Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 180 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast
Results 1,001 to 1,020 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #1001 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Nimic nu se compara cu o camera plina de nebuni galagiosi care alearga cu lancerele unul dupa altul

  2. #1002 SP
    Member winkus's Avatar
    Asa-i, un lan party ar fi cool.

  3. #1003 SP
    Member alalalt's Avatar
    Spatiul se poate inchiria undeva. Punem mana de la mana si iesim ieftin. Cel mai bine ar fi undeva la o cabana/pensiune, sa putem si dormi. Asta binenteles, cand se mai incalzeste afara.

  4. #1004 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Intr-adevar, nimic nu se compara cu un gratar cu lancere

  5. #1005 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    La un lan party e alta viata! Io stiu de la fratemiu cand eram mai mic si a organizat cateva lanuri de cs in casa la noi. Pff ce caterinca, ce panarama, ce distractie!(frumoase vremuri au fost) Mai tragi si un gratarel(daca ai unde) o berica, mai o barfa etc.
    Imaginati-va : Una e sa il injuri pe Mo prin microfon pe live, cand iti frige un head-shot in GeoW2 si alta e sa te vada toata lumea cum iti vine sa te dai cu capu de monitor si sa te tarasti pe jos = PRICELESS!!! - pentru restu exista MS Points lol

  6. #1006 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Avand in vedere ca mi s-a facut doi de vor propun o intalnire pe 7 februarie - loc de intalnire - ramane sa il stabilim impreuna

    PS: daca aveti chef de niste pizza - ceva de genul sherifs de la diham sau cel de la unirii sau am gasit si un loc in zona stadionul national lia manliu, intersectia diham - se numeste pizzeria diham, dar are tot felul de mancaruri - este spatios, are si etaj .. se poate face rezervare

  7. #1007 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bring it on ! Chiar mi-era dor de ceva mai "putin organizat". Adicatalea, sper ca nu mai luam masa de 40 de persoane, ca la nunta... cu meniu, etc... So, pe mine si Cris puteti conta

  8. #1008 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    vin si eu... singur, dar cred ca v-ati obisnuit deja

  9. #1009 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Una e sa il injuri pe Mo prin microfon pe live, cand iti frige un head-shot in GeoW2 si alta e sa te vada toata lumea cum iti vine sa te dai cu capu de monitor si sa te tarasti pe jos = PRICELESS!!! - pentru restu exista MS Points lol
    Buna, buna asta

  10. #1010 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    count me in

  11. #1011 SP
    is the man! trickz's Avatar
    vin si eu... orice ar fi!

  12. #1012 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    dark, ca sa fiu sigur ca am inteles, intersectia aia de la diham e aia cu shaormeria pe un colt si spitalul pe celalalt? daca da, atunci eu merg de obicei la un local acolo in intersectie (sunt mai multe unul dupa celalalt). e decorat asa mai ciudat pentru unii (art deco) si sunt preturile (si bauturile) excelente gen freshu 6 lei, cafea cu diverse alcoale in ea 9lei, plus alte cocktailuri cu si fara alcool (cu preturi intre 7 si 12lei). din pacate nu au haleala, insa la capitolul bauturi (si preturi) stau bine de tot. tot din pacate nu stiu daca poate acomoda mai multe persoane pentru ca sunt multe mese intr-un loc oarecum strimt si sunt puse in paralel, insa cred ca si restul localurilor din zona au preturi decente (mai de criza..asa...ca tot e la moda).

    PS asta e ca semnul ala rutier de pe linga parcul carol parca cu stinga spital si dreapta cimitir

    PPS da, cred ca o stiu...linga ea mai este si un local cu lampioane chinezesti. nu am mincat niciodata acolo insa sunt deschis la noi provocari.

    PPPS alternativ putem merge la un chinese bun de tot la dristor daca vreti ceva misto. am fost acolo inainte de sarbatori (cu cineva care a stat mai multi ani prin china si care a cam batut toate restaurantele de profil de pe la noi) si sunt intr-adevar tari de tot. bucatarul lor e ceva de genul Stig din Top Gear. nimeni nu-l vede dar toti chelnerii il striga Scaraotchi. aaaa...si circotasii zvonesc ca e turc dar de fapt se pare e chinez dupa cit de misto e mincarea...but well, no one really knows.

  13. #1013 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    exact aia este - pizzeria de care vorbesc este exact vis-a-vis de o biserica ... pe coltul respectiv mai este sherifs si un cazino.

  14. #1014 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Foarte buna zona Dristor La o statie de autobuz de mine. Vin si eu ca mi-e dor de voi

    ps: asta daca ma mai acceptati ?

  15. #1015 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nu te primim fara qweqwe, cu tot cu bacul lui

  16. #1016 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Bine bine il iau si pe el Daca insisti, dar il suporti tu toata intalnirea )

  17. #1017 SP
    Member darcangel's Avatar
    Salut, daca e vorba de Mignon Bistro, ii cunosc si putem aranja ceva; oricum si oriunde, sunt cu voi.

  18. #1018 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Buna seara. Sunt nou pe forum si vreau sa va salut pe toti! Saptamana viitoare o sa intru in posesia unui Xbox 360 Elite. Toate bune!

  19. #1019 SP
    Member alalalt's Avatar
    Bine ai venit printre noi man
    Nickul tau imi aduce aminte de mafia.. bloody good game :X

  20. #1020 SP
    Junior Member Sali3ri's Avatar
    Quote Originally Posted by alalalt View Post
    Bine ai venit printre noi man
    Nickul tau imi aduce aminte de mafia.. bloody good game :X
    Salut. De acolo e inspirat. Asteptam Mafia 2 anul acesta. Bafta.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 51 of 180 FirstFirst ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 322 Last Post: 12-04-2024, 11:48
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts