Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 266 of 282 FirstFirst ... 166 216 256 264 265 266 267 268 276 ... LastLast
Results 5,301 to 5,320 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #5301 SP
    Member musat's Avatar
    Povestea o termini odata (hai de 2 ori, ca ai pierdut cate ceva pe drum sau sa faci pentru trofee) dar online este MULT mai adevarat. Story-ul a fost gata de mult timp in urma (desi pana nu l-am terminat nu m-am lasat de joc) dar in multiplayer am pierdut cele mai multe ore.

  2. #5302 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Povestea o termini odata (hai de 2 ori, ca ai pierdut cate ceva pe drum sau sa faci pentru trofee) dar online este MULT mai adevarat. Story-ul a fost gata de mult timp in urma (desi pana nu l-am terminat nu m-am lasat de joc) dar in multiplayer am pierdut cele mai multe ore.
    story si online sunt 2 chestii diferite in GTA. Acuma nu ma intelegeti gresit ca ma plang sau ceva, chiar iubesc jocu asta SP si MP, dar eu stiam ca ar trebui sa urmeze si single player DLC cel mai probabil cu Franklin.

  3. #5303 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai o sa urmeze si SP DLC. Dar nu cred ca vom mai juca cu vreunu dintre ei 3.

  4. #5304 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Gta 5 Zombies
    Plot: Trevor cooks up a weird batch of meth that focks up the brain chemistry of its users, and transforms them into zombies.
    Characters: Jimmy De Santa, Lester the molester and a random black/Latino dude.

  5. #5305 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sper sa nu...m-am super saturat de zombalai in toate jocurile. Au stricat ei Red Dead Redemption cu asa ceva (nici acum nu m-am jucat mizeria aia) cand puteau scoate un SP DLC mai de oameni normali...

  6. #5306 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ai pierdut foarte mult nejucand DLC-ul de la Red Dead. A fost excelent. A fost unul dintre cele mai reusite jocuri cu zombie la momentul respectiv. In rest cred ca a mai scazut trendul cu zombie. Nu bag in seama decat jocurile bune cu zombie, dar pe alea le numar pe degete, asa ca m-as bucura sa vad asa ceva in GTA V stiind ce treaba buna a facut Rockstar cu Undead Nightmare.

  7. #5307 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Sunt sigur ca am pierdut enorm, ca e vorba de R* si de unu din jocurile preferate, dar efectiv nu m-a atras absolut deloc. M-am super saturat de asa ceva si chiar nu le suport.

    Sunt de parere, sincer, ca daca esti un programator prost, faci adversarii zombalai. Nu-ti trebe cine stie ce inteligenta artificiala pentru ei si deja ai scapat de foarte multa treaba.

    Iar mizeriile alea de Dead Rising (care e fun doar pentru vreo 30 de minute si asta doar in momentul in care ai acces la tot ce se poate in materie de arme), Dead Island care a fost incredibil de prost facut si la care am renuntat dupa 1h, sau Dying Light la care salivam inainte si mi-l doream la o reducere, dar dupa ce am pus mana pe demo, nici macar timer-u ala nu l-am putut termina in joc, chiar nu ma fac sa-mi doresc altceva de genu.

    Singurul joc cu zombalai care mi-a placut, cat de cat, a fost State of Decay, pe care-l si astept la o reducere pe Xbox One, tocmai pentru ca este si o combinatie cu DayZ, a carui idee imi place.

    Iar seriile The Walking Dead, de la Telltale nu intra in discutie. Alea puteau fi si cu gandaci sau moluste, ca tot le jucam

  8. #5308 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Add me Tzaka24 - ps4

  9. #5309 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Vreun glitch pt bani in Online pe ps4 ?

  10. #5310 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    We don't cheat, we grind!

    Esti liber sa incerci toate scamatoriile alea care sfarsesc in ati sulge netul din priza, dar apoi sa nu te miri daca iti f*** salvarile sau nu se mai logheaza.

  11. #5311 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Geniala masina

  12. #5312 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Cat imi plac masinile astea dubioase. Toti faceau misto de mine cand veneam la misiuni intr-o dubita sau ceva Dune Buggy, dar mi se par fantastice. Asta cat costa?

  13. #5313 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    550k parca. E scumpa rau. Eu am facut ceva manevre de mai am si acum bani, insa am cheltuit 3-4 milioane numai de la Lowrider incoa

    Nu stiu insa daca o sa fie permanent...face parte din halloween surprise.

  14. #5314 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Trebuie sa fie permanent, in momentul ce l-ai cumparat va ramane acolo in garaj 99%.Ca asa doar nu ai cheltuit degeaba nu?..

  15. #5315 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ma refer la valabilitatea pe site. Ca asa e si cu Roosevelt.

  16. #5316 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Vai de capu meu ce-i acolo... - GTA V - Graphics Study - Adrian Courrèges

  17. #5317 SP
    Member musat's Avatar
    Tot respectul pentru munca depusa in realizarea unui joc (in cazul de fata GTA)!

  18. #5318 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Cum functioneaza MP-ul in jocul asta? Am pierdut 3 ore incercand sa joc un amarat de deathmatch cu playeri de levele infinit si nu pot. Intr-un meci eram vreo 4 cu bate de golf intr-o cusca pana intra unu cu arme si ne macina pe toti. A trebuit sa dau restart la joc ca mereu cand apasam start ma scotea din meniu ca muream instant. Dupa ma chinui la quick jobs sa intru in deathmatch da mereu stau aiurea prin lobby-uri cu playeri joined si on call. Si tot asa schimb la lobby-uri de imi vine rau. Acuma stau intr-un lobby de 40 de minute si nimic nu se intampla. Numai playeri care vorbesc. Fain asa, sa nu mai zic cat astept dupa loading screens.
    Chiar numai eu am bafta din asta?


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #5319 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Gaseste-ti un grup care sa joci, aici pe forum joaca o gramada. Si eu am fost prastie in primele 10 ore, nu intelegeam nimic.

    Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

  20. #5320 SP
    Member tzakalaka's Avatar
    Aveti vreun grup creat cu membrii de pe cg ? As vrea si eu sa intru sa jucam impreuna, deoarece gasesc doar copii frustrati in online.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 266 of 282 FirstFirst ... 166 216 256 264 265 266 267 268 276 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts