Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 498 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast
Results 1,981 to 2,000 of 9953

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1981 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    @Wintzy: You lucky son of a bi*ch . Bravo, norocosule , cred ca daca eram in locul tau ma mai uitam si dupa alte oferte .

    Legat de pachetul la 350: Din ce-am vazut acolo, inafara de Assassin's Creed 1 si 2 nu prea m-ar interesa altceva. Foarte buna ideea lui l0st, un pack cu AC I, AC II si AC:B la 350 lei ar face toti banii.

  2. #1982 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  3. #1983 SP
    Member yyomax's Avatar
    cat e transportul a????pe site???ca am vazut un stick la 3lire....in forma de glont....

  4. #1984 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by yyomax View Post
    cat e transportul a????pe site???ca am vazut un stick la 3lire....in forma de glont....

    Transport - 3 Lira/joc

  5. #1985 SP
    Member Merdiso's Avatar
    E posibil sa fie vandut deja, dar pretul pentru NFS (SH dar cu Online Pass) suna destul de bine dupa parerea mea.

  6. #1986 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    2,5 lire pe shopto

  7. #1987 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Scuze cred ca este mai degraba o nemultumire, decat un pret bun.
    Tekken 6 Arcade Stick Edition PS3 - Okazii (51333329)
    Bineinteles ca am sunat la ei sa intreb de joc, mi-a raspuns o duduie, i-am zis ca ma intereseaza tekken 6 arcade stick edition pt PS3 si a zis ca au. Am rugat-o sa caute si ea mi-a raspuns foarte sigura pe ea ca nu are cum sa fie mai multe editii pt PS3. I-am explicat eu ca exista versiunea standard, cea platinum, limited edition si arcade stick edition, iar cand a venit cu produsul mi-a citit de pe el "Best of PS3 Platinum Edition".

    Si culmea ca acesti nesimtiti mai au si 95,93% calificative pozitive.
    Cine are cont pe okazii sa le dea un negativ din partea mea.

  8. #1988 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Tekken 6 Arcade Stick Edition PS3 :: Jocuri PS3 din categoria Fighting :: GameStore.ro

    sa te ajute altfel. eu zic sa mai suni ca sigur duduia nu a inteles despre ce e vb. un joc normal nu are cum sa coste atat. daca vezi ca nu stie, cere cu altcineva de la ei, eventual direct cu Dragos

    daca ii insiri tipei editiile deja o bagi in ceata ii zici ca cel mai scump tekken in cutie mare si rosie

    bafta

  9. #1989 SP
    Member Aliosa's Avatar
    L-a intrebat ea pe unul Mihai daca au si ala a zis ca nu, in plus am mai sunat si luna trecuta ca vazusem acest produs pe siteul game store, nu mai stiu cine mi-a raspuns, dar mi-a zis la fel ca nu au.

  10. #1990 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    macar ai aflat ca nu e Dragos e directorul de vanz pe care intamplator il cunosc de vreo 15 ani. de aia am zis daca nu te poate ajuta nimeni cu o informatie clara sa intrebi de el

    gamestore = monosit

    cheers

  11. #1991 SP
    Member Aliosa's Avatar
    stiu ca e una si aceeasi, la momentul respectiv am sunat si m-am resemnat ca nu au si le-am acordat o scuza ca site-ul nu a fost actualizat.
    Dar cand am vazut listarea pe Okazii am crezut ca au inca in stoc acest produs. Oare pe okazii nu se scade automat din stoc un produs dupa ce este cumparat, ca pe ebay???

    Si sa-i spui amicului Dragos ca nu mi-a placut cum am fost adresat la telefon si ca ar fi bine sa le reaminteasca angajatilor regula "Clientul nostru, stapanul nostru".

  12. #1992 SP
    Member maweryck's Avatar
    La ce preturi am vazut acolo la ei pe site(ex. : move controller -2.5 mil ).. observ ca se merge mai mult pe ideea " Clientul nostru , prostul nostru " .Nu stiu ce ***** ma mai mir ...ca romanu tot ca romanu face "business " ..adica bisnita .
    Mai bine nu ma mai uitam pe site-ul astora (gamestore ) si nu citeam postul din care aflu ca nici la tel nu vorbesc frumos , sau ofertele lor sunt doar la misto sa-i prosteasca pe prosti (ca oricum nu au pe stoc )....ca mi s-a facut o sila

    LE : Stiu si eu ca nu e prost ala care cere , e prost ala care da ....dar tot nu ma pot abtine cand vad tupeu d'asta ....

  13. #1993 SP
    Senior Member Csander's Avatar
    Eu am cumparat de multe ori de la Gamestore (e adevarat, jocuri de PC dar si vreo doua pachete cu jocuri pentru PSP, dar oferte bune... de exemplu la ei era un joc 20-30 lei cand la concurenta era pretul full de ziceai ca de-abia s-a lansat).
    Intr-adevar la ofertele pentru jocurile de consola stau cam prost dar deja m-am obisnuit cu chestia asta in Ro.

    Oricum de cand am intrat in lumea consolelor m-am "axat" pe site-urile din strainatate.

  14. #1994 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Pachetul ăsta are un preț c�t de c�t ok, apropo de Gamestore.

    ESA Game Pack PS3 :: Jocuri PS3 din categoria Diverse :: GameStore.ro

  15. #1995 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Gamestore are cateodata niste preturi destul de aiurea.Adica, ma refer la asta:
    Tekken 6 - Limited Edition XB 360 :: Jocuri Xbox 360 din categoria Fighting :: GameStore.ro
    Tekken 6 XB360 :: Jocuri Xbox 360 din categoria Fighting :: GameStore.ro
    Pai, un Limited Edition sa fie mai ieftin decat o editie normala??

  16. #1996 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Damn, imi pare rau ca prin posturile mele le-am facut reclama la site-ul ala obosit, vechi de cand lumea si ne updatat. Pun si ei niste preturi sa atraga, dar nu au aceste produse in stoc.
    Problema este ca si dupa ce suni si descoperi ca acel produs nu este in stoc, nu se sinchiseste nimeni sa-l scoata de pe site.

  17. #1997 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by eugenarad View Post
    Gamestore are cateodata niste preturi destul de aiurea.
    Pai, un Limited Edition sa fie mai ieftin decat o editie normala??
    Probabil sunt aiuriți și nu au idee ce v�nd, vezi discuțiile de mai sus. Mai există și posibilitatea să fie o strategie de marketing pe care nu am reușit noi s-o deslușim

  18. #1998 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Dead Space 2 (Playstation 3) �29.99 - FREE Delivery - Bee.com


    Nu trimit in Romania, deci oferta este adresata gamerilor din afara prea minunatei noastre tari.

  19. #1999 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    �29.99, whuuuuuuuut?

  20. #2000 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Poate va ajuta RD ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 100 of 498 FirstFirst ... 50 90 98 99 100 101 102 110 150 200 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts