Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 180 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast
Results 81 to 100 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #81 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh, nu toti ne permitem Snake. Fiecare dupa buget... doar ca ma simt un pic asa aiurea. Dar repet, considerati ca nu nici-un fel de limita, si sper sa se simta fiecare ok. See you there !

  2. #82 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    o sa vin si eu , imi pare rau ca nu m-am anuntat mai devreme dar nu stiam ce program am astazi , banuiesc ca se mai gaseste un scaun in plus

  3. #83 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    pentru tine muggs, ofer jumatate din al meu... te asteptam

  4. #84 SP
    Member darcangel's Avatar
    Hai, ca n-om muri daca dam 30 de lei pe ceva de mancat si de baut, iar daca e cum zice Dj Mo, atunci e ok. Ne vedem acolo si, rodarkone ai zis ca vii !

  5. #85 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Ziceam ca idee Mo ... am fost stiu despre ce e vorba plus ca eu stiu cam cat sa ma intind

  6. #86 SP
    Entertainment Analysis level's Avatar
    acu se vede dece are darkone bani d console

  7. #87 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    plus ca eu stiu cam cat sa ma intind
    Conform vorbei din popor "mare om - mare caracter" se-ntinde bine darkie

    level: stai linistit, ca sunt perioade si perioade. Mi-aduc aminte de niste discutii cu darkie despre "ce imprumuturi la banca am mai facut lately"

  8. #88 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Hehehe.... Daca e scump acolo, veniti la Cluj dragii mei, unde sunt locuri cu felia de paine 0.5 RON (si-ti aduce vreo 10-15 la 2 persone! )...

    Oricum, sunt locuri si locuri. Cand locuiam in Bucuresti, imi placea sa merg cel mai mult la restaurentul "LA MAMA" (cel mai bun calitate-pret (AKA preturi OK, portii URIASE! )), sau la Harley si pizzeriile din zona. Cand facea cinste sefu', numai la Doi Cocosi si Tratorria si Il CALCIO mergeam, insa noah.... Oricum important e sa va simtiti bine! Sper sa vad niste poze frumoase, cu niste oameni veseli si fericiti!

  9. #89 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    La Mama s-a stricat... era preferatul meu, dar acum mai bine ma lipsesc

  10. #90 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Am auzit si eu, pacat... imi placea sa merg iarna la LA MAMA pe terasa lor incalzita...

  11. #91 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu am ajuns deja acasa - pot sa spun ca a fost mai bine ca data trecuta (de fapt sper sa fie din ce in ce mai bine) -

    Vor veni si poze maine pentru ca acum sunt prae obosit si maine am servici la 08:00 ...

    PS: de fapt azi .. ca e dupa ora 00:00

  12. #92 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Am ajuns si eu acum (ah ce bine e sa alergi noaptea cu masina... ce free e pe strada). La dus am facut o ora, la intoarcere, 15 mins or so.

    Super baieti consolistii... urasc ca nu am putut sa-i am pe toti mai aproape (a naibii masa lunga)... Dar deh, multi oameni suntem, vad ca la fiecare intalnire din ce in ce mai multi. Data viitoare cred ca inchiriem ca la nunta

    Din pacate/fericire, din cauza la ce s-a intamplat la final, probabil (mai mult ca sigur) ca nu vom mai merge niciodata la Terasa Actorilor. Niciodata nu mi s-a mai spus verde in fata ca nu e spaga indeajuns de mare (wth ?!?).

    Dar in fine... important e ca tot la intalnire am reusit sa mai dam 8 jocuri ca premii si un Action Figure. Fericitii castigatori sa se anunte aici, ca sa avem lista pt. Ubisoft

    Next time, sa stabilim din timp cum si unde mergem...

  13. #93 SP
    Member darcangel's Avatar
    Buna dimineata tuturor celor care nu au somn. A fost o intalnire de pomina ! Toti userii, mai vechi sau mai noi au intrecut toate asteptarile (ale mele ,cel putin); au fost de milioane. Atentie, "level" la ce am vorbit !. Cat despre local: de fitze , cu pretentii si la propriu si la figurat, dar nejustificate si cu ospatari nesimtiti; de acord cu MonkY, nu mai mergem acolo. Asteptam impresii, dar si foto de la cei care au avut aparat (hi, hi, hi,). Salutare la toti !
    PS: am castigat, prin cedarea dreptului de folosinta (oricum eu nu castig niciodata nimic) de la Dj Mo un joc de PS2: Star Trek Encounters.

  14. #94 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Monky,in cazul in care ati luat si masa acolo unde ati fost e tot posibilul ca acea spaga sa se fi cerut pentru bucatarie.Normal se cere decat la mesele de cel putin 20-30 de persoane in sus si care au avut un meniu ceva mai greut,pentru a se da bucatarilor la sfarsitul programului cateva zeci de lei pentru efortul depus.Ti-o spun din experienta pentru ca am lucrat pe la cateva restaurante si cam asa se procedeaza prin Ploiesti,in Bucuresti e posibil sa fie pretentii la spaga mai mare pentru mai putini consumatori .In schimb,daca ati consumat mai mult bauturi si putina mancare...clar ospatarii au fost nesimititi si au vrut sa profite de situatie.
    Peste cateva ore asteptam pozele de la intrunire sa vedem ce a iesit

  15. #95 SP
    Admin MonkY's Avatar
    O sa ma certati, dar am facut cea mai mare tampenie din viata mea... La plecare am luat bateria de rezerva pentru G9 din incarcator, sa fiu sigur ca am 100%. Din pacate, scumpa mea iubita a uitat sa-mi mentioneze ca incarcatorul nu mai era in priza de ceva timp

    Asa ca eu cred ca am reusit sa fac 2-3 poze si-a murit... A facut darkie cateva cu super mega scula lui. Eu probabil voi fi in "Ceata - Partea a II-a"

  16. #96 SP
    Member darcangel's Avatar
    Pt. GeOKeR: da, sigur a fost un efort pt. bucatari; s-au mancat 5 pizza, o friptura si trei salate intr-un local cu peste 1000 de locuri - asa spune ghidul lor.

  17. #97 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Mdea - chestia cu spaga e specific romaneasca, in italia nu se lasa spaga DELOC - si nu era nimeni suparat - adica daca platesti 7 RON / 1 suc de 250 ml (adica de vreo 3-4 ori pretul real .. pai sa ii dea dracu patronu ala bani mai multi la salariu) io sincer daca imi zicea ca e prea mica spaga nu-i mai lasam deloc. Oricum din cate am stat eu nici nu s-a facut super consumatie - adica ... io zic ca a fost toata masa de vreo 21 persoane (sper ca n-am uitat pe nimeni) cam 1000 RON. (ma rog de cand am venit io si pana cand am plecat - nu stiu ce s-a mancat inainte si dupa ce am plecat) - dar mai mult de 3-4 pizza / 2-3 salati si 3 inghetate nu s-au mancat cat am stat io acolo ... ma rog si de baut coktailurile mele/ 4 sticle de vin / cateva sucuri / cateva beri si niste apa plata.

  18. #98 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Atunci clar a fost vina ospatarilor....Ca sa iti ia spaga pentru cel putin 30 de persoane,trebuie sa aveti un meniu destul de "barosan".Acu asta e,data viitoare poate va fi si mai bine cu o locatie atent aleasa .Oricum de ospatari dastia...e posibil sa mai dati pe viitor pentru ca multi sunt asa,foarte imprevizibili si cred ca au mereu un "as in maneca" pentru clienti.Daca tot consumati mai mult pizza si bauturi,ar fi bine sa cautati o pizzerie calumea si nu cred ca vor mai fi astfel de surprize neplacute.Acu lasam deoparte discutiile cu aluzie culinara si asteptam sa apara pozele ale

  19. #99 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Din pacate pozele au iesit super naspa - din cauza ca n-au fost facute decat de mine cu telefonu ... asa ca nu ma injurati - atata poate sarmanu meu de telefon
    Attached Images Attached Images dsc00377.jpg dsc00378.jpg dsc00379.jpg dsc00380.jpg dsc00381.jpg dsc00382.jpg dsc00383.jpg dsc00385.jpg dsc00388.jpg dsc00389.jpg

  20. #100 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    si setul 2 ... ma rog eu sunt nemultumit de calitate - insa pentru cei care vor sa-si faca o idee despre ce s-a intamplat ... (din pacate si de data asta din poze lipsesc hostile + the better half - pentru ca au venit mai tarziu .. si eu am fost prea ametit - si nu de la alcool - si am uitat sa ii trag in "imagini" )

    sper ca o sa treceti cu vederea - kilogramele de blur, ochii rosii si milioanele de imperfectiuni ale "imaginilor" (pentru ca numa poze nu sunt astea) si o sa intelegeti ca a fost o atmosfera DESTINSA SI PLACUTA.
    Attached Images Attached Images dsc00392.jpg dsc00393.jpg dsc00394.jpg dsc00395.jpg dsc00396.jpg dsc00397.jpg dsc00398.jpg dsc00399.jpg dsc00400.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 5 of 180 FirstFirst ... 3 4 5 6 7 15 55 105 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 323 Last Post: 17-04-2024, 10:00
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts