Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 58 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 ... LastLast
Results 941 to 960 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #941 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    Mafia II - PS3 gets first Patch

    Just in time for release today by Mafia II, is already the first patch (v1.01) in the starting blocks. This is loaded when first starting the game automatically.

    What does the 17MB update is small, is still unknown. Perhaps it is the implementation of the exclusive DLC's "The Betrayal of Jimmy", which accompanies the Collectors Edition or can be purchased for € 7.99 in the PlayStation Store.

  2. #942 SP
    Junior Member bogdanteo's Avatar
    a ajuns si la mine acum 10 minute

  3. #943 SP
    Member Hazer's Avatar
    Damn! Numai mie nu mi-a venit .

  4. #944 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    de unde ati comandat jocul ?

  5. #945 SP
    Member Hazer's Avatar
    GameShop.ro

  6. #946 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    inseamna ca sigur iti vine azi

  7. #947 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by Killswitch View Post

  8. #948 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Și-a luat unul din prietenii mei stresanți ediția de colecție - pot spune că artbook-ul (retro ads) și spatele hărții (retro ads) merită tuti money

    ...sper să le găsesc pe ebay pe la sf�rșitul anului de cumpărat - I LOVE THEM! (the ads I mean).

  9. #949 SP
    Junior Member JohnnRO's Avatar
    Salutare,
    azi am terminat MafiaII merita toti banii

  10. #950 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am varianta de Xbox 360. Pe carticica din interiorul carcasei este reclama cu DLC-ul "The Betrayal of Jimmy coming soon". Concluzia: DLC-ul este doar "time exclusive" pentru PS3.

    ---------- Post added 27-08-2010 at 04:30 PM ----------

    Quote Originally Posted by JohnnRO View Post
    Salutare,
    azi am terminat MafiaII merita toti banii
    Daca marele paharnic Nelu Vlad imi permite, ce versiune ati terminat dle. Johnny be good?

  11. #951 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Am varianta de Xbox 360. Pe carticica din interiorul carcasei este reclama cu DLC-ul "The Betrayal of Jimmy coming soon". Concluzia: DLC-ul este doar "time exclusive" pentru PS3.[COLOR="Silver"]
    you betrayed us , ce sa faci... daca toata lumea vrea iarba...

    eu mai astept sa se ieftineasca, nu merita 180 ron... adica sa fim seriosi un joc fara iarba la pretul asta, e strigator la cer! in plus inca nu am terminat RDR

  12. #952 SP
    Member NicoDiac's Avatar
    Cred ca multi asteapta sa se mai ieftineasca sau sa il cumpere sh...printre care si eu

  13. #953 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by JohnnRO View Post
    Salutare,
    azi am terminat MafiaII merita toti banii
    Are o zi de la lansare, l-ai primit �naintea tuturor și ai butonat la el non-stop? Sau cum ai reușit să-l termini deja?

  14. #954 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    S-a lansat la ora 2 dimineata. Jocul nu are mai mult de 9-10 ore. Si eu l-am terminat, dupa ce am facut pre-load pe Steam.

  15. #955 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Pe carticica din interiorul carcasei este reclama cu DLC-ul "The Betrayal of Jimmy coming soon". Concluzia: DLC-ul este doar "time exclusive" pentru PS3.
    Nu cumva este vorba de Jimmy's Vendetta? Ca si la PS3 este acea reclama pe spatele manualului.

  16. #956 SP
    Banned FormableTube's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    eu mai astept sa se ieftineasca, nu merita 180 ron... adica sa fim seriosi un joc fara iarba la pretul asta, e strigator la cer! in plus inca nu am terminat RDR
    Cineva cu capul pe umeri.

  17. #957 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    you betrayed us , ce sa faci... daca toata lumea vrea iarba...

    eu mai astept sa se ieftineasca, nu merita 180 ron... adica sa fim seriosi un joc fara iarba la pretul asta, e strigator la cer! in plus inca nu am terminat RDR

    L-as fi jucat ingretosat pe PS3, deci.... Mai mult ma deranja paltonul ala nenorocit decat iarba lol

    Renegade suna-ma in pana mea sa imi zici de palton si iarba! Ai uitat mai nevolnicule?

    ---------- Post added 27-08-2010 at 07:15 PM ----------

    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Nu cumva este vorba de Jimmy's Vendetta? Ca si la PS3 este acea reclama pe spatele manualului.
    Mea culpa draga ai dreptate as always. M-am grabit si am crezut ca e vorba de acelasi DLC...

  18. #958 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    you betrayed us , ce sa faci... daca toata lumea vrea iarba...

    eu mai astept sa se ieftineasca, nu merita 180 ron... adica sa fim seriosi un joc fara iarba la pretul asta, e strigator la cer! in plus inca nu am terminat RDR
    joc cu 180 ron si iarba inclusa... wow man that's heaven !!! de unde-ti cumperi jocurile?

  19. #959 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    169.92. Pe PS3 ninge?

  20. #960 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    OK a trebuit sa ma opresc din joc si sa va scriu: versiunea FINALA a jocului, cel putin pe Xbox 360 arata fenomenal si nu prea are legatura cu mizeria aceea de demo - jaggies aproape inexistenti, fara pic de screen-tearing(cel putin pana acum) si per total mi se pare ca arata mult mai finisat. Cineva care joaca versiunea de 360 originala rog sa confirme/infirme parerile mele.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 58 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts