Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 210

Thread: Batman: Arkham Asylum

  1. #1 SP
    Member weriwulf's Avatar

    Batman: Arkham Asylum

    Batman, super-eroul nostru nocturn creat de DC comics urmeaza sa acopere cu pelerina sa a 2-a oara consola Sony PS3, prima data fiind cu jocul Lego Batman. Acest joc este realizat de Rocksteady Studios si are ca publisher firma Eidos Interactive. Va folosi Unreal Engine 3.0 si o sa ne incalzeasca privirile candva prin 2009. Sper din suflet ca jocul sa fie reusit. Voi atasa mai jos cateva screenshot-uri (CG special) si teaser trailer-ul (postat si de prietenul nostru istrategie, daca nu ma insel, asa ca ii multumim lui pentru trailer):

    IGN Video: Batman: Arkham Asylum Xbox 360 Trailer - Teaser
    Attached Images Attached Images batman-aa-cg-1-copy.jpg batman-aa-2.jpg batman-aa-3.jpg batman-aa-4.jpg batman-aa-5.jpg

  2. #2 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Sper sa fie un joc bun,dar nu stiu ce sa zic deobicei jocurile bazate pe licentele DC sau Marvel sunt jocuri slabe

  3. #3 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Atat timp cat nu e facut dupa film are potential.

  4. #4 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    O sa fie ceva de capul lui zic eu, avand in vedere ca e in development deja, de obicei jocurile cu eroi cunoscuti sunt facute in 4-5 luni pentru a coincide cu data de lansare a filmelor.

  5. #5 SP
    Member slabunator's Avatar
    spdey web of shdows nu e dupa film fct si nu se poate zice ca e mult superior lui spiderman 3 the game

  6. #6 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    No matter what, I'm buying this game. Batman a fost si va fi in continuare eroul meu favorit.

  7. #7 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    E posibil sa se lanseze mai tarziu
    PS3center.net - Story: Batman: Arkham Asylum Delayed?

  8. #8 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar

  9. #9 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  10. #10 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    Nu mi se pare asa fenomenal jocu asta,wolverine pare mai ok.

  11. #11 SP
    Senior Member erik95's Avatar

  12. #12 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Joker exclusive to PS3 for good - Wonderwallweb.com este un must-buy pentru mine, mai ales dupa ce am jucat demo-ul :X

  13. #13 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Asta inseamna ca e PS3 exclusive?

  14. #14 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    Joker exclusive to PS3 for good - Wonderwallweb.com este un must-buy pentru mine, mai ales dupa ce am jucat demo-ul :X
    WTF? A aparut demo ?

  15. #15 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    nu stiu daca a aparut demo pe PSN sau Xbox live, dar l-am jucat la un Gamestop din state. Aveau un ps3 cu cateva demo-uri, printre care si Batman. L-am jucat in jur de 15 minute si a fost super, mi-a placut foarte mult gameplayul .
    @Walkman doar personajul joker este exclusiv PS3, nu si jocul .

  16. #16 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    a aparut un review foarte promitator


    Games Master UK - 96

    Arkham Asylum is a game with the power to utterly captivate you and can stand proudly alongside modern classics such as "Resident Evil 4", "Gears of War," and "BioShock"...Simply put, Batman: Arkham Asylum is a masterpiece. [Sept 2009, p.66]
    Batman: Arkham Asylum (xbox360) reviews at Metacritic.com

  17. #17 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Se vorbeste ca Eidos a incercat sa dea bani si copii a jocului pentru revistele care fac un review de peste 90 si pun jocul pe coperta. Iar Games Master il are pe coperta...

  18. #18 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Se vorbeste ca Eidos a incercat sa dea bani si copii a jocului pentru revistele care fac un review de peste 90 si pun jocul pe coperta. Iar Games Master il are pe coperta...
    in cazu in care nu ai stiut pana acum, toti producatorii/publisherii platesc pentru review-uri. Si mai mult de atat revieweri abia asteapta sa primeasca banii.
    E ca si la wrestling, toti stim ca joaca teatru, dar ne place si nu vorbim despre asta

  19. #19 SP
    Member Vami's Avatar
    Foarte frumos spus nameless.
    Pentru mine este 1st day buy . Big Batman fan here.

  20. #20 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    VG247 Blog Archive Batman: Arkham Asylum demo news coming this Friday

    ---------- Post added at 08:38 PM ---------- Previous post was at 07:05 PM ----------

    Batman: Arkham Asylum demo emerges from shadows Aug. 7

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 11 1 2 3 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts