Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 12 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 226

Thread: Timpul maxim petrecut in spatele controlerului

  1. #1 SP
    Member maniac360's Avatar

    Timpul maxim petrecut in spatele controlerului

    In principiu eu am o medie de vreo 2 ore de jucat pe zi, dar cateodata cand am timp si am un joc foarte bun o iau razna si nu ma mai dezlipesc de controler. Voi cat v-ati jucat cel mai mult odata? Va rog precizati consola, jocul si timpul.

    Eu:
    xbox360/gears of war 2/10 ore (bine ca n-o luat foc consola )
    ps3/uncharted/14 ore

    La mine sunt incluse si pauzele de tigara in timpii astia.

  2. #2 SP
    Senior Member huber's Avatar
    la mine cel mai mult a fost la resistance 2/4 ore de joc maxim. daca stau mai mult ma dor ochi.

  3. #3 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    eu am jucat vreo 4-5 ore odata din care 3 ore jumate au fost pe GTA IV.
    XBOX 360

  4. #4 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    12 ore cu pauze de tigara... inceput si terminat BF: Bad Company

    media... ummm.. de la 10-11 seara pana pe la 1,2,3,4,5,6 dimineata... deci nu pot face o medie

  5. #5 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    20 de ore.Gear of war weekendu trecut.Am terminat la Hardcore si 2 acte la Insane.


    In medie 4-5 ore pe zi.Acum mai putin ca mai am o teza la engleza si dupa o sa incep serios

  6. #6 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Vreo 4 ore cu Test Drive Unlimited.
    La Starcraft am record de 22 de ore + pauze de masa si pipilica.

    Cred ca la Street Fighter 4 o sa dobor recordul pt console.

  7. #7 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Dead Space - 8 ore sambata si 8 ore duminica.

  8. #8 SP
    Member maniac360's Avatar
    @Pastilutza & @Dj Mo:
    Eu desi mai am reprize din astea de 10 ore + nu am terminat niciodata un joc in ziua in care m-am apucat de el. Tot timpul imi las finalul pe a doua zi cand is cu "mintea proaspata"

    Am uitat de ps2/god of war 2/9 ore

  9. #9 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Singur asa ... e cam aiurea...Am uitat sa precizez ca l-am terminat Co-op

  10. #10 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Gears of War 2-4 ore
    Grand Theft Auto IV-8 ore

  11. #11 SP
    Junior Member ady27tdi's Avatar
    GTA IV - 5 ore
    Fifa 08 - 5 ore

  12. #12 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Probabil GTA IV (multi) cand am jucat cu Dumy si Axel pana la 8:30 dimineata incepand de la 10-11 seara. De asemenea reprize de CoD4 pana la 4-5 dimineata incepute poate mai devreme de 10 si Gears 2 (1 l-am jucat destul de putin in multi) pana pe la 3 .

  13. #13 SP
    is the man! trickz's Avatar
    GTA4 multiplayer @ ps3 mai bine de 24 de ore, doar cu pauze de toaleta si cartofi parjiti. Mai nou, COD4 split screen @ x360 cam 12 ore

  14. #14 SP
    Senior Member huber's Avatar
    Mika porti ochelari. eu nu port chiar daca as vrea sa imi fac o preche doar pentru cand sunt la pc sau pe console deoarce mai mult de 3-4 ore nu rezist incep sa ma usture ochii.

  15. #15 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Asa pateam si eu cand jucam pe CRT, dar am trecut pe LCD si e mai bine. Si eu port ochelari datorita consolelor/PC-ului (defect de familie ).

  16. #16 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Si eu de luni o sa am ochelari.Tot din cauza consolelor si a PC-ului.Asa zic ai mei dar la optica mi-au spus ca am un Astigmatism Miopic.Am citit pe net si este un defect al vederii ce apare la foarte multa lume.

  17. #17 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Eu port ochelari anti-reflex chiar in fata unui LCD, sunt o panarama si LCD-urile astea cu tot marketingu lor cu tot.
    Daca nu ii pun cand ma joc, deja dupa 30 min ma ia ameteala.
    Inainte nu am avut probleme dar nah, anii de gaming isi spun cuvantul.

  18. #18 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Da am purtat si eu Anti Reflex...practic de la aia am inceput..acum cativa ani...dar am vazut ca mi-au facut semn la nas.Acum la astia care mi i-am facut am pus si anti reflex...si mai multe chestii...m-au costat mai mult decat xboxu....

  19. #19 SP
    I Unlimited Bitza's Avatar
    Ochelaristilor....pana acu nu am probleme cu ochii,desii la mine in familie toti au ochelari.Vad perfect la 3 metrii sa citesc din carte.
    - God of War 2 @ PS2 8 ore pe normal cap coada cu tot cu admirat peretii si cautat furnici + bere-baie-bere-baie-smoke.
    - GTA San Andreas @ PS2 cca 11 ore duminica.
    - God of War Chains of Olympus @ PSP 10 ore easy+normal,incarcat psp-ul de 2 ori in aceeasi zi.Se tencuise jegu+transipartie pe el (de la slim se facute fat ).
    - Diablo II @ PC cred ca 14 ore.
    - Crysis Warhead (cred,am uitat) am 2 luni cred de cand joc in reprize de cate 20-30 minute,cand am timp de PC.

  20. #20 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    cel mai mult am stat cu prietena de vineri seara pana sambata dimineata "god of war" 12 ore jumate

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 12 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Traim in Romania si chiar ne ocupa tot timpul! By krOOm in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 8 Last Post: 27-04-2010, 12:54
  2. Replies: 19 Last Post: 11-03-2010, 19:15
  3. Costurile din spatele Uncharted 2 By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 23-10-2009, 03:11
  4. Ne-omul din spatele controllerului By ffocus in forum Console Club
    Replies: 28 Last Post: 16-01-2009, 22:09

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts