Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 498 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 9957

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #2781 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Probbail e chestie de politica interna, oricum eu nu comand de la zavvi ca trimit ca scrisoare simpla si imi lasa postasul coletu pe cutia postala

  2. #2782 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Probbail e chestie de politica interna, oricum eu nu comand de la zavvi ca trimit ca scrisoare simpla si imi lasa postasul coletu pe cutia postala
    Nu are voie,fa o pl�ngere,mie azi mi-a lăsat aviz pt ca nu m-a găsit acasă,iar in cutia poştală daca nu �ncape e obligat sa iti lase aviz. Crede-ma ca se rezolva ,asa �mi lăsa mie revistele,am vb cu dirigintele, s-a rezolvat imediat.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  3. #2783 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Nu are voie,fa o pl�ngere,mie azi mi-a lăsat aviz pt ca nu m-a găsit acasă,iar in cutia poştală daca nu �ncape e obligat sa iti lase aviz. Crede-ma ca se rezolva ,asa �mi lăsa mie revistele,am vb cu dirigintele, s-a rezolvat imediat.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
    Am mai discutat asta, am fost la posta si am facut reclamatie, mi s-a zis ca n-a gresit cu nimic, pt scrisorile simple nu are obligatia sa lase aviz.

  4. #2784 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    pt scrisorile simple nu are obligatia sa lase aviz.
    Pai bun, si eu cum aflu ca am primit un colet? O lalai zilnic la posta?!

  5. #2785 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Probbail e chestie de politica interna, oricum eu nu comand de la zavvi ca trimit ca scrisoare simpla si imi lasa postasul coletu pe cutia postala
    Mie de obicei ori mi le preda personal ori le baga in cutia postala desi nu prea inteleg cum .

  6. #2786 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by cryyo View Post
    Pai bun, si eu cum aflu ca am primit un colet? O lalai zilnic la posta?!
    Poate citesti tot ce am scris
    Am zis clar : pt scrisorile SIMPLE. Recomandatele sau coletele nu-s lasate asa, iti dai seama. Pt alea primesc aviz frumos. Aici e problema domnilor de la zavvi care trimit ditamai coletul cu si scrisoare simpla. Bine, e si problema retardatilor de la posta de acolo ca accepta asa ceva, e clar ca un colet n-are cum fi scrisoare, eu scrisoare as lasa doar plicuri cu o anumita dimensiune (in special grosime). Cand pui un joc intr-un plic cu bule si are o grosime de peste 1 cm e clar ca aia nu mai e scrisoare.

  7. #2787 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Coletele care vin de la mgazine gen zavvi au titulatura de "scrisori simple tip colet".
    Nu la asta te referi? Nu despre astfel de scrisori vorbesc si ceilalti?

  8. #2788 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Poate citesti tot ce am scris
    Am zis clar : pt scrisorile SIMPLE. Recomandatele sau coletele nu-s lasate asa, iti dai seama. Pt alea primesc aviz frumos. Aici e problema domnilor de la zavvi care trimit ditamai coletul cu si scrisoare simpla. Bine, e si problema retardatilor de la posta de acolo ca accepta asa ceva, e clar ca un colet n-are cum fi scrisoare, eu scrisoare as lasa doar plicuri cu o anumita dimensiune (in special grosime). Cand pui un joc intr-un plic cu bule si are o grosime de peste 1 cm e clar ca aia nu mai e scrisoare.
    ti-ar placea sa primesti jocul sub forma de colet si sa platesti pe masura?

  9. #2789 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Am mai discutat asta, am fost la posta si am facut reclamatie, mi s-a zis ca n-a gresit cu nimic, pt scrisorile simple nu are obligatia sa lase aviz.
    Corect, nu e obligat sa lase aviz,dar nu are voie sa lase scrisori in alta parte decat in cutia postala,iar cutia mea postala cum este ft stramta nu are cum sa �nghesuie asa zisa scrisoare simpla,e destul de gros cartonul in care vine jocul,asa ca lasa aviz. Azi de ex pe avizul meu scrie scrisoare simpla externa voluminoasa (batman ac,batman dark knight&barman begins bundle).Sfatul meu e sa vb cu dirigintele oficiului postal de care apartii, scrie clar in lege ca nu au voie sa lase corespondenta in alta parte.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  10. #2790 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    ti-ar placea sa primesti jocul sub forma de colet si sa platesti pe masura?
    Pai prefer asta decat sa nu-l gasesc deloc

  11. #2791 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  12. #2792 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Pretul este mai mult decat ok.

  13. #2793 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Super oferta la jocurile EA pe zavvi (�14.95)
    Mass Effect 2 PS3 | Zavvi.com
    Dragon Age 2 PS3 | Zavvi.com
    Bulletstorm PS3 | Zavvi.com
    Need For Speed: Shift 2 Unleashed PS3 | Zavvi.com
    Crysis 2 PS3 | Zavvi.com

    ---------- Post added 28-10-2011 at 06:52 PM ----------

    Super preturi
    Price Crash | Zavvi.com

  14. #2794 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Deus ex human revolution collectors edition ps3

    http://base.com/buy/product/deus-ex-human-revolution-collectors-edition-ps3/dgc-deexcops3.htm

  15. #2795 SP
    Member Aliosa's Avatar

  16. #2796 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Microsoft Xbox 360 WEEKLY SPECIAL - ShopTo.Net

    ---------- Post added 31-10-2011 at 11:51 AM ----------

    Assassin's Creed� Brotherhood - Limited Codex Edition - The Official Ubisoft Online Store
    o oferta ft buna pt un joc extraordinar,pretul pt varianta de ps3 mi se pare mai mult decat ok,am comandat acum cateva ore,drumul este inclus in pretul afisat,jocul vine din luxemburg

  17. #2797 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Microsoft Xbox 360 WEEKLY SPECIAL - ShopTo.Net

    ---------- Post added 31-10-2011 at 11:51 AM ----------

    Assassin's Creed� Brotherhood - Limited Codex Edition - The Official Ubisoft Online Store
    o oferta ft buna pt un joc extraordinar,pretul pt varianta de ps3 mi se pare mai mult decat ok,am comandat acum cateva ore,drumul este inclus in pretul afisat,jocul vine din luxemburg
    Jocurile sunt trimise prin ups,acum mi-a sosit si mailul cu tracking no,din ce am inteles toate jocurile in format fizic ce depăşesc 20 � au transport gratis

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  18. #2798 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  19. #2799 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Poate e cineva interesat PS3 - 1000 lei (nu stiu daca e cel mai bun pret sau nu)

    MEDIA GALAXY | playstation3

  20. #2800 SP
    Member Aliosa's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 498 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 190 240 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts