Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 180 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... LastLast
Results 2,001 to 2,020 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #2001 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Deci m-am pregatit .. mi-am luat chilotii de tabla si ciorapii roz bombon cu baterii ca sa dau bine la public.
    Papusha, te fac un dans ?

  2. #2002 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Aoleo .. tu n-ai fost la concursu de wii tennis organizat de TNT ? .. acolo sa vezi macel

    M -> Nu se poate .. ca sunt combinata cu domnu cu parpalac care vinde shaworma la specula de cand cu taxa pe fastfood. (PS: confirm ca n-are nimic pe sub parpalac decat shaworme)

  3. #2003 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Nu mai gandul ca mi l-as putea imagina pe darkie cu accesoriile de mai sus ma sperie

  4. #2004 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Salut, sunt destul de nou pe aici si vroiam sa intreb in ce constau aceste intalniri? Pe unde au loc? Este toata lumea binevenita? Am incercat sa deslusesc ceva din thread dar prea multe pagini de citit si pare ca s-a cam schimbat felul in care sunt organizate intrunirile. Asa ca, fill me in on the secret

  5. #2005 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Pana acum am incercat diferite locatii, ultimele au fost Davergo si Excalibur. Mai nou, Monky a gasit un local numit Nautilus (este printre niste stradute pe langa statia de metrou Timpuri Noi). Din ce am inteles de la Monky, vom continua sa facem intalnirile acolo deoarece nu sunt lautari, muzica nu este data tare si ne putem auzi. Localul si el este mare si putem incapea foarte multi, plus ca putem vorbi sa ni se aranjeze mesele cum vrem. De curand Monky a deschis un thread de donatii ca sa putem achizitiona un videoproiector si inca ceva accesorii pentru el ca sa putem sa organizam si cateva concursuri direct acolo. La intalnirile mari, organizam si tombole, concursuri de baut bere si multe altele. Este bine venita toata lumea.

  6. #2006 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Atata vreme cat sunteti consolisti, sunteti bine veniti ! La urma urmei, "scopul" intalnirilor este sa ne cunoastem mai bine, sa mancam bine, sa ne "simtem bine"

    P.S. Nu eu am gasit localul... ci Darkie. Si sincer de-abia astept sa luam proiectorul sa stabilim urmatoarea intalnire. Dar, mai avem un picut...

  7. #2007 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Atata vreme cat sunteti consolisti, sunteti bine veniti ! La urma urmei, "scopul" intalnirilor este sa ne cunoastem mai bine, sa mancam bine, sa ne "simtem bine"

    P.S. Nu eu am gasit localul... ci Darkie. Si sincer de-abia astept sa luam proiectorul sa stabilim urmatoarea intalnire. Dar, mai avem un picut...
    MonkY in caz ca nu cumpara nimeni Pure ti-l donez sa il dai si tu la o tombola ceva.Ca bani de donatii nu prea sunt momentan

  8. #2008 SP
    Junior Member v4sii's Avatar
    @Monky - pe cand urmatoarea intalnire?

  9. #2009 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by v4sii View Post
    @Monky - pe cand urmatoarea intalnire?
    http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post249535
    Intre timp asteptam si noi sponsori, salarii, alea alea. Grea luna Ianuarie...

  10. #2010 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Asteptam sa facem si loc dupa atata mancare de sarbatori La intalnirile CG se mananca extrem de bine

  11. #2011 SP
    Admin MonkY's Avatar
    trickz, cu ce lentila ai facut pozele de aici: http://www.consolegames.ro/forum/f60...tml#post237457 . Aparatul parca era un d200, dar lentilele nu-mi dau seama ce-ai folosit

  12. #2012 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nikon 50 1.4 si Sigma 18-125

  13. #2013 SP
    Member mariuck's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Atata vreme cat sunteti consolisti, sunteti bine veniti ! La urma urmei, "scopul" intalnirilor este sa ne cunoastem mai bine, sa mancam bine, sa ne "simtem bine"

    P.S. Nu eu am gasit localul... ci Darkie. Si sincer de-abia astept sa luam proiectorul sa stabilim urmatoarea intalnire. Dar, mai avem un picut...

    Mie imi place la Excalibur mancare buna ...... si lume bineinteles

  14. #2014 SP
    Member Dark Wadder's Avatar

    opinie

    La Excalibur nu am reusit sa ma aud cu oamenii din preajma mea . La Nautilius am fost doar noi si cred ca atmosfera a fost incredibila . Si nici putini n-am fost .

  15. #2015 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Nu facem urmatoare intalnire la MC?Asa ii luam pe aia cu reclama lor cu BigMac BigMac BigMac BigMac..lol

  16. #2016 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    no more excalibur

  17. #2017 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Am mai spus-o si o mai spun odata: de ce nu filmeaza nimeni o intalnire d-asta cap-coada sa vedem si noi ce ratam ? Poate asa se aduna si mai multi.

  18. #2018 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by Luigi View Post
    Am mai spus-o si o mai spun odata: de ce nu filmeaza nimeni o intalnire d-asta cap-coada sa vedem si noi ce ratam ? Poate asa se aduna si mai multi.
    Filmat > spatiu de stocare mare necesar, timp pierdut cu filmatul apoi cu montajul si uploadul.

  19. #2019 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Mi se pare ca a filmat dumy la intalnirea cu ocazia decernarii premiilor pt concursul de GoW2.

  20. #2020 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Imediat trece Ianuarie..Deci pe cand next meeting?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 101 of 180 FirstFirst ... 51 91 99 100 101 102 103 111 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 323 Last Post: 17-04-2024, 10:00
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts