Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 180 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast
Results 1,041 to 1,060 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #1041 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Crezi ca facem prostii si nu sunt acceptati minorii ? Daca esti cuminte si ai cardul la tine, esti binevenit (glumeam la partea cu cardul, poti veni si cu cash ).
    Nu ii zice de partea cu dansul pe masa... e ritualul de initiere al celor noi... sa nu afle ca nu ne mai distram. Ouuuups, am zis cu voce tare?

  2. #1042 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Ce se intamplase cu RonanN1 ???....

  3. #1043 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Neata... imi cer scuze ca raspund mai greu, dar ieri m-am chinuit vreo 8 ore cu o retea degeaba... era problema de la provider cum am spus din start dar cum "baietii" care dau internet cred ca toata lumea este incuiata, m-au lasat sa imi bat capul si abia seara dupa al 7-lea telefon pe care l-am dat la ei, au realizat ca "cineva" (cred ca un pitic) a modificat MTU-ul.... bun, hai ca v-am plictisit destul, sa trecem la treburi serioase.

    Se pare ca week-end-ul asta este pierdut si nu reusim sa ne vedem, asa ca propun o intalnire pentru sambata viitoare undeva pe la orele 18, locul ramanand sa il caut si sa fac o rezervare

    @Pr3dator... care este sensul intrebarii pe threadul asta?

  4. #1044 SP
    Banned Pr3dator39's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    @Pr3dator... care este sensul intrebarii pe threadul asta?
    Vroiam sa stiu ce s-a intamplat de nu a mai fost o vreme pe forum

  5. #1045 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    �ți dau PM imediat. Hai să nu schimbăm subiectul topicului

  6. #1046 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    damn, sambata.. Valentine's day astea... eu as sta d dimineata pana seara cu voi la beri si pizze dar ramane de vazut cum impartim macar o particica din zi

    P.S. oare nu vor fi toate localurile impanzite de indragostiti?

  7. #1047 SP
    raf
    Member raf's Avatar
    next time sper sa ajung si eu ca de 2 ani vreau a vin la o intalnire cu "baetasii"

  8. #1048 SP
    Junior Member Vladutz20's Avatar
    Mai facem si noi in viata asta un console meeting sa-i barfim pe sony si pe istrategie care este sadic ?

  9. #1049 SP
    Admin MonkY's Avatar
    14 Martie 2009 (Sambata), ora 18:00, cum suna ? Sunt 2-3 saptamani pana atunci... o sa ne ia cam o saptamana sa ne hotaram unde, o saptamana sa facem lista... Sariti cu propuneri pt. meeting place, and i'll be there

  10. #1050 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    daca ar fi cu o saptamana mai tirziu am putea chiar sarbatori 2 ani de PS3 in Romania (23 martie 2007) asa cum am facut anul trecut (PlayStation Party) cind am fost putini dar a fost fff frumos.

  11. #1051 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Great, atunci 21 Martie 2009 (Sambata) ora 18:00 it is ! Si nu, nu e doar pentru cei cu PS3...

  12. #1052 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Curtea Berarilor?

  13. #1053 SP
    Junior Member Vladutz20's Avatar
    Pizza Maxx (boala mea) sau Pub 18?

  14. #1054 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    Valea Regilor..e in centru,e spatios,nu este scump,putem sa bem bere la metru,sa fumam narghilea..nu este galagios sa urlam unii la altii pt ca e muzica prea tare...ar fi fun

  15. #1055 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    In Valea Regilor e intotdeauna fum, aerisirea aia nu e buna deloc, unii dintre noi nu suntem fumatori (nici de narghilea).
    Am fost acum 1 saptamana, 2 zile am lasat hainele pe balcon la aerisit ca sa se duca mirosul.

  16. #1056 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    Quote Originally Posted by Wargasm View Post
    Curtea Berarilor?
    pentru mine asta cade din prima datorita scaunelor extrem de....discriminatorii.

    ref Valea Regilor si eu stiu ca e mult fum acolo (iar intre timp am renuntat la fumat)

  17. #1057 SP
    Junior Member azraelle's Avatar
    Ciudat! Niciodata nu mi s-a parut a fi un aer greu in Valea Regilor, ci doar foarte parfumat! ..Ce ziceti de: Caru cu bere ?


  18. #1058 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    super...dar tre rezervata masa intr-o zona in care nu urla muzica...la etaj ar fi o idee sau jos in crama (cred ca jos in crama e cel mai liniste).

  19. #1059 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    pentru mine asta cade din prima datorita scaunelor extrem de....discriminatorii.
    Adica?

  20. #1060 SP
    Junior Member Vladutz20's Avatar
    Totusi de ce nu mergem undeva unde putem sa si mancam cum trebuie (altii vin dupa operatie la intestine si nu pot bea )

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 53 of 180 FirstFirst ... 3 43 51 52 53 54 55 63 103 153 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 323 Last Post: 17-04-2024, 10:00
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts