Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 273 of 282 FirstFirst ... 173 223 263 271 272 273 274 275 ... LastLast
Results 5,441 to 5,460 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #5441 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Verifica-ti mail-ul/contul acum
    Thanks man. Daca va bagati la un heist ceva (gen cu aceeasi echipa pt milion) sau race, misiuni, evenimente de crew etc, dati de stire.

    Quote Originally Posted by horatiu25air View Post
    Am si o problema la GTA 5 ps4, nu imi mai apar misiunile
    In single? Probabil ai intrat de pe alt cont ps4 pe GTA.

    La online (daca nu le afiseaza), probabil ai facut skip peste intro, cred (presupun de fapt).

  2. #5442 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Da in single nu imi mai apar misiuni pe harta, de pe acelasi cont.

  3. #5443 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by horatiu25air View Post
    Da in single nu imi mai apar misiuni pe harta, de pe acelasi cont.
    Daca ai terminat povestea, misiunile le poti gasi ptr Randoms Event trecand prin locul unde sunt (le cauti pe wikia, eu asa am facut), iar ptr Strangers and Freaks, suna personajele care iti dau misiunea respspectiva (asta e ce am citit eu pe net). Si eu am aceiasi chestie ca a ta, nu mai apar pe harta, la Random Event am facut cateva cautand unde sunt pe wikia, la Strangers nu am incercat inca. In unele situatii tb sa faci anumite misiuni ca sa unlock altele.

    Daca ai cont pe Rockstar Social Club, acolo vezi care misiuni nu le-ai facut. Cauta misiunea pe wikia si vezi pe cine tb sa suni, sau ce misiune/ce tb sa faci inainte ca sa activezi misiunea respectiva.

    Uite aici personajele din Strangers and Freaks http://gta.wikia.com/wiki/Random_characters/GTA_V

  4. #5444 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Elegy RH8 chiar e o masina buna in clasa sa daca ii faci update la toate. Nu ma asteptam sa fiu multumit de ea in curse.

  5. #5445 SP
    Junior Member Gloob's Avatar
    Caut colegi pt ps4 . PSN : Aleex_vl

  6. #5446 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Caut o echipa ptr heists si/sau ptr un club de motociclisti. Dati-mi un pm. id-ul meu e in profil.

  7. #5447 SP
    Member Kratos666's Avatar
    E mentenanta? (ps4)

  8. #5448 SP
    Member musat's Avatar
    nici pe pc nu a functionat

  9. #5449 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Aseara dupa ce a revenit, am jucat cu niste baieti si ziceau de nu stiu ce update ca baga azi cu fast an furios, adevarat?

  10. #5450 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu e adevarat. E un video fan made pe youtube si multi si-ai luat teapa cu asta.

  11. #5451 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Ce bucurosi erau ca au facut ceva glich de bani si se pregateau sa faca cumparaturi azi

  12. #5452 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Mi-a venit acum 2 zile un mail in joc (l-am vazut si ieri) unde precizeaza ca daca imi iau white shark card imi da un bonus de 100% pe 16 decembrie? Ma puteti lamuri? Ca ma gandesc sa iau si eu.

    ---------- Post added 15-12-2016 at 00:13 ----------

    Am luat un White Shark Cash Card si vad ca am aceeasi problema ca si altii. Am dat redeem, imi arata tranzactia, imi arata cash pack 4 la service list (scrie la remaining - 1), iar in joc nimic. Cred ca am sa ma adresez Rockstar support dar am citit ca nu prea se omoara asa ca slabe sanse sa vad banii in joc sau sa-mi recuperez banii. Am citit atatea cazuri pe net ca e penibil ca nu au rezolvat problema.

  13. #5453 SP
    Member Kratos666's Avatar
    Trebuia sa primesti $1,250,000?

  14. #5454 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Shark Cards mi se pare un fel de trolling a la R*.

  15. #5455 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Shark Cards mi se pare un fel de trolling a la R*.
    Nu știu ce înțelegi tu prin "troling" dar cardurile de bani aduc un venit substanțial lui Rockstar. De asta tot scot update-uri cu tot felul de lucruri scumpe. Al meu copil mă inebuneste să îi iau "bani" pentru joc de fiecare dată când apare câte un update la joc. Și cred că din 60 milioane de cumpărători ale jocului câțiva tot o să cumpere și carduri de bani.

  16. #5456 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    trollingul e ca iei codul, ii faci redeem si nu iti intra banii in joc. eu am patit asta acum. am si facut si o cerere (acum e in procesare). si asta nu e un caz izolat. e plin netul de userui care s-au plans de asta. codul l-am luat la pretul de store dar de pe game.co.uk.

    Ideea e ca daca iei un shark card, oricare, pana pe 15 dec, primesti bonus 100%. Adica pe langa 1,25 mil, inca 1,25 mil (in cazul meu) pe 16 dec. Nu iau in game currency, deloc, dar am fost tentat acum. ete ca s-ar putea sa nu iau nimic Dar nici ca mai iau de acum chiar daca imi vin toti banii.

  17. #5457 SP
    Member musat's Avatar
    Am aflat si eu azi de DigiZani. Ati folosit coduri de la ei ? Vreau doar coduri de bani nu si de nivel/outfituri/cars modate, etc. si doar pentru PC. Inca nu sunt lamurit cum functioneaza cele doar pentru bani, am vazut doar pentru cont cu bani si rank inclus.

  18. #5458 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Nu știu ce înțelegi tu prin "troling" dar cardurile de bani aduc un venit substanțial lui Rockstar. De asta tot scot update-uri cu tot felul de lucruri scumpe. Al meu copil mă inebuneste să îi iau "bani" pentru joc de fiecare dată când apare câte un update la joc. Și cred că din 60 milioane de cumpărători ale jocului câțiva tot o să cumpere și carduri de bani.
    Pe langa faptul ca se intampla sa platesti un produs pe care nu il mai primesti, R* ii taxeaza pe unii destul de scump pt. in game cash, in timp ce altii joaca pe conturi modate(transferate de pe ps3) fara sa primeasca ban.

  19. #5459 SP
    Member musat's Avatar
    Quote Originally Posted by BizZare View Post
    Pe langa faptul ca se intampla sa platesti un produs pe care nu il mai primesti, R* ii taxeaza pe unii destul de scump pt. in game cash, in timp ce altii joaca pe conturi modate(transferate de pe ps3) fara sa primeasca ban.
    Pai si asta inseamna "troling" din partea Rockstar? Ce spui tu acolo insemna ca este o forma de inselatorie (iti vinde ceva de care nu te poti folosi). Iar faptul ca exista conturi modate pe online este o scapare din partea Rockstar. Exact asta intrebam si eu mai sus despre firma Digizani, daca se poate folosi in mod "legal" deoarece nu vreau sa am conturile (al meu si al baiatului meu) banate prin folosirea codurilor de la ei.

  20. #5460 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnConstantine View Post
    trollingul e ca iei codul, ii faci redeem si nu iti intra banii in joc. eu am patit asta acum. am si facut si o cerere (acum e in procesare). si asta nu e un caz izolat. e plin netul de userui care s-au plans de asta. codul l-am luat la pretul de store dar de pe game.co.uk.

    Ideea e ca daca iei un shark card, oricare, pana pe 15 dec, primesti bonus 100%. Adica pe langa 1,25 mil, inca 1,25 mil (in cazul meu) pe 16 dec. Nu iau in game currency, deloc, dar am fost tentat acum. ete ca s-ar putea sa nu iau nimic Dar nici ca mai iau de acum chiar daca imi vin toti banii.
    Mi-au dat suma, dar am pierdut bonusul (motivul ptr care am luat shark card). Am pus un ticket cu poze cu transactia. Mi-au cerut un video in care sa arat unde e transactia in setarile consolei (psn account - wallet- transaction history) , si mi-au pus banii in joc (au zis ceva in genul "we have GIFTED you ..." ). A durat 3 zile (raspund noapte la noi, ca e zi la ei).

    Dar de acum nu mai beaaaauuuu....

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 273 of 282 FirstFirst ... 173 223 263 271 272 273 274 275 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts