Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Results 1 to 18 of 18

Thread: Thread dedicat celor care vor sa joace FIFA intr-un cadru organizat

  1. #1 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

    Thread dedicat celor care vor sa joace FIFA intr-un cadru organizat

    Ok, pe sistemul http://www.consolegames.ro/forum/f60...ahar-de-vorba/ vin si eu cu o propunere, la sugestia lui @ovidiu. vreti sa ne intalnim cu totii intr-un local si sa jucam fifa fara sa ne opreasca cineva? am vorbit deja cu un propietar de club/cafenea/bar si mi-a zis ca ne lasa sa ne desfasuram in weekend doar intre 1-5 ziua, ca seara sunt clienti. inchiriatul nu costa nimic, doar sa consumam si noi: o cafea, un suc, o bere depinde ce prefera fiecare. o sa fie foarte fun ca vom organiza mini campionate and all that stuff, bineinteles fara premii. ma gandeam sa incepem chiar de sambata/duminica asta, acum sa vedem cati doresc acest lucru si pe urma putem vorbii despre detalii. clubul/cafeneaua/bar se numeste "Absinth Club" . va rog frumos sa va inscrieti pe lista, cei care doresc sa participe

    1. Andrewqp
    2.

    PS: am uitat, PS3

  2. #2 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Buna initiativa Andrew . Daca o sa am timp liber , va voi insoti si eu .

  3. #3 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    thx @christen, dar observ ca ceilalti membri cu care am vorbit despre organizarea unei intalniri de fifa nu dau niciun semn de viata , insa nu voi da nume, bineee unul, hai @ovidiu nu mai esti interesat

  4. #4 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Bineinteles ca sunt interesat , doar ca weekend-ul asta am o nunta sambata ... Daca s-ar tine duminica ... m-as baga .

  5. #5 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Bineinteles ca sunt interesat , doar ca weekend-ul asta am o nunta sambata ... Daca s-ar tine duminica ... m-as baga .
    pai eu ti-am zis ca detaliile despre data, ora bla bla se pot stabili si mai tarziu, ce am scris acolo a fost doar o sugestie din partea mea. in primul rand trebuie sa vedem cine e interesat, adica sa se puna pe lista si pe urma vom stabili de comun acord o data.

  6. #6 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Dupa ce apare Fifa 11 si o sa ma reapuc si eu de el poate vin si eu. Sper doar sa vina si oameni mai putin talentati ca sa nu ma fac de ras lol Anyway, localul de la Foisor sounds good

  7. #7 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Ma bag si eu. Joc Fifa pe Xbox 360, insa schema de control pe PS3 e aceiasi, nu o sa am probleme. Pot doar in weekend-uri.

  8. #8 SP
    Member freezy's Avatar
    Nu ma injurati ca va intreb, stiu ca este un thread dedicat fanilor FIFA, acelasi lucru dar cu PES nu v-ar interesa?

  9. #9 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    @freezy nu te injuram, nu suntem pe stadion. la urmatoarele intalniri de ce nu, momentan sa vedem cum se desfasoara prima intalnire de acest gen. nu vrem sa ne complicam prea mult asa repede.

  10. #10 SP
    Member freezy's Avatar
    @AndRewqp, am inteles, in caz ca se pune in aplicare va onorez cu prezenta. Pana atunci va urez distractie placuta, multe goluri si cel mai bun sa castige.

  11. #11 SP
    Junior Member JohnnRO's Avatar
    Salutare,
    sunt si eu interesat

  12. #12 SP
    Diesel k1du's Avatar
    I'm in!

  13. #13 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    so pana acum suntem
    1. andrewqp
    2. GS0Ls
    3. JohnnRO
    4. k1du
    5. ovidiu
    6. Christien

    daca nu suntem destui o sa mai chem si eu niste prieteni.

  14. #14 SP
    Banned Venom's Avatar
    1. Venom interesat este.
    2. De la FIFA 2011.
    3. Acum, da-ne exemple de preturi. Ca daca dau 8 lei pe un Ursus..., sa nu se astepte la consumatie. La preturi decente vom presta, ca doar n-om muri de sete pe acolo.
    4. Nu vreau sa visez frumos, dar poate fi cheagul formarii unei comunitati de FIFA PS3 (competitii oficiale cum se desfasoara in alte tari...!?).

  15. #15 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    1. Andrewqp e fericit ca @Venom e interesat.
    2. hai si la 2010
    3. sunt foate bune, un suc 5 ron, o bere la fel, 3 shoturi de absinth 18 ron, cafea 6 ron etc. daca vreti putem da comanda si la pizza, vine in 10 minute
    4. comunitati de FIFA ps3 sure, competitii oficiale nu stiu, dar eu zic ca cele organizate de CG.ro sunt destul de oficiale pe plan intern, suntem printre putinii care oferim si premii.

  16. #16 SP
    Senior Member tray's Avatar
    sunt si eu interesant in principiu

  17. #17 SP
    ocy
    Junior Member ocy's Avatar
    Si eu,numai sa hotarati o data si o locatie.

  18. #18 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    duminica la 2 e ok? ce ziceti? aduc eu consola si cablurile aferente, dar va rog sa mai aduceti inca 3 DS3. am decat fifa10, daca vrea cineva sa aduca wc e invitatul meu. acum sa incepem o lista, cine vrea sa vina sa se inscrie pe lista. daca nu suntem cel putin 5-6 o lasam pe alta data.

    1. AndRewqp
    2.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Replies: 43 Last Post: 16-09-2014, 16:07
  2. Replies: 37 Last Post: 06-10-2013, 18:57
  3. Concurs FIFA 2011 organizat de Flanco By Zombozo in forum Console News
    Replies: 15 Last Post: 28-01-2011, 20:01
  4. Replies: 1 Last Post: 27-01-2009, 13:12

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts