Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 272 of 282 FirstFirst ... 172 222 262 270 271 272 273 274 ... LastLast
Results 5,421 to 5,440 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #5421 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Eu nu am putut sa.mi transfer caracterul de pe pc pe ps4...iar cei de la R* suport au spus ca aceasta functie este destinata transferurilor de caracter de pe old pe current gen.

  2. #5422 SP
    Member musat's Avatar
    Eu vreau sa transfer din PS4 in PC dar intrebarea este daca personajul din consola mai ramane dupa transfer sau se va muta cu totul (dispare din meniu). Daca este asa prefer sa fac un personaj nou in PC decat sa-l pierd din consola (ma joc mai mult pe PS4 decat pe PC).

  3. #5423 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Asta nu stiu sa-ti raspund.

  4. #5424 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    dupa ce am descarcat jocul din psstore o zi, acum cica se instaleaza - e la 14%, cred ca in 2 - 3 zile se si instaleaza...?

  5. #5425 SP
    Member iliedobre's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Eu vreau sa transfer din PS4 in PC dar intrebarea este daca personajul din consola mai ramane dupa transfer sau se va muta cu totul (dispare din meniu). Daca este asa prefer sa fac un personaj nou in PC decat sa-l pierd din consola (ma joc mai mult pe PS4 decat pe PC).
    Ramane si pe PS4.

  6. #5426 SP
    Member BatsBike's Avatar
    Quote Originally Posted by asatgmures View Post
    dupa ce am descarcat jocul din psstore o zi, acum cica se instaleaza - e la 14%, cred ca in 2 - 3 zile se si instaleaza...?
    trebuia sa faci download prin cablu bagat in consola, nu wireless .. instalarea, dureaza ceva ..

  7. #5427 SP
    Junior Member SYLENTm's Avatar
    Am o problema pe PS3, in timpul update-ului imi pica conexiunea si evident nu se completeaza dar jocul tot ruleaza (v1.06 daca nu ma insel), si din ce vad chiar si trofeele se updateaza. Au vreo importanta speciala update-urile de dupa 1.06 ?

  8. #5428 SP
    Member musat's Avatar
    Am intalnit pe unul/una pe online care avea langa nume si o stea cu un numar in ea (3). Ne-am impuscat reciproc (eu stand in Karuma blindata - deci cu pierderi din partea mea destul de mici in comparatie cu el) o perioada destul de lunga in comparatie cu cate gloante a incasat (avand si level 20) pana a disparut "steaua" de langa numele lui. Sa ascuns si cand a aparut din nou iar avea "steaua" aia langa nume (bine inteles ca iar parca era blindat). Stiti ce era cu "protectia - steaua" aia? Nu am reusit sa-l prind destul de mult intr-un schimb de focuri sa vad daca murea pana la urma.

  9. #5429 SP
    VIP Member asatgmures's Avatar
    2 jocuri

    (t):

  10. #5430 SP
    Member musat's Avatar
    Daca o sa reinstalez windowsul mai raman salvarile de single player? Cred ca cele de MP o sa ramana (caracterul online salvat). Stiu ca pe Steam se face asa ceva (raman salvarile in cloud pentru o reinstalare a jocului dar eu nu am versiunea steam, numai Rockstar Club). Daca nu mai raman salvarile in clud pentru personajele de SP pot sa copiez salvarile jocului si sa le pun dupa ce instalez din nou jocul?

  11. #5431 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Gasesti salvarile prin My Documents si le poti copia pe un stick.
    Insa dupa ce reinstalezi Win si jocul, trebuie sa joci misiunea de intro si apoi sa copiezi salvarile, altfel jocul ti le va rescrie.

  12. #5432 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Intreb si eu pentru ca probabil v-ati mai confruntat cu asemenea intrebari in ceea ce priveste jocul; merita sa iau GTA 5 pe PS4 daca il am deja pe PC? Ma refer in sensul cheaterilor, comoditatii si eventual, daca timpii de incarcare a jocului sunt mai mici decat ce e pe PC. Am 8gb ram si tot dureaza pana mi se incarca partea online. Sunt jucatori de PS4 mai multi decat pe PC pe partea online?

  13. #5433 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Online-ul e lent pe toate platformele, nici un SSD nu te ajuta, pur si simplu e lent. Cat despre cheateri, sigur nu gasesti niciunul pe PS4. De jucatori, stiu doar ca pe PS4 inca joaca multa lume, pe PC habar n-am.

  14. #5434 SP
    Member Darthstone's Avatar
    Da am observat ca nu are niciun efect faptul ca am mai multi rami si ca l-am mutat pe SSD. Pur si simplu e infernal loading screen. Nu stiu ce sa fac, as lua-o de la inceput pe PS4, mai ales ca e la reducere acum, insa nici pe PC nu am jucat foarte mult...

  15. #5435 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    In 60 de ore de online pe PC, am intalnit cheateri de maxim 5 ori. Nu e cea mai placuta situatie, insa partea buna e ca nici Rockstar nu lasa lucruri de genul asta sa se intample si dau ban permanent.

  16. #5436 SP
    Junior Member denisov's Avatar
    Add me denisovflorin

  17. #5437 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Quote Originally Posted by musat View Post
    Eu vreau sa transfer din PS4 in PC dar intrebarea este daca personajul din consola mai ramane dupa transfer sau se va muta cu totul (dispare din meniu). Daca este asa prefer sa fac un personaj nou in PC decat sa-l pierd din consola (ma joc mai mult pe PS4 decat pe PC).
    Stiu ca probabil ai aflat dar personajul ramane in PS4. Pe urma poti sa faci cu fiecare ce vrei, nu sunt legate "clonele" intre ele, adica daca faci progres cu personajul in PC asta nu se transfera in stats pe PS4. Fiecare cu treaba lui.

    Jocul single player nu se transfera. O iei de la capat pe PC.

  18. #5438 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Mai e cineva atent la crew-ul forumului in online? Am dat request invite si nimic.

  19. #5439 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Verifica-ti mail-ul/contul acum

  20. #5440 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Am si o problema la GTA 5 ps4, nu imi mai apar misiunile

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 272 of 282 FirstFirst ... 172 222 262 270 271 272 273 274 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 284 Last Post: 17-04-2024, 22:38
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts