. #4534 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nici eu nu cred, uite alte exemple, eu cred ca unele sunt de pe generația veche
    http://www.gamepur.com/news/17016-gt...oticeable.html

  15. #4535 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Oh c'mon, arata aproape identic pe ambele console. E putin mai complex pe PS4 din cate am inteles, dar IN NICIUN CAZ nu e diferenta asa mare ca in pozele alea.

  16. #4536 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Varianta de PS4 are 96 pe metacritic

  17. #4537 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    De fapt
    Attached Images Attached Images uploadfromtaptalk1416406503603.png

  18. #4538 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    E vb de scorul de la critici. De la useri e vreo 86.

    Oricum, mai degrabă mi se pare relevant un 10 dat de un fanboy, care e înnebunit după joc, decât un 0 dat de un hater just because.

  19. #4539 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu eram ironic

    ---------- Post added 19-11-2014 at 18:51 ----------

    Momentul adevărului
    Is GTA 5's Next-Gen Grass Better on PS4?:

  20. #4540 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Pai nu?


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 227 of 282 FirstFirst ... 127 177 217 225 226 227 228 229 237 277 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts