Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 121 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... LastLast
Results 241 to 260 of 2402

Thread: Mortal Kombat

  1. #241 SP
    Member Ares's Avatar
    mie mi se pare ciudat faptul ca raiden desi a aparut in trailerul de debut al jocului mk9 nu a mai aparut in nici un alt trailer, voua?

  2. #242 SP
    Member Mykayel's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    sau Onaga
    Onaga nu cred ca o sa apara pentru ca au anuntat ca vor folosi doar personaje din Mortal Kombat 1, 2 si 3 iar Reptile se transforma in Onaga abea in Deception.

  3. #243 SP
    Member Aquashark's Avatar
    exista alte MK-uri dupa 3? ah da, UMK3! cel mai reusit de altfel ca gameplay, dupa care s-a rupt filmul aproape definitiv. MK9 better deliver!

  4. #244 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Mortal Kombat: HD Arcade Kollection Is Confirmed | Gamemunition

    Mortal Kombat: HD Arcade Kollection was a rumored game pack which included three classic Mortal Kombat titles (Mortal Kombat, Mortal Kombat II and Ultimate Mortal Kombat 3). All three titles were to be remade in High Definition and there were even rumors of a playable demo of the new upcoming Mortal Kombat 2011.

    The title was considered a rumored project and gamers considered it to be cancelled. However, according to a freelance 3D artist the HD Arcade Kollection pack is a go. Patrick Delmastro has confirmed through his resume that he is working on the game. You can scroll down his resume to see the necessary information, it also mentions that the Arcade Kollection is going to be a PS3 exclusive only. That’s one more feather for Sony’s cap for the 2011 exclusivity war.

  5. #245 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    exista alte MK-uri dupa 3? ah da, UMK3! cel mai reusit de altfel ca gameplay, dupa care s-a rupt filmul aproape definitiv. MK9 better deliver!
    umk3 cel mai reusit mk

  6. #246 SP
    Member Aquashark's Avatar
    game informer scans with Goro & Jade
    Attached Images Attached Images mk9scan2.jpg mk9scan3.jpg mk9scan5.jpg

  7. #247 SP
    Member radu_robert98r's Avatar
    sonya

  8. #248 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Vai cum poate sa fie Shang Tsung stage

  9. #249 SP
    Member Ares's Avatar
    domnilor poate aberez dar sunt sigur ca majoritatea dorim editia de colectie si poate ne stragem mai multi si gasim o solutie sa avem jocul in ziua lansarii, ce ziceti?

    cele bune....

  10. #250 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Una din editiile de colectie, da. Poate chiar Tournament Edition

    Cam greu la noi in ziua lansarii...

  11. #251 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Si eu sunt pentru (consumul si legalizare ei) TE sau macar Collectors. Daca gaseste cineva o solutie o astept cu drag aici.

  12. #252 SP
    Member Ares's Avatar
    am intrebat la gameshop si astept cu nerabdare raspunsul , ma gandesc ca daca reusim sa ne strangem 20-30 poate merita ptr cineva efortul de a aduce jocul in ziua lansarii , in caz contrar o sa-l jucam dupa o saptamana (((((((


    sub sloganul "rumeinia iz mai cantrii" nu cred ca rezolvam ceva.

  13. #253 SP
    Member SwingShot's Avatar
    I'm in.

    Daca apare si nu il joc instant, fac implozie.

  14. #254 SP
    Senior Member siNcE's Avatar


    ---------- Post added 14-01-2011 at 08:22 PM ----------


  15. #255 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  16. #256 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by gizas4all View Post
    am intrebat la gameshop si astept cu nerabdare raspunsul , ma gandesc ca daca reusim sa ne strangem 20-30 poate merita ptr cineva efortul de a aduce jocul in ziua lansarii , in caz contrar o sa-l jucam dupa o saptamana (((((((


    sub sloganul "rumeinia iz mai cantrii" nu cred ca rezolvam ceva.
    Dude, sa anunti si tu aici daca baga GS Tournamentul pentru ca l-as cam lua. Daca nu, o sa iau standardul de pe ShopTo, iar stick-ul.. o sa apara dupa aceea pe eBay.

  17. #257 SP
    Member Ares's Avatar
    dupa un mic schimb de replici acesta este raspunsul gameshop. pe data de 25.01.2011 vor afisa pretul ptr editia de colectie , ca si pret informativ aprox. 90 euro.

    "Pentru niciun produs, niciodata, nu voi putea sa raspund ca va veni la timp pentru ca nu sunt Nostradamus

    Rotitele sunt puse in miscare - avem contract oficial (certitudine), avem produsul in lista(certitudine), am cerut cantitate(certitudine), ne vor trimite la timp (sper), il vom aduce si il vom trimite la timp (sper).

    Deci sunt 2 incertitudini in lant, in sensul ca asa ar trebui sa se intample dar pana nu ajunge la voi nu pot garanta acest lucru.

    Cred ca si eu daca intreb "veti lua salariul in ziua in care este anuntat peste 2 luni?" imi veti raspunde ca asa ar trebui, ca asa s-a intamplat pana acum, ca nu sunt motive sa nu se intample, dar nu putem baga mana in foc pana nu se vede in cont "

  18. #258 SP
    Senior Member siNcE's Avatar

  19. #259 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Exclusive Mortal Kombat gameplay - Eurogamer Videos | Eurogamer.net
    Chiar, n-am vazut/auzit nimic de Liu Kang pana acum

  20. #260 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by eagle-eye View Post
    Exclusive Mortal Kombat gameplay - Eurogamer Videos | Eurogamer.net
    Chiar, n-am vazut/auzit nimic de Liu Kang pana acum
    Chiar nu m-ar deranja acest lucru (daca nu ar aparea in acest MK). Dar cu siguaranta va fi si el acolo printre veterani.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 121 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 23 63 113 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mortal Kombat X (X1) By kent4nzw0w in forum Microsoft Xbox One
    Replies: 6 Last Post: 13-09-2015, 17:59
  2. Mortal kombat 9 - kombat pass By wasssu in forum Sony PlayStation 3
    Replies: 4 Last Post: 26-04-2012, 19:10
  3. Mortal Kombat 9 By 1milbankroll in forum Microsoft Xbox 360
    Replies: 1 Last Post: 27-03-2012, 14:00

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts